2010-11, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 11 Mayıs 2010, 18:21:48

« önceki - sonraki »

jean

futbolu birakmadan bize gelmezsse yanarim cok

celebi

ya cenk gel şu takıma sametin gözü açık gidecek yoksa :D

beşnumara

samet cenk'i 5 sene önce de istiyordu ama cenk'i hala 5 sene önceki cenk zannediyor :)

playmaker55

galip baba ucur bizi...kupayi alalim süperlige dönelim sampiyon yap bizi

serkancengiz

yzy 3 büyüklerin kuklası olamam demişti bursayı ve para akışını görünce fikri değişti galiba

brigand

değişirrr.. görse değişir de; daha değişmediğine göre paranın kokusunu tam olarak alamamış olsa gerek..aslında buraya yazılanar çok sert kaçıyor bazen ama kusura bakmasın ne yzy nede diğerleri fazlasıyla zorladılar insanların sabırlarını.. kaç yıldır bu takımın bu halde olmasına göz yumdu ki bu kötü manzaranın ressamlarından biriyken yaptı bunu.. bu saatten sonrada bir şey beklemem . yeterki pılını pırtısını bide şu otogardaki ve diğer mekanlardaki isimlerinide alsın gitsin...

epçeli köylü

Kızmazsanız fiikrimi söyliyeyim.Bence Ahmet Şahinle bu sene devam edilmemeli.Ameliyat oldu.Toparlaması 1 sezonu bulacak.Oynayacak ama eski veriminde olmayacak. Altay kalecisi SOner alınmalı eğer gelecek sezon şampiyon kadro isteniyorsa.Tabi altayın çıkmaması lazım.Bonservisi elindeymiş.Yönetim okuyorsa Altay kalecisini tavsiye ediyorum.Bonservis bedeli yok.

ali ihsan

Alıntı yapılan: epçeli köylü - 21 Mayıs 2010, 10:25:57
Kızmazsanız fiikrimi söyliyeyim.Bence Ahmet Şahinle bu sene devam edilmemeli.Ameliyat oldu.Toparlaması 1 sezonu bulacak.Oynayacak ama eski veriminde olmayacak. Altay kalecisi SOner alınmalı eğer gelecek sezon şampiyon kadro isteniyorsa.Tabi altayın çıkmaması lazım.Bonservisi elindeymiş.Yönetim okuyorsa Altay kalecisini tavsiye ediyorum.Bonservis bedeli yok.

Kızacak bir şey yok arkadaşım.Lakin Ahmet Şahin'in ameliyatı çok iyi geçti.1 hafta sonra tamamen hazır.Kampa da katılacak.Sen rahat ol.En iyi kaleci bizde  ;)

veis

ahmet şahin dün bomba gibiydi vallaha.

kuzey55

21 Mayıs 2010, 13:47:50 #219 Son düzenlenme: 21 Mayıs 2010, 13:54:17 kuzey55
AlıntıYeni sezonda hedefini şampiyonluk olarak çizen Samsunspor, Giresunspor'un golcü futbolcusu Ricardo Pedriel Suarez'i renklerine katmak için düğmeye bastı. İkinci Başkan Erkut Tutu, 31 Mayıs'ta sözleşmesi sona erecek Suarez'in menajeriyle önümüzdeki hafta İ
Samsunspor, Giresunspor'un Bolivya'lı golcüsü Ricardo Pedriel Suarez'i renklerine katmak için düğmeye bastı. 31 Mayıs'ta Yeşil-Beyazlı ekiple sözleşmesi sona erecek başarılı golcünün menajeriyle yapılan görüşmelerin ilki son derece umutlu geçti. Kırmızı-Beyazlı ekibin Teknik Direktörü Hüseyin Kalparı'nda yeni sezonda kadrosunda görmeyi istediği Suarez için son karar önümüzdeki günlerde verilecek. Bu sezon Yeşil-Beyazlı forma ile birbirinden başarılı maçlara imza atan 23 yaşındaki forvetin Samsunspor'un dışında Süper Lig'den isteyen bir kaç kulübün olduğu öğrenildi.
İkinci Başkan Erkut Tutu, genç golcünün menajeriyle önümüzdeki günlerde İstanbul'da yeniden bir araya gelecek. Teknik Direktör Hüseyin Kalparı'nda ısrarla alınmasını istediği Suarez için çalışmalar sürüyor. Yeşil-Beyazlı ekibin 32 maçında onbirde sahaya çıkan Bolivyalı forvet attığı 14 golle bir anda tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Giresunspor'da Başkan Olgun Peker'in görevinden ayrılmasından sonra Yeşil-Beyazlı ekipte kalmak istemediğini ve yeni sezonda başka bir takımda oynamak istediğini belirten başarılı futbolcu, kendisine gelen teklifleri değerlendirmeye başladı.

denge...

ila olur ilaç turgutla birlikte dağıtırlar rakip defansı ama alabilirmiyiz? hiç sanmıyorum...

Jnr.Serkan

CurvaSudSamsunspor

14 gol kardeşim bu boru değil bi 14 de turguttan dahane olsun....

beşnumara

basın rüya görüyor kardeşim ama giresunda paralar ödenmezse hiç durmaz kaçar ordan da biz alabilir miyiz orası meçhul

YaşarDoğu

Jnr.Serkan

21 Mayıs 2010, 14:01:38 #224 Son düzenlenme: 21 Mayıs 2010, 14:12:57 Tuareg55
Herkesin kafasında belli oyuncular yatar valla ben şu kadroyu çok isterdim

Ahmet Şahin

Adem    Turgay   Ersin     (?)

Bülent bölük.

Turgut  murat    (?)    şenol demirci

Cenk