2010-11, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 11 Mayıs 2010, 18:21:48

« önceki - sonraki »

alperen

oh be ALLAH'ım sana şükürler olsun..şimdi keyfim yerine geldi işte..hadi ilk2 ve play off konuşmaya başlayalım:))

beşnumara

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 21 Temmuz 2010, 00:08:10
Çok güzel çokkk , hele bi lisansınız çıksın bakalım.
süleyman seninle konuşa konuşa beni de paranoyak yaptın :D ama hak veriyorum sana katılıyorum

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: beşnumara - 21 Temmuz 2010, 00:09:55
süleyman seninle konuşa konuşa beni de paranoyak yaptın :D ama hak veriyorum sana katılıyorum

:) :D  Lakin lisans çıkmamış , önlerindeki müsvedde kağıdına şimşek çaksan ne olur.Lisans önemli lisans, kiminle iş yapıyoruz Tuttu Furutti ile bırakta paranoyak olalım.

lucarelli

doðan

sülo yarım saat önce ibrahimle tanıştım ; imzayı atmış lisansı da çıkar bırak paronayayı ; yarın da kampta :))

YaşarDoğu

Sadece İbo nun ki çıkacaksada paranoyaklığa devam ederim  :)

Abi çıksın iş sadece çıkmakla da kalmıyor , inş. Adem Gezici'den iyidir. ;)

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: doğan - 21 Temmuz 2010, 00:25:42
sülo yarım saat önce ibrahimle tanıştım ; imzayı atmış lisansı da çıkar bırak paronayayı ; yarın da kampta :))

adama geleceğin hakan şükür'ü diyorlarmış he abi? iyi de zaten 27 yaşında, geleceği kadar gelmiş  :D :D daha geleceği mi kalmış? :)
kutsal forma, mutsal forma diyor d.bakır formasına, bugün görmüştür kutsal renkleri, amblemi, formayı...

lucarelli

doðan

valla mehmet ; yanında canerde vardı tanıştığımda eğer caner anlattıysa tam şükür hakan olur ha ne dersin :))

beşnumara

mehmet yılmaz

mehmet yılmaz

İşin gırgırı bir tarafa da Hakan Bayraktar eğer form tutarsa tam aradığımız özelliklte oyuncu. Ortada pas yapan, şut çeken, tecrübeli bir isim.

Tufan

şimdi gece gece aklıma takıldı Fatih Yiğituşağı diye gurbetçi biri vardı alındı mı ? kampta mı şuanda?

YaşarDoğu

Caner  İboyu hemen kelepçelemiş desenize :)

@besnumra

Bence sen çok TUTUklu kalma olaylara canım :) ;)