Bank Asya 1.Lig 32.Hafta Samsunspor'umuz-Konyaspor: 0-0

Başlatan sersa, 18 Nisan 2010, 17:48:32

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: celebi - 26 Nisan 2010, 17:01:16
bizim yavuz selimin arabası çok vereyim sana bir tane  ;D

üçkağıtçı olduğunuz kadar küstahsınız da kuzum!...  8) :D

Kodalak

Alıntı yapılan: celebi - 26 Nisan 2010, 17:00:17
ben tahmin yapmıyorum. maçın skorunu tayin ediyorum ;) :D

tayin mi? sen çok alışmısın müdürlük görevine,

senide alırlar içeri bu tayinlerinden dolayı,celille aynı koğuşu paylaşırsın ;D

celebi

celebi

Alıntı yapılan: Kodalak - 26 Nisan 2010, 17:02:33
tayin mi? sen çok alışmısın müdürlük görevine,

senide alırlar içeri bu tayinlerinden dolayı,celille aynı koğuşu paylaşırsın ;D

:D :D :D ;D ;D ;D

samsunmania

Site koptu yine. Takım bir kaç yıl daha böyle devam ederse ruh hali sağlam bir adam kalmayacak. Gerçi şu anda da çok yok ya. Neyse. ;D ;D

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 26 Nisan 2010, 18:24:15
Site koptu yine. Takım bir kaç yıl daha böyle devam ederse ruh hali sağlam bir adam kalmayacak. Gerçi şu anda da çok yok ya. Neyse. ;D ;D

hebelüp, bli bli, ehuhe, tıptıs...  :P :P

samsunmania

26 Nisan 2010, 18:32:19 #351 Son düzenlenme: 26 Nisan 2010, 18:35:32 samsunmania55
Alıntı yapılan: samsuni - 26 Nisan 2010, 18:28:51
hebelüp, bli bli, ehuhe, tıptıs...  :P :P

Sizleri bu yüzden seviyorum. Normal olsaydınız işim olmazdı sizle zaten. ;D ;D
Bu arada mesajım hebeleijkullajınfiyej(İzlanda'da yeni yanardağ adı. Ben koydum ismini. Geliri Samsunsporumuza.Ama Samsun'da bazı şahıslar mani oluyor. >:( >:()

**KaR6**

hastayım çelebi abinin tahminlerine zaten, kesin banko dediği bir iş te dogru cıksa zaten ağlicam mutluluktan :) mersin rize de 2 olcaktı güya ;D ;D ;D

samsunmania

Çelebi bir bakışta Boeing 737 düşürmüş. doğru mu?

CeLL-O

AlıntıÇalınan 90 Dakika

Öncelikle maçın televizyonda verilmesi nedeniyle stadın büyük bölümünün boş olacağını düşünüyordum. Hemen hemen beklediğim gibi bir seyirci kitlesi vardı müsabakada. Ama maç öncesi düşüncelerimde yanıldığım en önemli nokta sahada ortaya konan futboldu. Samsunspor düşme potasından hala tam anlamıyla kurtulamamışken, Konyaspor"un ise play off için takipçilerinin olduğundan zorlu, çekişmeli ve heyecanlı bir maç bekliyordum. Yanıldığımı henüz ilk yarıda anladım. Sanki iki takımda beraberliğe razı bir görüntü içerisindeydi.

İlk yarıda futbol adına hemen hemen hiçbir şey yoktu sahada diyebilirim. İkinci yarıya ise biraz istekli başlasak da hücumda organize olamamamız nedeniyle fırsatları teptik diyebilirim. Turgut"un bireysel çabalarıyla yakaladığımız fırsatlarda şans yanımızda olmadı.  Oktay"ın ise form grafiğinde ki düşüş gözler önündeydi. Aslında futbol adına yazacak ya da konuşacak bir şey bulamıyorum.

Tribünlere bakacak olursak 6-7 bin civarında Samsunspor taraftarı vardı stadyumda. Şöyle bir bakınca hiç de mantıklı gelmiyor bana taraftar kitlemiz. Hangi aklı başında insan takım her sene aynı senaryoyu tekrarlarken inadına gelip takımının yanında olabilir. Süper ligde bile birçok takımın erişemediği bir seyirci potansiyeline sahibiz. Her sene aynı söylemlerle başlayan bir lig ve sonunda hüzün. "Bu sezonu bir atlatalım gelecek sezon Süper Lig"deyiz." Taraftar gruplarımız da ellerinden geleni yaptı. İkinci yarı itibariyle takımın isteksiz oyunu tribünlere de yansıdı. Şirinler Grubu"nun tribünleri ateşlemesi de fayda etmedi takıma ve maç başladığı gibi bitti.

Bu maç için kısacası hayatımdan çalınan bir 90 dakika diyebilirim.

http://www.dengegazetesi.com.tr/author_article_detail.php?id=4139

YaşarDoğu

AntZ

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 26 Nisan 2010, 19:45:34
Samsun'da sessizlik ;  http://www.ligtv.com.tr/Bank_Asya_1_Lig.aspx?r=1&hid=71380

Samsun'da gol sesi yok ; http://www.sporx.com/futbol/bankasya/192015/

AlıntıBu beraberliğin ardından ev sahibi Samsunspor 38 puanla 13. sırada yer aldı.
mı acaba?
İki site de aynı ajanstan almış, ne ajans yazdığını okumuş ne de bunlar aldığı haberi :(

europe_55

Alıntı yapılan: 35ama55 - 26 Nisan 2010, 20:41:19

Samsunsporlu taraftarlar, geçtiğimiz hafta hain bir saldırı sonucu Samsun'un Ladik ilçesinde şehit düşen polisleri unutmadılar.

Taraftarlar maç öncesi, şehit polisler Hüseyin Koç ve Malik Soykal'ın adlarını hep bir ağızdan söyleyerek "şehit polisler ölmedi,içimizdeler" dediler. Bazı taraftarlar ise Türk bayrakları açarak, terör olaylarını lanetlediler. Samsunspor'un ise maça siyah bantla çıkmaması şaşkınlığa neden oldu. Hatırlanacağı üzere basın sözcüsü Haluk Tan "Konyaspor maçına siyah bant ile çıkmak istiyoruz" demişti.

Büyük taraftarimiz yine üzerine düseni yapti, ama maca neden siyah bantla cikilmadi hayret dogrusu...
Muhtemelen onu da unutmuslardir...  >:(

erkutdem55

Bence siyah bantla çıkmamak küçük çapta bir skandal ama dediğin gibi unutmuşlardır.Kendilerini unuttular zaten tüm ekip olarak.Kendinde olan tek kitle taraftarlar.

samsunmania

Federasyon izin vermemiştir siyah bant takmaya.