Bank Asya 1.Lig 32.Hafta Samsunspor'umuz-Konyaspor: 0-0

Başlatan sersa, 18 Nisan 2010, 17:48:32

« önceki - sonraki »

cembaba

Bana sorarsanız bir tek TURGUT vardı sahada. Takımın düşme tehlikesinin farkında olan bir o vardı sanki. Hele Oktay' ın form düşüklüğünü yazılarınızdan okuyordum fakat bu kadar olduğunu tahmin etmiyordum...

55erhan55

ne olursa olsun bir futbolcu takımına ihanet etmemeli murat  ve oktay yaklaış üç haftadır sahada geziyor bu onlara yakışmıyor

Forvetim

sabaha kadar oynansa gol olmayacak bir maçtı iki takımda üstüme gelme puanları paylaşalım muhabbetinde sen yoluna ben yoluma maçı oldu. baklavasına oynansa daha iyi bir maç çıkardı bence. neyse yinede yenemezsen yenilme adına puan puandır diyelim şu durumda. haftaya istanbulda ki taraftarlarımızın ve gruplarımızın desteğiyle kartalı yenip işi bitirelim inşallah.

Ben Ofosu

İşim dolayısıyla maçları izleme fırsatım olmuyor pek uzun zaman sonra Samsunda Samsunspor maçı seyrettim.Takımımız baştan aşağıya çok kötüydü.Muhtemelen yukarıdan veya kenarıdan birileri 1 puana yatın diye talimat verdi iki takıma da.Hadi bizi geçtim Konyasporun haftaya giresun macı var onlar neye güvendiler anlayamadım.

Taraftarlarıda beğenmedim.Bir kale arkası bağırırken maraton tribününde 5-10 kişilik bir grup davulla manasız sesler çıkartarak kaledekilerin sesini kesmeye çalışıyor. Öbür kalede 5-10 kişi buldukları yere grup kurmuş. Bu mudur Samsunsporluluk? Lafa gelince en büyük,en cefakar Samsunsporlu olanlar renktaşlarının sesine bu kadar mı tahammülsüzler.Samsunspor yönetiminde biraz akıl varsa 5-10 kişilik çapulcu gruplara ne bilet versin ne de stada alsın.Yazıktır koskoca Samsunspor tribünü bunların eline mi kalsın. Sessiz maç izlenmesi daha iyidir kuru gürültü yerine.

SametYılmaz55

maçı izleyemedim bugün anlaşılan ruhsuz futbol devam ediyor yazıklar olsun hepinize

radikal-fma

sabırsızlıkla beklediğim kartal deplasmanına bu oyunu gördükten sonra gidiyimmi gitmeyimmi düşünür oldum

LisandroLopez

Bir takım bu kadar rezil futbol oynamaz körleri topalları koyun daha iyi oynar Turgut olmasa kaleye şutumuz yok.
O eski Oktay O eski Murat nerede ayakta duramaz oldular.
Lig o kadar kötü bi Lig ki , o kadar kalitesiz takımlar var ki şu berbat halimizle bir kaç hafta öncesinden Ligde kalmayı yüzde 90 garantiliyoruz.
Geçen seneki takımlar olsaydı ilk biz düşerdik bu Ligden emin olun.

doðan

zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz
Al gülüm ver gülüm maçı izledik bu gün ;
sabaha kadar oynanasa gol atmayacakları belliydi...
hoca da demiş ya stratejik öneme haiz  olan maçtan puan aldık .... hadi hayırlısı...

edmontdante

Alıntı yapılan: radikal-fma - 25 Nisan 2010, 22:09:14
sabırsızlıkla beklediğim kartal deplasmanına bu oyunu gördükten sonra gidiyimmi gitmeyimmi düşünür oldum

Ben tamamen vazgeçtim

samsunmania

Arkadaş zaten takımın hali ortada. Kontratak futbolu haricinde hiç bir şey yapamıyoruz. Bugün de böyle olacağı belliydi. Sıkmayın canınızı. Kadro zaafiyetimizin had safhada olduğunu biliyoruz. Ortasaha çökünce takım da çöküyor. Şu günleri en az hasarla atlatıyoruz. Bu sene de yırttık inşallah seneye adam gibi bir sezon başı kampı, adam gibi transferlerle güzel günler görürüz. Sizin gibi her türlü güzelliği hakeden Samsunspor taraftarları da güzel günleri görecek en sonunda. Şu geçiş zamanını atlatalım gerisi gelir. Sezon başını kaossuz geçirip 4-5 iyi adam aldık mı bu takım iş yapacaktır. Emin olun.

Burak

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 25 Nisan 2010, 17:46:07
Forrest Gump'taki gibi amaçsızca koşan, hep koşan, futbol dışı koşan, Samsunspor'a adeta boş koşmak için gelmiş, bazen de duran bir Abdülaziz...

:) maçtan çıktığımda biraz oyalandım baktım otobüs orada yanına gideyim dedim abdülaziz çıkarken 17-18 yaşlarında belki de daha ufak bir çocuk abdülaziz e '' abdülaziz az az gel '' ve abdülaziz gelir öpüşüp giderler yandaki bir abimiz ''adeeeeeeeeeeem ordu maçında formaaa''' tamam abi  ..sonra aynı abimiz ''orhaaaan ordu maçında formaaa'' ve orhandan okey işareti ve aynı abimizden bir sonraki sözü '' hepsinden alacağım hepsinden''!!!! nasıl olsa maçı kazandık süper oynadık tribünlerimizde birbirini manipüle etmedi!! gs eşofmanlılar çarşı şapkalılar da maçımıza gelmedi.. bizler inandık çocuklar sizde inanın güneşli günler gelecek çok yakında...

edmontdante

Yok kardeşim  değmez.Bir dahaki sezon artık.
Bu arada Ahmet ŞAHİN gibi bir kalecimiz var.Adam eliyle attığı tek pasla orta sahaya çıkartıyor bizi (Bizim oyuncuların yapamadığını kaleci kaleden yapıyor ) ona rağmen kaleye gidemiyoruz anlaşılır gibi değil.Belki 10 kez oldu bugün.Lokum gibi atıyor topları ama nafile.Bizim topçular topla savaşıyorlar sanki.

jean

is dolayisiyla maca bakamadim heyecanda yoktu acikcasi bende berabere bitecegindendi demekki bu puan bizim ligde kalisimisin garantisiidir bu senede geen sene gibi geti sayilir

erkutdem55

Engin abi maçta çok vakur duruyodun ama sen baya dolmuşsun bugün :)

Bu arada karşı korner dibinden taç atılırken Konyanın ilerde tek adamı yokken 6 tane futbolcunun geride olduğu pozisyon beni çileden çıkarttı.