Bank Asya 1.Lig 32.Hafta Samsunspor'umuz-Konyaspor: 0-0

Başlatan sersa, 18 Nisan 2010, 17:48:32

« önceki - sonraki »

55JNR55

Gerginim, hep takım patır patır oynayacak diye gidiyorum çünkü oynadığını gördüğüm adamlar ancak umursamaz bir kaç hareket görünce deliriyorum, diyorum ne olucak da bu düzelicek diye >:( >:( >:(
maçtan pek ümidim yok

mehmet yılmaz

Ben de senin gibi düşünüyorum: Gergin ve endişeli bir ruh haliyle gideceğim stada. Takımın iyi top oynayacağını da sanmıyorum. İyi oynasın ,kötü oynasın, hepsi bir tarafa yeter ki kazanalım. Aksini düşünemiyorum bile...

celebi

YaşarDoğu

@çelebi

Abi , Dardanele de rahat gittik , soluk alma şeklimiz değişti stadda sağolsun futbolcularımız.

55JNR55

her maça inanarak gidiyoruz hani bu bizim tutkumuzdan kaynaklanan görevimiz ama herkes görevine sadık kalsa... Biz görevimizi yapıyoruz yapabildiğimiz kadarıyla...

mehmet yılmaz

Çelebi, orta sahada seninle Junior, solda ben, forvette engin abi oynasa daha bir rahat olurum inan ki. Çok yetenekli olduğumuzdan mı? Asla değil ama yürekten oynarız hiç değilse...

Tıp literatüründe hem kanser hem de verem aynı anda oluyor mu bilmem de, bize iki senedir acayip birşeyler olduğu kesin... Bir de inşallah ligde kalırız da bize, bu halleri bile "başarı" diye yutturmaya çalışacaklar ya bir de... Hey Allah'ım...

celebi

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 25 Nisan 2010, 11:35:34
@çelebi

Abi , Dardanele de rahat gittik , soluk alma şeklimiz değişti stadda sağolsun futbolcularımız.

ben size dardanelde yeneriz demedim benim güzel kardeşim.

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 25 Nisan 2010, 11:43:46
Çelebi, orta sahada seninle Junior, solda ben, forvette engin abi oynasa daha bir rahat olurum inan ki. Çok yetenekli olduğumuzdan mı? Asla değil ama yürekten oynarız hiç değilse...

Tıp literatüründe hem kanser hem de verem aynı anda oluyor mu bilmem de, bize iki senedir acayip birşeyler olduğu kesin... Bir de inşallah ligde kalırız da bize, bu halleri bile "başarı" diye yutturmaya çalışacaklar ya bir de... Hey Allah'ım...

zaten verdiğin isimler olarak biz konyaya en az 3 atarız

YaşarDoğu

@celebi

Rahat olamayacağız abi , ona nazaran yazdım. ;)

celebi

olsun sen yine de rahat ol. la beni zorla şikeden içeri aldıracaksın. uzatma işteeeeeeee 8) ;)

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: celebi - 25 Nisan 2010, 11:53:32
olsun sen yine de rahat ol. la beni zorla şikeden içeri aldıracaksın. uzatma işteeeeeeee 8) ;)

Eyvah...eyvah... bu maçı bizim lehimize sen bağladıysan korkularım daha da arttı şimdi... 5'ten aşağı yemeyiz  :P :D

babasamsunlu

Allahım sizlerin yüzü gözü hürmetine bugün istediğimizi bize nasip eder inşallah...goooll sesinizi Ünyeden beri duymak diğiyle...

Her zaman her yerde en büyük Samsun...

Tufan

Turgut 2-1 Konya
benim tahminim bu yönde ama bizim takım ne zaman tahminlerimizi doğru çıkardı orası tartışılır.

cem 55

valla kendi evimizde gol atmayı bırakın pozisyona bile girmekte o kadar zorlanıyoruzki  kazanma sansımız bence çok az evimizdeki son 4 maçta attıgımız gol sayısı 2 onunda biri adana maçındaki penaltı golu digeride erciyes maçında sezerin direkten dönen topunun adama carpıp girmesi ne bi ara pas ne bi verkaç ne bir duran top yada korner golu bunlar bize o kadar yabancı şeylerki üretkenlik ve organizasyon olarak çok zayıfız tek numaramız turgut kanattan topu sürecek topu ortalayacak (ortaladıgı toplarında çogu alakasız yerlere gidiyo ama neyse) rize maçındaki gibi biri dokunacak gol atacaz başka da bişey yok konyada son 4 maçının 3. de gol yemedi onlarda defanstı bayagı saglamlaştırdılar işimiz zor gibi ama son 2 haftada kötü rüya görmemek için en azından yenilmemeliyiz

Dartagnan

Alıntı yapılan: 55JNR55 - 25 Nisan 2010, 11:36:53
her maça inanarak gidiyoruz hani bu bizim tutkumuzdan kaynaklanan görevimiz ama herkes görevine sadık kalsa... Biz görevimizi yapıyoruz yapabildiğimiz kadarıyla...

aynen kardesım varya ıcımdekılerı dıle getırmıssın ...

samsunmania

Bgün orta sahamız belirleyici olacak. Murat Turgay Oktay canla başla mücadele ederse umduğumuzdan rahat bir galibiyet bile alabiliriz. Konya'yı üstümüze çekmeye çalışırsak ki evimizdeki maçlarda bunu başaramıyoruz, sonuç hüsran olur. Adamlarda kaliteli isimler var. Çok dikkat etmeliyiz.
Ziya Doğan'ı da pas geçmemek lazım. 2001-2002 sezonu. Son hafta.Samsun'da MAlatya ile oynuyoruz. Bize 1 puan yetiyor ligde kalmak için. 12.dk da MAlatya 1-0 nde. Üstüne 26.dk da  Serkan Karababa kırmızı kart yiyor ve 10 kişi kalıyoruz. Ercan 45 de 1-1- yapıyor durumu harika bir vole ile.
İkinci yarı 3 forvete dönüyor Ziya Bey. Öyle bir bastırıyor ki sormayın gitsin Malatya. Hiç bir iddası yokken. Neyse ki atamyorlar ve 10 kişi 1 puanı kurtarıp ligde kalıyoruz.
O günen beri hoşlanmam Ziya Doğan'dan.