Bank Asya 1.Lig 32.Hafta Samsunspor'umuz-Konyaspor: 0-0

Başlatan sersa, 18 Nisan 2010, 17:48:32

« önceki - sonraki »

samsunmania

gozgoz yýlmaz

Yaslayalım, yaslanalım diyelim o halde... Daha bir sloganca olur :)

**KaR6**

biz alışık değiliz öyle 2 hafta rahat etmeye, illa işi son maça bırakır bizimkiler abi..

gozgoz yýlmaz

Ordu'nun eline kalacağımıza küme düşelim daha iyi... Biz onları normalde de yensek -ki zaten hep öyle oluyor  ;D, 100 sene konuşular, sizi kümede tuttuk diye... Hatta mümkünse biz üstte olalım, onları yenip düşürelim.

samsunmania

Ligde kalalım ki kalacağız, ilçelerimiz statüsünde olanarla mutlaka bir gün bir yerlerdefarklı şekillerde buluşacağız.
Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 22 Nisan 2010, 23:19:37
Yaslayalım, yaslanalım diyelim o halde... Daha bir sloganca olur :)

Yakışırrrrrr. ;)

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: celebi - 22 Nisan 2010, 19:08:57
banko 1 iddiacılar sağlam tüyo aldım  8)

birader arnavut mafyasından mısın sen?  8)

celebi

celebi

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 22 Nisan 2010, 19:38:03
@çelebi
Evin yanında arabayı da satarım, yatarsa bana bakarsın ona göre. ;D

tutturursan sen bana bakarsın ona göre abi :D

samsunmania

Alıntı yapılan: celebi - 23 Nisan 2010, 07:26:04
tutturursan sen bana bakarsın ona göre abi :D

Ayıp ediyorsun kardeşim. Lafı olmaz.

SerhaT55

Siyah forma değil siyah bant

Samsunspor Kulübü Basın Sözcüsü Haluk Tan, Pazar günün oynanacak olan Konyaspor karşılaşmasında sahaya siyah bantla çıkma kararı aldıklarını söyledi. Önceki akşam yapılan yönetim kurulu toplantısında bu konuyu masaya yatırdıklarını belirten Haluk Tan, "Ladik'te yaşanan ve 2 polisimizin şehit olduğu saldırı bizleri derinden üzdü. Buna duyarsız kalmamak adına Konyaspor mücadelesinde sahaya basında yer alan siyah formayla değil, siyah bantla çıkacağız" dedi.

SerhaT55

Yağmur çamur fark etmez

Evinde Konyaspor'u ağırlayacak olan Samsunspor, dün yaptığı tek idmanla kritik mücadelenin hazırlıklarını sürdürdü. Yoğun yağmur altında gerçekleşen çift kale maçta futbolcuların istekli ve arzulu görünmesi teknik heyeti sevindirdi.Samsunspor, Bank Asya 1. Lig'in 32. haftasında evinde oynayacağı zorlu Konyaspor karşılaşmasının hazırlıklarını dün yaptığı tek antrenmanla sürdürdü. Haftanın ilk idmanında olduğu gibi dün de şiddetli yağmur altında çalışan Kırmızı-Beyazlılar, kötü hava şartlarına aldırış etmeden büyük bir istekle antrenmana devam etti. Düz koşuyla başlayan çalışma, çift kale maçla sona ererken, futbolcuların bu şekilde istekli bir görüntü ortaya koymaları zorlu mücadele öncesinde teknik heyet tarafından memnuniyetle karşılandı. İdmana izinli olan Ersin katılmazken, ayak baş parmağında ağrı hisseden Turgut çalışmayı yarıda bıraktı.

Forvetim

futbolcu kardeşlerime söylüyorum; hayat memat maçımız bu maç, varınızı yoğunuzu ortaya koyun oynayın. yorulmayın susamayın tükenmeyin dirençli olun koşun gol yemeyin. yıkın ezin geçin. ne yapıp edip kazanın.

brigand

cok zor bir hafta hakkaten kuyruk meseleleri başladı.heyecan bastı!

samsunmania

Rize'yi yendik canlı yayında. Tek galibiyetimiz bu. Pazar günü de ikincisi olacak.

gurbetçi55

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 23 Nisan 2010, 16:46:06
Rize'yi yendik canlı yayında. Tek galibiyetimiz bu. Pazar günü de ikincisi olacak.