78- Ahmet Şahin

Başlatan Shane_Falco, 22 Aralık 2009, 23:08:40

« önceki - sonraki »

5trawberry

Sövmedi mi, vicdanen evet sövmedi diyebiliyor musun?
Adam ortada bir şey yokken, hatalı goller yedi. Evet yedi, inkar eden yok.
Yanımda maç izleyen adamlar, ne ana bıraktı ne avrat bıraktı. Maç sattı dediler, bilmem ne dediler.
Şimdi bi avuç adam çıkmış istifa etmiş, 7-8 hafta sonra işte biz demiştik, Ahmet haindi bilmem neydi.
Suç ispatlanmadan herkes suçsuzdur. Ahmet'e bu damgayı vurmaya kimsenin hakkı yoktur.
Rize maçından süre gelen bi tepki var, takımın Süper Lig'e çıkmış, bunda en büyük pay Ahmet'te son maç bir hata yaptı diye, Saha içinde yuhluyorsun adamı sonra vay Efendim Ahmet Artistlik yapmış.
Adam futbolcu, istediği parayı alır, istediği pazarlığı yapar.
Madem papaz idi, niye kadronda tuttun?

FaTiH_HaN

01 Aralık 2011, 16:57:55 #1066 Son düzenlenme: 01 Aralık 2011, 17:13:16 FaTiH_HaN
Alıntı yapılan: 5trawberry - 01 Aralık 2011, 16:41:19
Sövmedi mi, vicdanen evet sövmedi diyebiliyor musun?
Adam ortada bir şey yokken, hatalı goller yedi. Evet yedi, inkar eden yok.
Yanımda maç izleyen adamlar, ne ana bıraktı ne avrat bıraktı. Maç sattı dediler, bilmem ne dediler.
Şimdi bi avuç adam çıkmış istifa etmiş, 7-8 hafta sonra işte biz demiştik, Ahmet haindi bilmem neydi.
Suç ispatlanmadan herkes suçsuzdur. Ahmet'e bu damgayı vurmaya kimsenin hakkı yoktur.
Rize maçından süre gelen bi tepki var, takımın Süper Lig'e çıkmış, bunda en büyük pay Ahmet'te son maç bir hata yaptı diye, Saha içinde yuhluyorsun adamı sonra vay Efendim Ahmet Artistlik yapmış.
Adam futbolcu, istediği parayı alır, istediği pazarlığı yapar.
Madem papaz idi, niye kadronda tuttun?

Sen stadyumda maç izleyen adamın münferit olarak sövmesini burda örnek veriyorsan o yanlış, ne küfürler ediliyor o işe bakarsan, durup dururken daha maç başlamadan haaakeeem senin düdüğünün içindeki dili bilmem ne yapayım diye sövüyor. Rize maçına gelince o maçı yaptığımız dönemde maçtan önce sokakta kahvede hatta spor kamuoyunda samsun rizeye maçı verir nasılsa süper ligi garantiledi, karadeniz dayanışması olur diye laflar dolaşıyordu zaten onların üzerine ahmetin komik goller yemesine tepki verildi ne yapılsaydı bizi şampiyonluktan ettin ahmet bravo diye alkışlansa mıydı? tamam ahmet bizi süper lige çıkardı buna itirazım yok. Sonrasında ahmetin hatalı gol yediği dönemdeki olaylar şimdi patlak vermeye başladı,gs maçından önce galip öztürkle Kazım başkan arasında yine bu tarz diyaloglar geçti, gs maçında bizi 10 kişi bıraktı ve o süreçten sonra ahmetin yediği golleri ben kabul etmiyorum, ahmetin yiyeceği goller değil, hele eskişehirde canlı canlı elinin üzerinde geçen topu gördükten sonra benim için ahmet bitti, ahmet o golleri ya bilerek yedi yada ahmet kafasında Samsunsporu bitirmiş. Ne zaman Ertuğrul formayı aldı ahmet o zaman eski ahmet gibi oynamaya başladı, istese aynı performansı lig başında da sergilerdi o zaman bizde 16. sırada olmazdık.

Ayrıca Ahmeti niye kadroda tuttun diye bana sorma ben imzalatmadım ahmete sözleşmeyi, eğer pazarlık yapıp o parayı alıyorsa hakkını verecek ve eleştirilere hazırlıklı olacak.

beşnumara

Sezon öncesi X yönetici avrupada kaleci arıyor haberini duyan,çantasını toplayıp kulüpten gitmeye çalışan ve bazı terbiyesizlikler yapan Ahmet'i takımımda görmek istemiyorum.Takımı çıkaran önemli etkenlerden biriydi evet ama paraları da ödenmeseydi aynı performansı sergileyecek miydi? Süper lige çıkmamız ne sadece futbolcuya ne sadece taraftara yüklenmemeli.Bunlar bir bütündür.İyi takım kurup paralarını ödemesek bir şey olmazdı,Paralı yönetim bulup yüksek meblağlı papazlarla da olmazdı.
Ahmet bazı hareketleri ile futbol camiasında kendini lekelemiştir.Kendisi söylesin ne kadar alıyormuş? biz ve bizim gibilerin bildiği 800 milyardı.

samuray

bu komplo teorilerine inanmak istemiyorum ama formsuzlukmu yoksa acaba kuşkularıda insanın aklından geçmiyor değil istifalar ahmet şahin pal lazar olayları evet g.s maçı eskişehir maçı gençlerbirliği maçlarında yaptıkları saçmalıklar yedei ecemice goler de acaba dedirtecek cinsten

babasamsunlu

Alıntı yapılan: 5trawberry - 01 Aralık 2011, 15:12:30
Ahmet Şahin çıksa ve hakkındaki iddialara namus ve şeref sözü vererek açıklama getirse utanmayacak mısınız?

Adamda, ortada bir şey yokken, ne evlat bıraktınız ne avrat.
Ayıptır kardeşim, vallahi ayıptır, billahi ayıptır!

Biz ne takozlar gördük o kalede, hepsi anasını karısını mı satmıştı?

LA KARDEŞİM BENİM YAZDIKLARIMA SÜREKLİ CEVAPVERME..
BEN İFTİRA ATIYOM SANANE..

Burak

Eskişehir'den sonra Buffon olsan farketmezdi zaten çocuk gibi triplere giriyorsun siz para alıp deplasmana gidiyorsunuz biz size göre üç kuruş kazandığımız paradan arttırarak. Daha ne denir ki size Profesyonel parayı veren öttürüyor anlayana...

LisandroLopez

Devre arası gidecek ve yerine bi kaleci alınacak.Bu yönetim bu adamı tutmaz.

5trawberry

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 01 Aralık 2011, 20:39:16
LA KARDEŞİM BENİM YAZDIKLARIMA SÜREKLİ CEVAPVERME..
BEN İFTİRA ATIYOM SANANE..

Burda senin bilmem kaç bin mesaj girmen ya da, sitedeki ileri yöneticilerle içli dışlı olman ve ya site organizasyonlarına dahil olman, senin üstün olduğunu göstermez.
Ben yazdığımda seni aklımdan bile geçirmedim.
Birine ithafen yazı yazacaksam, kşisel bilgilerine bakıp yaşına hürmet edeyim diye sonra abi ya da kardeşim diye hitap ederim.

Karşına her çıkana, böyle külhanbeyi uslubuyla lanlı lunlu konuşman ve yanlış cümleler kurman yakışık almıyor.

Biraz daha yazdıklarınıza dikkat edin.
Ayıptır.

ChucKeR

yahu ahmet şahin kimde ''.. goller ahmet şahinin yiyeceği goller değildi'' diyorsunuz anlamıyorum. kariyeri meydanda. hırvatistan maçında yenilen golde rüştünün yiyeceği gol değildi ama yedi işte. hırvatistana maç vermemştir sanırım. hele ki bizim ülkede kaleci hatasının ardında niyet aramak öküz altında buzağı aramak gibi.

diyelim kasıtlı yiyecek golleri. ne mantığı war ilk yarıda saçma sapan goler yiyip dikkatleri üzerine çeksin. zaten eskişehir maçı da gs maçı da rakibe yakın beklersin gol gelmesse yaparsın ne hainlik yapacaksan.

heleki şu maaş pazarlığını eleştirilmesini hayatta anlamıyorum. kim çalıştığı şirketi kendinin ailesinin geleceğinin önünde tutar merak ediyorum.

emre

Alıntı yapılan: 5trawberry - 02 Aralık 2011, 01:06:37
Burda senin bilmem kaç bin mesaj girmen ya da, sitedeki ileri yöneticilerle içli dışlı olman ve ya site organizasyonlarına dahil olman, senin üstün olduğunu göstermez.
Ben yazdığımda seni aklımdan bile geçirmedim.
Birine ithafen yazı yazacaksam, kşisel bilgilerine bakıp yaşına hürmet edeyim diye sonra abi ya da kardeşim diye hitap ederim.

Karşına her çıkana, böyle külhanbeyi uslubuyla lanlı lunlu konuşman ve yanlış cümleler kurman yakışık almıyor.

Biraz daha yazdıklarınıza dikkat edin.
Ayıptır.

hocam sen hemen savunmaya geçeceğine, niye acaba bana sürekli benim mesajlarıma cevap verme dedi diye düşün bence. Bu sitede kimse kaç bin mesajı olmuş,site yönetimi içli dışlı olmuş diye ona göre davranmıyor, kimse bu beni üstün yapar havalarında değil.Konuyu saçma sapan yerlere getirmeye gerek yok.Öyle olsa üye almaz,kafasına göre siler atar,kendi kendilerine takılırlardı.

Bu arada lan dememiş la demiş la  :)

maraton

doðan

Neyin mücadelesini verdiğinizi anlamadım ...
haaa eleştirilerin dozu diyosanız haklılık payınızda yok değil ..
şimdi ahmet şahin çıkıpta siteyi okuyorda eleştirleri alıyorsa ok ..
ama benim bildiğm okumuyor ...
kimsenin kimseye sarmasınada gerek yok ..
Bende sağlam ağızlardan duydum Ahmet ŞAHİN in gitmek istediğini .. gidene hay hay .
ki ben Ahmet ŞAHİN i en çok seven adamlar dan biriyim ..ama bir geçek varki SAMSUNSPOR u ondanda çok seviyorum ... eyvallah der geçerim ..
bana göre sizde öyle yapın.
şimdiye kadarki emekleri içinde teşekkürü borç bilir uğurlarız gitmek ister ise  :evet: :evet: :evet:

cembaba

Abi gitse nerede oynayacak o hatalı gollerden sonra... Bank Asya 1. Lig...

5trawberry

Bir çok tartışmaya tanık olduk bu sitede, Ama bu abimizin yaptığı bir değil iki değil, bana değil başka bi kaç kişiye de aynı uslubu kullandığını gördüm, Nasıl bi psikolojiye bürünüp okuyor yazılanları anlam veremedim.

Her ne kadar, karşı görüşteki insanlarla tartışmışlığım olsa da farklı platformlarda, saygımı yitirmedim, kendimden yaşca küçüğüyle tartışırken de saygılı oldum, çünkü burda siyaset yok, burda ekonomi yok, burda sanat yok, Bursa Sadece Samsunspor var ve herkesin amacı belli.

Hitap şekillerinde saygıya dikkat etmek, zorunludur.

samuray

bence ahmet şahin olayını daha fazla irdelemeye gerek ydk eğer bu tür olaylara karıştıysa bizler bu nları sitemizden sağdan sohdan fısıltı gazetesinden duyuyorsak mutlak yönetim çok daha fazla şeylerden haberdardır gerekenide yaparlar sanırım