78- Ahmet Şahin

Başlatan Shane_Falco, 22 Aralık 2009, 23:08:40

« önceki - sonraki »

FaTiH_HaN

genelde kaleciler birkaç tane iyi özelliğiyle ön plana çıkarlar. refleksleri iyi olan yan toplarda iyi değildir yan toplarda iyi olan topu oyuna iyi sokamaz vs. vs. ama Ahmet Şahinimizde yok yok. refleksleri süper, birebirde mükemmel, yan toplarda süper, uzun şutlarda harika, topu oyuna çok iyi sokuyor, defansı yönetiyor böyle kaleci takımı zorla şampiyon yapar. Bravo Ahmet  >l< >l<

lucarelli

Takımın olmazsa olmazı.

babasamsunlu

Ahmet uyutmadın beni bu ece.İki buçuktu yattığımda..
Yattımda ne oldu sanki...
Gece rüyamda o kurtarışını gördüm..
O neydi la öyle..
İnsan olan kurtaramaz o topu...
Sen insan değilsin Ahmet..
Sen Yüce Rabbimin kurtarıcı olarak gönderdiği br Meleksin...
Aldığın her kuruş helaldir...ALLAHINA GURBANN AHMEEET.....  >l< >l< >l<

celebi

ahmet jübileyi bizde yap 2. fatih uraz yapalım seni

misafir

yanlız celebı fatıh e jubıle yaptıgımızı hatırlamıyorum yanlısmıyım bılmıyorum

celebi

o manada demedim bizim efsane kalecilerimizden biri olduğu için dedim :) fatih urazı

GençKozluklu

Ahmet insan değil ki PANTER mübarek. Kaleci bir takımın yarısı olduğunu bir kez daha gösterdi. Ahmet i görünce 4 yıldır ne çekmişiz kaleci bountularından.

cgr

Golden sonra ne olduğunu pek hatırlamıyorum :) Ama bi ara Ahmet Şahin'e baktım. Dizlerinin üstüne çökmüş Allah'a şükrediyordu herhalde...  Biz de sana şükrediyoruz herşey için...

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: cgr - 31 Ocak 2011, 13:31:21
Golden sonra ne olduğunu pek hatırlamıyorum :) Ama bi ara Ahmet Şahin'e baktım. Dizlerinin üstüne çökmüş Allah'a şükrediyordu herhalde...  Biz de sana şükrediyoruz herşey için...

Ula cgr :) Ahmet'e niye şükredelim birader? Ahmet'e teşekkür ederiz ancak. Oldu olacak tapınalım da! :)  8) 8) 8) 8)

Yalnız Ahmet'i gördükten sonra "eğer Ahmet kaleciyse bugüne kadar Bank Asya'da izlediğimiz Kerem, Akın, Ercüment, Mehmet Bölükbaş, Hasan, Cengiz hele de Okan Kovabulut ne oluyor acaba?" diye sormadan edemiyorum.

Burak

gese nin kalesindeki ufuk 'tan bejeke' nin kalesindeki cenk ' ten çok daha iyi oynar . Hala aklım almıyor bu adam nasıl bank asyada oynuyor  :o

cgr

Alıntı yapılan: samsuni - 31 Ocak 2011, 15:03:52
Ula cgr :) Ahmet'e niye şükredelim birader? Ahmet'e teşekkür ederiz ancak. Oldu olacak tapınalım da! :)  8) 8) 8) 8)

Yalnız Ahmet'i gördükten sonra "eğer Ahmet kaleciyse bugüne kadar Bank Asya'da izlediğimiz Kerem, Akın, Ercüment, Mehmet Bölükbaş, Hasan, Cengiz hele de Okan Kovabulut ne oluyor acaba?" diye sormadan edemiyorum.

Abi boşver ben şükredeyim :) Bence Shorunmudan sonra bize gelen en iyi kaleci. Ömürlük sözleşme yapmaları lazım :)

Jnr.Serkan

Dün ki Altay maçında Ahmet Şahin kafa topunu mükemmel bir refleksle kurtarıp kornere atınca arkamdan bir abinin dediği laf herşeyi anlatıyor.
Ahmet ulan senin ta.ak'larını Okan karabulut yesin beee :D

Nuri Asan

Velinimet...Değerini bilek gerekir.

çarşambalı-55

Bank Asya birinci liginin en iyi kalecisi başka söze gerek yok

çarşambalı-55

Hatta allum buker ve schorummu da dahil çıplak gözle izlediğim en iyi Samsunspor kalecisi