78- Ahmet Şahin

Başlatan Shane_Falco, 22 Aralık 2009, 23:08:40

« önceki - sonraki »

Burak

kaldı mı şimdi yani ama yönetimin geçen sene kaç lira aldığını şimdi kaç lira alacağını açıklaması lazım

Akyol

Bende bugün gazetelerde gördüm Ahmet Şahin SAMSUNSPOR'da diye! Şimdi bu işi pro düzeyde yapan arkadaşlarımız abilerimiz var bu mudur gazetecilik başlığa bakın sanki yeni transfer! Ahmet Şahin'in 1 yıl daha sözleşmesi var zaten bizim böylesi bir başlık neden niçin atılır amacı nedir? Dukeburak'a katılıyorum şimdi yönetimin çıkıp açıklaması lazım yıllık ne kadar alacak bu oyuncumuz merakla bekliyoruz...

tunç güvenoðlu

VARYA TÜM KABAHAT SİZDE .. DEDIM O KADAR VERMEYIN PLAKET FALAN KENDILERINI BIR SEY SANACAKLAR ZAM ISTEYECEKLER DIYE DINLEMEDINIZ ....:))))

samsunmania

İyi bir defans kurgusu kadar kaleci de çok önemli. Bank asya ligine düştüğümüzden beri gelen kaleciler mahvetti bizi. Her sene 10-12 puan bariz kaleci hatalarından gitti. Ahmet'in kalması iyi oldu.

GençKozluklu

Ahmet bu takımın bence yarısıdır. İyi bir kaleci takıma her zaman güven verir. Takımda kalması bence yılın transfei. Kaleyi sağlama aldıktan sonra  bir iki transferler kafaya oynarız inşallah.

celebi

Alıntı yapılan: GençKozluklu - 20 Haziran 2010, 23:43:46
Ahmet bu takımın bence yarısıdır. İyi bir kaleci takıma her zaman güven verir. Takımda kalması bence yılın transfei. Kaleyi sağlama aldıktan sonra  bir iki transferler kafaya oynarız inşallah.

ElbistanLı4655

Ahmet Şahin' TSL'den Bir çok Takımın İlgilendigini Duymuştum.. Ama SamsunSpor Çok iyi Bir İş Yaptı >l< >l<

germencisse

Alıntı yapılan: Akyol55 - 20 Haziran 2010, 20:05:53
Bende bugün gazetelerde gördüm Ahmet Şahin SAMSUNSPOR'da diye! Şimdi bu işi pro düzeyde yapan arkadaşlarımız abilerimiz var bu mudur gazetecilik başlığa bakın sanki yeni transfer! Ahmet Şahin'in 1 yıl daha sözleşmesi var zaten bizim böylesi bir başlık neden niçin atılır amacı nedir? Dukeburak'a katılıyorum şimdi yönetimin çıkıp açıklaması lazım yıllık ne kadar alacak bu oyuncumuz merakla bekliyoruz...

Ali abicim zaten bizim yerel basınımız biliyorsun yıllardır bize sahip çıkan bi tavır sergilemedi..hep olmuş bitmiş şeyleri 2.baskı yaparak samsun halkına sundu..buna nasıl bir çare üretilir  :o :o :o[/b]

kaptan 55

SAMSUN'daki son idmanda kendisinede söyledim bu sene bu takımı süper lige çıkaracak futbolcuların belkide en başında.ona göre bir performans bekliyoruz kendisinden.

lucarelli

Bu yıl çok şey bekliyoruz kendisinden. Geçen yılki performansını gördükten sonra uzun bir aradan sonra ilk kez  bu yıl kalemiz güvende olacak diye düşünüyorum.

Ertuğrul Sağlam

Takımda en güvendiğim isimlerin başında geliyor..

**KaR6**

istisnasız en güvendiğim isim.. yan topları o kadar rahat topluyor ki heyecanlanmıyoruz bile.. hasan sönmezle okanın kulakları çınlasın..

Burak

Alıntı yapılan: **KaR6** - 23 Ağustos 2010, 01:27:13
istisnasız en güvendiğim isim.. yan topları o kadar rahat topluyor ki heyecanlanmıyoruz bile.. hasan sönmezle okanın kulakları çınlasın..

bende bir tane türkçe spikerli pes yaması var ordaki kaleci yorumlarından biri ahmet şahin e çok güzel yakışır. çiçek toplar gibi çok rahat alıyor topları  ;D

mehmet yılmaz

Altay deplasmanında oyun 0-0 iken her yiğidin harcı olmayacak bir golü kurtardı çok yakın mesafeden. Ahmet değil de kalede Okan Karabulut olsaydı devreyi 2-0 geride kapatırdık çok rahat. Maşallah diyelim yine Ahmet'e, ciddi anlamda güven veriyor. Hele de yan toplarda.

Kaya

Topa doğru hamle yapınca resmen devleşiyor hiçbir rakip oyuncu müdehale etmek bile istemiyor.Maşallah....