78- Ahmet Şahin

Başlatan Shane_Falco, 22 Aralık 2009, 23:08:40

« önceki - sonraki »

Ayberk

Keşke taraftarla o kadar güzel irtibat kurmuşken böyle ayrılmasaydın. Ne gereği vardı ki? Keşke hep tribünlere çağırılmadan koşa koşa gelip, tribünlerin önünde eğilen, "AHMEEEEEET AHMEEEEEET" diye dakikalarca taraftarın stadı uğruna inlettiği adam olarak kalabilseydin... Süper lige çıkmamızdaki emeğin inkar edilmez ama bu takıma en ufak zarar verenin de burada işi yok!

ibrakadabra55

Geçen sezon için teşekkürler Ahmet.Ama bu sene çok soytarılık yaptın.

emre

gecen sene bu takıma çok sey verdin taraftar da o denli sevdi seni.Ama bu sene maçlarda ki performansın,taraftara karşı tutumum...

Samsunsporlu olduğumuz için değil tarafsız bir gözle de baksak bizde tutunamadıysan hiç bir camiada tutunabileceğini sanmıyorum.

maviay55

sen,hafızamda eskişehirde 10 kere avazımız çıkasıya kadar seni çağırıp bipine takmayan kendini bi mok zanneden biri olarak kalacaksın.. ederini zaten aldın bol şans  :peeh:

Kaya

Herkesi anlarımda seni anlamakta güçlük çekiyorum Ahmet Şahin..

Futbola yeniden dönmeni,ismini futbol piyasasına yeniden duyurmanı sağlayan Samsunspor kulübüne ve inanılmaz sevgi gösterileri ile seni adeta omuzlarda taşıyan büyük taraftarına bunu nasıl yaparsın..Yolun açık olsun diyeceğim de bu şekilde ise olmasın bence. :-X

masbene

neydin ne oldun Ahmet? Samsunspor taraftarı çok büyük, bu şehir çok büyük, çok değerli. bunu anladın dimi

55(tuncay)55

ne gerek vardı adam gibi oyununa devam etsen gelen papazlara uyup sende papaz olmasaydın para para diye kendini bu kadar yıpratmasaydın bu taraftarda seni panter ahmet olarak hep hatırlasalardı yolun açık olsun dicemde bu saatten sonra sende bank asyada her sene 1 takım degiştirirsin ama verdigin emekler için teşekkürler
yolun açık olsun ahmet şahin...
eşinede acil şifalar

celebi

mehmet yılmaz

Harbiden üzgünüm :(
Bu adama iki kere yılın en iyi futbolcusu ödülü verdik biz, hak etti mi peki? Sonuna kadar...
Ama nasıl böyle bir kapasitesizlik yapar, nasıl edebiyle, efendiliğiyle kalmaz anlamak mümkün değil!
Ancak yıllarca formasını giydiği bir takım olan Kocaeli'yi 4-0 yendiğimiz maç sonrası soyunma odasında sevinirken sanırım Ersin'in "beyler adamlar küme düşecek çok üzgünler, abartmayalım" ikazı üzerine "boşversene, biz de küme düşebilirdik, sevinmeyelim mi aq?" demesi ve Rize maçında tribüne yaptığı o hareketle karakterini belli etmişti aslında. Yine de biz görmezden gelmeye hazırdık! Taraftarlar seni alkışlarken iyi ama protesto edince mi kötü oluyor?
Böyle mi sona erecekti?  :( :(

Kendi rızasıyla zarara gidene merhamet edilmezmiş!
Bank Asya'da havada kaparlarlar seni.

özkan

Son idmana gidişte;eğer ben bi i..lik yaptıysam giderim burdan demişti..

Ekrem

Nereden nereye baş tacı etmiştik seni  geçen  sene Ahmet bey ama kıymet bilemedin yazık

Serkan

Alıntı yapılan: Umut - 17 Aralık 2011, 02:13:54
Cok severdim kendisini, gecen yil onunla bir fotograf cekinmek icin ne kadar cabalamistim. Ama rize macindan itibaren gozumden dusmustu, eskisehirde yaptiklarindan sonra tamamen bitti benim icin. Bu taraftar formanin hakkini veren oyuncuyu yuceltmeyi bildigi gibi, yeri gelince yerin dibine sokmasini da bilir. Keske seni bu yil taraftara yaptiklarin ve yedigin gollerle degil de 5 yil aradan sonra super lige cikmamizda en buyuk pay sahibi olan Ahmet olarak hatirlasaydik.

gecen sene o fotoğrafı çektirdiğin de  ne kadar mutlu olmuştun gözlerinden okunuyor.

burakbas

geçen sene adamdın da , bu sene ne oldu ahmet ?

hiç üzülmüyoruz bunu bil. 

Gorkem

sadece geçen yıl için teşekkürler.

Lusage

Git Ahmet git. Arkana bakmadan git...