Bank Asya 1.Lig 18. Hafta / K.Karabükspor - Samsunspor'umuz: 2-1

Başlatan mehmet yılmaz, 08 Ocak 2010, 13:54:25

« önceki - sonraki »

Ertuğrul Sağlam

Arkadaşlar Karabük maçını bir istisna olarak görmekte fayda var şu bir kesin Karabük Samsunspor'dan kadro olarak'ta oyun anlayışı olarak'ta çok üstündü ayrıca az olsalar bile takımlarına verdikleri destek azımsanamayak boyuttaydı Karabük taraftarının Karabük sezonun ilk yarısında Samsunspor ile arasındaki puan farkı 20 ve lig lideri yani deplasmanda Karabük'e dünkü oyuna bakarak farklı yenilmediğimize şükredelim dün eğer fark yemediysek bunun sebebi Karabük'lü futbolcuların artık beceriksizkiğimi şansızlığımı hepsi söylenebilir

Samsunspor ise sahada mücadele etmeye nekadar çalışsada Karabük Samsunspor'un oyununu sahanın her bölgesinde çok iyi bozdu maçın 85'inci dakikasında attığımız gol bizi umutlandırdı ama maalesef yenilmeklten kurtulamadık aslında bu maçı hiç oynanmamış gibi görüp Karşıyaka maçını düşünmekte fayda var ben Karşıyakayı yuenip çıkışa geçeceğiz umudu ile bu maçı hiç umursamıyorum çünkü dediğim gibi lidere ve çok iyi futbol oynayan bir takıma yenildik...

edmontdante

Alıntı yapılan: celebi - 18 Ocak 2010, 10:22:45
grup istanbul 55 in tezahüratı samsunda diğer gruplar tarafından söylenirse çok daha süper olacağı düşüncesindeyim.

Kesinlikle.Otel önünde videoya çeken olmadı mı?

edmontdante

edmontdante

Alıntı yapılan: %100 samsunspor - 18 Ocak 2010, 12:43:32
Arkadaşlar Karabük maçını bir istisna olarak görmekte fayda var şu bir kesin Karabük Samsunspor'dan kadro olarak'ta oyun anlayışı olarak'ta çok üstündü ayrıca az olsalar bile takımlarına verdikleri destek azımsanamayak boyuttaydı Karabük taraftarının Karabük sezonun ilk yarısında Samsunspor ile arasındaki puan farkı 20 ve lig lideri yani deplasmanda Karabük'e dünkü oyuna bakarak farklı yenilmediğimize şükredelim dün eğer fark yemediysek bunun sebebi Karabük'lü futbolcuların artık beceriksizkiğimi şansızlığımı hepsi söylenebilir

Samsunspor ise sahada mücadele etmeye nekadar çalışsada Karabük Samsunspor'un oyununu sahanın her bölgesinde çok iyi bozdu maçın 85'inci dakikasında attığımız gol bizi umutlandırdı ama maalesef yenilmeklten kurtulamadık aslında bu maçı hiç oynanmamış gibi görüp Karşıyaka maçını düşünmekte fayda var ben Karşıyakayı yuenip çıkışa geçeceğiz umudu ile bu maçı hiç umursamıyorum çünkü dediğim gibi lidere ve çok iyi futbol oynayan bir takıma yenildik...

Traftarın desteği iyiyidi kesinlikle.Ama şunu düşünüyoum.Bizim stad öyle olsa ve takım kafaya oynasa  stada giremeyen 15.000 kişi olurdu dışarıda.Karabük'te ise kale arkası boştu.

Karabük bizden çokçok iyiydi sahada ancak benim bu ligde bu sezon gördüğüm şey şu.Eğer oynarsan,korkmazsan her takım her takımı yenebiliyor.Ama senin takımında  çok kötü performans sergileyen oyuncuar oldu mu iş bitiyor.Bel bağladığımız Turgut'un maç boyu bir tane olumlu pası yok.Burhan toplasan 10 kez topla buluşmamış.Kaptanın  daha 15.dakikada bir tarafından solumaya başlamış,hatta o kadar düşmüş ,güçsüzlükten o kadar vücut dengesi bozulmuş  ki topu ayağıyla uzaklaştırırken top kafasına çarpıyor.Kalecin zaten evlere şenlik.Bırak diyor adam araya giriyor neredeyse gol yapacak.Orhan, ve Ömür'ü konuşmaya gerek yok sahada gören varsa söylesin.

Hakan KOÇASLAN'ı hep eleştiriyoruz.Ama sahada Hakan gibi ısıran,rakibe dişini gösteren bir oyuncu her zaman olmalı.(O da canlı bomba ya)Tabiki biz de olmuyor çünkü Hakan gibi bir adam olduğunda etraftada topu iyi bilen adamlar olması gerekiyor ama biz de hep bir nokta eksik kalıyor.Rakibin sert oyununa karşılık veren bir tane oyuncumuz yok.Topu alan adamı sertliğiyle korkutacak kimse yok.Rakip diri ve sert vuruyor indiriyor.Düşen hep bizimkiler oluyor.Hatta 2.yarı cezasahası içinde Emenike 4 kişiyle çarpışıp hepsini vurup deviriyor.Ezip geçiyor.Ne bu insan değil mi?Bizdeyse  bir tek Murat YILDIRIM diri,ayakta kalabiliyor,vücudunu kullanmayı biliyor.

Direkten dönen toplar olmasa  ki direkten dönen toplar öyle böyle  pozisyonlar değil,biirincisinde mükemmel bir vuruş tam köşeden dönüyor,ikincisinde direkten dönen top adamın önüne düşüyor penaltı noktasının önünde onun vuruşu da direkten dönüyor.Arada bir tane daha var onu saymayalım.2.Yarı Emenike  cezasahası önünden en az 3 tane pozisyon yakalıyor kalecinin üzerine vuruyor,hepsi gol pozisyonu.

Ama buna rağmen sen kaleye tek bir şut atmıyorsun.

Bu takım Real Madrid değil  ki bu kadar eziliyorsun.Oynamazsan ezerler kardeşim bu ligin gerçeği bu

cem 55

takımda yine ayakta kalan tek oyuncumuz murat yıldırımdı sana gerçekten ne söylesek az kardeşim helal olsun sana artık tribundeki herkes bu cocugun özverisini çalışkanlıgını görüyor dün futbolcuları tribune çagırırken ilk murat yıldırım çagırıldı buda beni ayrıca çok sevindirdi murat tribune gelirken bile yüzü gülüyo heyecanlanıyo tek kelimeyle mükemmel bi oyuncu yeni transferlerden ersin veli de yerinde bi transfer gibi gözüktü ben artık savunmanın göbeginin can özgür-ersin yada turgay-ersin den olusması gerektigi kanısındayım kenana bu zamana kadar yaptıklarından dolayı teşekkür edilip jubile teklif edilmeli çünkü her pozisyonda aksıyo kosamıyo müdale edemiyo hem kendine hem takıma zarar veriyo ben bide bu 3 numaralı orhana taktım bi insan bu kadar mı ruhsuz olur mücadele yok hucuma katılma yok defansif müdehale zayıf orta yok yok oglu yok sezeri hemen takıma monte etmeliyiz bu orhandan yedekte olmaz ama idare edecez artık orta sahada ömür iyi niyetli ama kapasitesi bu kadar ona kızamıyorum turgayda orta sahada sırıtıyor defansta ersinle birlikte iyi ikili olusturacakları düşüncesindeyim yeni transferlerden savası da abdulazizide begenmedim ama ilk maç heyecanı olabilir savaş ayagında cok top tutuyo biraz daha basit oynamalı abdulazizde hızlı dikine giden bi oyuncu ama 2 önemli pozisyona topa vurma sansı dogdu ikisinide ıskaladı turgut aynı turgut erciyes ve ordu maçlarındaki gollerinden sonra acaba dedim ama dün yine aynı mal turgut sahadaydı engin abinin dedigi gibi beyinde bi irtibatsızlık var bu cocugun sorun kafada son sözümde büyük taraftarımıza yagmur çamur kar demeden yine büyüklügünü yaptı arma aşkına yine tribunlerdeydik iyide destek verdik  bu taraftara herşey yakışır 

pitbul055

Jnr.Serkan

mavi ateş mavi ateş diye diyorlar forumda.Bir anlatıyorlar şöyleyiz böyleyiz.Abartı olduğu son resimden belli.bulunduıkları yer kafes gibi ufacık

emre

Alıntı yapılan: celebi - 18 Ocak 2010, 10:22:45
grup istanbul 55 in tezahüratı samsunda diğer gruplar tarafından söylenirse çok daha süper olacağı düşüncesindeyim.

harbiden nasıl dı o tezahürat yaa..  :-\  ;D  ;D

cuneytavar55

TARAFTAR GÖREVİNİ YAPMIŞ....
futbolcuların bir yeri kalkmış.......

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 18 Ocak 2010, 14:46:09
mavi ateş mavi ateş diye diyorlar forumda.Bir anlatıyorlar şöyleyiz böyleyiz.Abartı olduğu son resimden belli.bulunduıkları yer kafes gibi ufacık

Temposu, uyumu, görselliği, ve takımlarına verdiği destek bizden çok çok daha iyi en azından Tek Tribün Tesk ses'ler  bizden tek kötü yanları saçma sapan tezahüratları maalesef öyle...

Sioux

karabibik gibi köy takımları lider ya kahroluyorum be.

Sercan

Alıntı yapılan: %100 samsunspor - 18 Ocak 2010, 16:38:31
Temposu, uyumu, görselliği, ve takımlarına verdiği destek bizden çok çok daha iyi en azından Tek Tribün Tek ses'ler  bizden tek kötü yanları saçma sapan tezahüratları maalesef öyle...

Aynen katılıyorum abi.Grularının eleman sayısı az belki ama,Karabük şehrine ve stadyumlarına oranladığımız zaman gayet iyi bir grup...

Sioux

buca, giresun mersin, karabük gibi sayıca bizden az olan ama tek grup hareket eden tribünler daha çok fayda sağlıyor takımlarına. bizdeyse çokluk b.kluk var.

SamsunluReis

Alıntı yapılan: emre55 - 18 Ocak 2010, 14:49:47
harbiden nasıl dı o tezahürat yaa..  :-\  ;D  ;D

Arkadaki bu büyük taraftar
Hep yanınada olmadımı bu güne kadar
Size emanet kutsal formalar
Yüzümüzü kara çıkarmayın çocuklar..

;) ;) ;) ;) ;) ;) :D :D

Sercan

Alıntı yapılan: SamsunluReis - 18 Ocak 2010, 17:03:34
Arkadaki bu büyük taraftar
Hep yanınada olmadımı bu güne kadar