Bank Asya 1.Lig 18. Hafta / K.Karabükspor - Samsunspor'umuz: 2-1

Başlatan mehmet yılmaz, 08 Ocak 2010, 13:54:25

« önceki - sonraki »

KotuCocuk55

Yok be ne düşme adayı...
Sonuçta deplasmanda şu anda ligin lideri konumunda olan takıma 2-1 yenildik..
Gol attık attığımızdan bir fazlasını yedik puan alamadık..

Tabiki ilk yarının son haftalarındaki havayı bekliyorduk,olmadı.O hava kayboldu..
Arkadaşın dediği doğru,yeni bir takım olduk tekrar yapılan transferlerle..Buda biraz zaman alacaktır..Lakin bu sefer zaman yok..
Bir kaç maç kaybedersek tehlike çanları güm güm çalar,bir kaç maç kazanırsakta sezon sonuna kadar playoff kovalırız..

Yani kalpar hoca kusura bakmasın karar için erken olacak ama..
İçeridi oynayacağımız karşıyaka maçı takımın durumu ve geleceği hakkında bilgi verecektir sanırım..

Kais

bu takımdan niye bi cacık olmasın.sen takımına güvenini yitirmişsin bir kere.bari diğer güvenenleri olumsuz etkileme.başka takımımız yok bu takım bizim.amatördede olsa ben sadece Samsunspor'luyum

Jnr.Serkan

yazıkya.takımın en etkili hucumcusu oktay kenarda,hazırlık maçlarında performansı iyi denilen abdulaziz kenarda.7 tane adam almışız.ne diye aldıkya biz bu kadar adamı

estalpi

Alıntı yapılan: Kais - 17 Ocak 2010, 18:17:49
bu takımdan niye bi cacık olmasın.sen takımına güvenini yitirmişsin bir kere.bari diğer güvenenleri olumsuz etkileme.başka takımımız yok bu takım bizim.amatördede olsa ben sadece Samsunspor'luyum

dostum bizde SAMSUNSPORLUYUZZZZ........ Herkes güvenebilir umutlu olabilir sonuçta burası yorum sitesi benim yorumum bu.... kafadan atmıyoz heralde.... bir bildiğimiz varda yazıyoz....
1. antalya kampı sadece futbolcu deneme kampı olmuştur....
2. alınan topçular takım ihtiyacına cevap verecek topçular değil sadece transfer yaptık die alınan topçulardır.
3. antalya kampında hiçbir ciddi takımla hazılık maçı oynanmamış,oynan en ciddi hazırlık maçı bafra maçıdır... alibeyköyden tam kadro olarak çıktığımız tek maçta 5 gol yenilmiş.rakibimiz kocaelispor bizi hazırlık maçında 1 0 yenmiştir. haaa  omaçta kadrodan oyuncu yoktu onuda yazmak lazım...
4. transfer görüşmeleri fiyaskoyla sonuçlanmış takım yine eski futbolculara kalmıştır.
5.madem yeni oyuncular takıma adapte olacak o zaman onlarla birlikte adam gibi takımlarla hazırlık yaparsın.
6.maçı dinledik 90 dakka boyunca hiçbir varlık gösterilmemiştir.
7.Bu takım ligde kalır ancak son haftalara kadarda o sıradan kurtulamaz.
8.bu takım 1 2 maç daha kaybederse seri galibiyetler gelmezse oyuncular bu stresi asla kaldıracak kalitede oyuncular değildir.
9.karabük lidermiş değilmiş beni ilgilendirmiyor ben samsunspora bakarım adına bakarım şanına şöhretine bakarım çıkacaksın oynayacaksın.bu hafta dua edlimde maçı kazanalım...eğerki bir terslik olursa işimiz çok zor.....

ankarta 55

ağlamk istiyorum inş çıkmaz bu karabokspor  ne rezil bi takımız ya kocaeli a2takımdan 6 futbolcuyla çıktı catır catır oymnadı ekmek düşmanı bizim fubocular

doðan

Alıntı yapılan: estalpi - 17 Ocak 2010, 18:36:52
dostum bizde SAMSUNSPORLUYUZZZZ........ Herkes güvenebilir umutlu olabilir sonuçta burası yorum sitesi benim yorumum bu.... kafadan atmıyoz heralde.... bir bildiğimiz varda yazıyoz....
2. alınan topçular takım ihtiyacına cevap verecek topçular değil sadece transfer yaptık die alınan topçulardır.
3. antalya kampında hiçbir ciddi takımla hazılık maçı oynanmamış,oynan en ciddi hazırlık maçı bafra maçıdır... alibeyköyden tam kadro olarak çıktığımız tek maçta 5 gol yenilmiş.rakibimiz kocaelispor bizi hazırlık maçında 1 0 yenmiştir. haaa  omaçta kadrodan oyuncu yoktu onuda yazmak lazım...
4. transfer görüşmeleri fiyaskoyla sonuçlanmış takım yine eski futbolculara kalmıştır.
5.madem yeni oyuncular takıma adapte olacak o zaman onlarla birlikte adam gibi takımlarla hazırlık yaparsın.
8.bu takım 1 2 maç daha kaybederse seri galibiyetler gelmezse oyuncular bu stresi asla kaldıracak kalitede oyuncular değildir.
9.karabük lidermiş değilmiş beni ilgilendirmiyor ben samsunspora bakarım adına bakarım şanına şöhretine bakarım çıkacaksın oynayacaksın.bu hafta dua edlimde maçı kazanalım...eğerki bir terslik olursa işimiz çok zor.....

bir şeyler eklemek isterdim  ama süper bir özet yapmışsın,
yaptığın transferlerde takımda dirket oynayamayacak kalitede ise ne işi var samsunsporum da daha öncede bir dünya transfer vardı da şimdi nerde....

doðan

birde lig liderine yenilmişiz falan filan ;.....
biz SAMSUNSPOR Uz yenilgiye tahammületmek ne demek ....
Karşıyka maçında trbünde özlemle bekliyor olucam ....

ankarta 55

krakbük  taraftarı olmayan seyircisi olan bi takım 40 yıllık mazileri varsa en iyi sezzoları  bu süper lige çıkmak o da şüpheli tabi bide karabok taraftarı göreçk  ohhh samsuna koymak ne güzel lafını yedircem bi karabüklüye adi  futboclularımız sağolsun 3 kuruşluk takıma boyun eğdiler inş sendikanız çöker lan krabüklüler

çýlgýnlar1984

cuneytavar55

Cagdas Ünver

Alıntı yapılan: estalpi - 17 Ocak 2010, 18:36:52
3. antalya kampında hiçbir ciddi takımla hazılık maçı oynanmamış,oynan en ciddi hazırlık maçı bafra maçıdır... alibeyköyden tam kadro olarak çıktığımız tek maçta 5 gol yenilmiş.rakibimiz kocaelispor bizi hazırlık maçında 1 0 yenmiştir. haaa  omaçta kadrodan oyuncu yoktu onuda yazmak lazım...

Imzami atarim !

babasamsunlu

bu sene düşmemeye oynayacağımız gerçeğini bir kez daha hatırladık sadece bu arkadaşlar..bi an ordu maçından ve yapılan transferlerden dolayı play-off oynarız diyorduk ama bir rüyaydı işte..karabük maçı oluşan şartlar nedeniyle bizim için hedef maçı değildi...kimse Samsunsporumuzu karbük gibi bir takımla karşılaştıramaz ama şunu unutmayın adamların demir çelik farikasının yıllık karı 290 trilyon...bunun yüzde 5 ni her yıl takıma aktardığını bir düşünsenize..ve bu fabrikanın yönetimini karabük halkı oluşturuyor.patron işçiler yani..
o yüzden biz gerçeğimize şuan ki halimize bir  dönelim...hedef maçımız karşıyaka maçı..stadı doldurup takımı sonuna kadar desteklemekten başka nasıl bir çaremiz var ki ?

Jnr.Serkan

17 Ocak 2010, 20:51:30 #372 Son düzenlenme: 17 Ocak 2010, 20:58:56 Tuareg55

taraftarımızın bulunduğu tribünden bir resim...İnadına Arma.yazık şu taraftara

volume55

ugrass

taraftara yazık başka birşeye değil..!