Bank Asya 1.Lig 16.Hafta l Samsunspor'umuz - Kartalspor : 2-0

Başlatan celebi, 06 Aralık 2009, 20:35:06

« önceki - sonraki »

55.hakan

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 15 Aralık 2009, 12:27:26
nasıl olacak hakanım,3 galibiyeti üs üste hatırlamıyorum uzun zamandır,en son hatırlayan çocuklar şimdi kaymakam oldular
gün gelir galip geliriz elbet  :D

kırmızı_şimşek

doru diyosunuz ama samsunsporun trafik kazası olmasaydı yinede ligde çok daha iyi olurduk beyler biz samsunsporluları diğer anadolu kulüplerden farkımız balkan kupasını almamız eskiden samsunspor fırtınlar gibiymiş trafik kazası yüzünden her futbolcumuzu kaybettik tek sağ kalan kalecimiz FATİH URAZ olmuştu o yüzden takımımızın tarihini çok iyi bilip takımımızı ezdirmeyelim lütfen takımımıza sahip çıkalım

King Of The North

çok eskilere gitmeye gerek yok,süper ligdeki ilk yıllarımızda da şampiyon olabilirdik ama maalesef trabzon lobisi ve ayak oyunlarından uefaya bile gidemedik,inter totoyla idare etmek zorunda kaldık.

Sercan

Alıntı yapılan: kırmızı_şimşek - 15 Aralık 2009, 14:56:49
doru diyosunuz ama samsunsporun trafik kazası olmasaydı yinede ligde çok daha iyi olurduk beyler biz samsunsporluları diğer anadolu kulüplerden farkımız balkan kupasını almamız eskiden samsunspor fırtınlar gibiymiş trafik kazası yüzünden her futbolcumuzu kaybettik tek sağ kalan kalecimiz FATİH URAZ olmuştu o yüzden takımımızın tarihini çok iyi bilip takımımızı ezdirmeyelim lütfen takımımıza sahip çıkalım

Sen takımımızın tarihini çok iyi bildiğinden emin misin? :-\ :-\

emre

mehmet yılmaz

Çok güzel görünüyor gerçekten de pankart... Bu arada tribünden tam görememiştik ama Hakan Akman'ın golü çok üst düzey bir vuruşla gelmiş...

CeLL-O

Sercan

celebi

ramcQ_55

lig sonu yaklaştı oynar tabi kendilerini gösterceklerya gözü dönmüş futbolcular
ikinci yarı başladımı yine sacbaş yolarız biz kesin

Kais

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 15 Aralık 2009, 11:24:57
Artiste bak artiste ayakkabısını boyatıyor,yalınız tribünlerde büyük boşluklar var,her ne kadar kombinelerden dolayı indirime gidilmemesi düşünülmekteyse de bu gidişle tribünlerimiz hep boş kalacak gibi.
bence tirbünler çok normal.ama eğer bir seri yakalarsak merak etmeyelim o boşluklada dolacak.özellikle maraton.

estalpi

Alıntı yapılan: kırmızı_şimşek - 15 Aralık 2009, 14:56:49

burda bir yanlışlık var. Bence iii bak tarihe arkadaşım. :-\

kırmızı_şimşek

ben takıkımımın tarihini çok iyi biliyorum diye birşey demedim sizlere birşeyler söylemeye çalışıyom ki zaten sen benden de iyi bilemessin zaten