Bank Asya 1.Lig 16.Hafta l Samsunspor'umuz - Kartalspor : 2-0

Başlatan celebi, 06 Aralık 2009, 20:35:06

« önceki - sonraki »

celebi

vay be ne elim varmış konuyu açtım skor tahmini 2-0 dedim ve oldu. latife bir yana uzun süredir ilk defa gülüyoruz tebrikler çocuklar

Ölümüne_Samsunspor

ali ihsan

Alıntı yapılan: KotuCocuk55 - 14 Aralık 2009, 00:46:01
Aynı şeyi ben düşünüyodum sen duygularıma tercüman olmuşsun! Sanırım birçok kişide bizim gibi düşünüyor..
Cevabı olan varsa lütfen paylaşsın yada bu soruyu anket sorusu yapsak fena olmaz,gerçekten çok ilginç bir durum.Geçen sene de ilk 6 daki tüm takımları yenmiş deplasmanda hiç olmıcak puanları almış ama yine son anda kendimizi kurtarmıştık..

Bu sene lig gerçekten çok zayıf,doğru dürüst takım yok..
İnsan küme düşmeyelim diye korkarken,bir yandanda kaçan giden haybiye puanlara bakınca neden ilk 6 da değiliz diye de soruyor kendisine..

Ben yönetim zaafiyeti olarak düşünüyorum.Yönetim oyuncularla yeteri kadar ilgilenmiyor.Oyuncular çok başına buyruk bırakılıyor..Motive edilmiyor,sahip çıkılmıyor diye düşünüyorum.Mesela aynı takımla İsmail başkan olsa.Namağlup lider bile olabilirdik şuanda,çok mu abarttım?

Hiçte abartı değil bence.At sahibine göre kişnermiş demiş atalarımız.Bu takımın başında İsmail Başkan olsaydı kesinlikle kafaya oynardık.Futbolcular şu anki yönetimin günü kurtarma derdinde olduğunu bildiği için rahatlar.Dön be Büyük Başkan ...

Burak

europe_55

Cok sükür kazandik ve bu haftayi güzel kapattik.
Rakiplerinde kazandigi bir haftada alinan 3 puan önemliydi.

kumköylü ahmet

ALLAHA sukurler olsunki kazandik hadi orduyuda yenerek iyi bitiririz insallah
sonrasi ise kimse tutamaz samsunsporu haydi basdir simsekler

SAMSUNLU ORUMA 55

hele şükür uzun bir aradan sonra yüzümüz güldü  inşallah ordu maçını alacağız DÖNEMESEKTE O GÜNLERE BU SEVDA ÖLÜMÜNE.....

FORZA ÞÝMÞEKLER

Galibiyet keyfini en güzel biz gurbettekiler yaşıyoruz herhalde.Mağlubiyetler ve birde gurbet oldumu hiç çekilmiyor.SAMSUNSPORUN ligin güçlü takımlara karşı oynadığı futbol Formasının ağırlığından olsa gerek.7000 taraftarın stadda olması sahiplenme adına çok önemli.Süperlig lideri kayseri 1 milyona stadı anca dolduruyor.İsmail UYANIK için açılan pankart ise her zamanki gibi taraftarın gerçekleşmeyecek hayali.Dilerim SAMSUNSPOR kongresinde takımı sahiplenme adına güzel gelişmeler olur.Düşmeye aday diğer takımların son kozlarını oynayacağı gün gibi aşikar.SAMSUNSPORUN en büyük kozu ise taraftarı.TEŞEKKÜRLER SAMSUNSPOR TARAFTARI 3 PUAN ALDIĞINIZ İÇİN...

King Of The North

Altta kalanın canı çıksın dendiği bir zamanda kazanmak güzel bir moral oldu,takım kadar taraftarın da morala ihtiyacı vardı.

maviay55

uzun zaman sonra güldü yüzümüz..forumdan yorumları okudum güzel futbol varmıs sahada..inş açılan pankartta yerine gitmiştir altlardan kurtulmak için güzel bi galibiyet..bizlere de moral oldu

King Of The North

Artiste bak artiste ayakkabısını boyatıyor,yalınız tribünlerde büyük boşluklar var,her ne kadar kombinelerden dolayı indirime gidilmemesi düşünülmekteyse de bu gidişle tribünlerimiz hep boş kalacak gibi.

55.hakan

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 15 Aralık 2009, 11:24:57
Artiste bak artiste ayakkabısını boyatıyor,yalınız tribünlerde büyük boşluklar var,her ne kadar kombinelerden dolayı indirime gidilmemesi düşünülmekteyse de bu gidişle tribünlerimiz hep boş kalacak gibi.
üst üste 2-3 galibiyet gelse yine tıklım tıklım dolar

King Of The North

Alıntı yapılan: hakanelgun - 15 Aralık 2009, 12:13:57
üst üste 2-3 galibiyet gelse yine tıklım tıklım dolar

nasıl olacak hakanım,3 galibiyeti üs üste hatırlamıyorum uzun zamandır,en son hatırlayan çocuklar şimdi kaymakam oldular

SSBiz Gençlik

15 Aralık 2009, 12:37:59 #419 Son düzenlenme: 15 Aralık 2009, 12:38:32 SSBiz Gençlik
Bu maçta maratondaki taraftarların arzulu oluşu çok güzeldi... Takımımızın istekli oluşu da bunu etkiledi. İnşallah sahamızda kalan tüm maçlarda aynı arzuyu gösterirler...