29.10.2009 PFDK Kararları * Hayırlı Olsun Yine Ceza Yedik...

Başlatan cgr, 29 Ekim 2009, 23:14:05

« önceki - sonraki »

cgr

12- SAMSUNSPOR Kulübünün, 26.10.2009 tarihinde oynanan SAMSUNSPOR - GİRESUNSPOR Bank Asya 1.Lig futbol müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 5.000.- TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada SAMSUNSPOR Kulübünün, sporcularının ve teknik sorumlusunun flash röportaj vermemelerinden ve basın toplantısına teknik sorumlu ile futbolcu katılımını sağlayamamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 3.000.- TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Cezaların birleştirilmesi suretiyle SAMSUNSPOR Kulübünün, toplam 8.000.- TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Geçmiş olsun yine 8.000 Tl para cezası yemişiz...

celebi

SSBiz Gençlik

İyi fazla yememişiz... Ben 10.000 TL'den fazla bekledim...

Yaman55

1 sahaya atlama daha 5000  sahaya atlayan trabzonludur diye yazdık dimi

cgr

Alıntı yapılan: SSBiz Gençlik - 29 Ekim 2009, 23:16:34
İyi fazla yememişiz... Ben 10.000 TL'den fazla bekledim...

Acaba 8.000TL hasılat yapmışmı kulüp... ? yoksa biz toplayalım da verelim şu garibanlara...

SSBiz Gençlik

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: cgr - 29 Ekim 2009, 23:14:05

Aynı müsabakada SAMSUNSPOR Kulübünün, sporcularının ve teknik sorumlusunun flash röportaj vermemelerinden ve basın toplantısına teknik sorumlu ile futbolcu katılımını sağlayamamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 3.000.- TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Sahaya atlayanı geçelim arkadaşlar, para cezası yiyeceğimiz kesinken, sen nasıl basın toplantısı yapmıyorsun yada yaptırtmıyorsun.Tahsin yeminle koyun vereyim git onu güt sen!

Ertuğrul Sağlam

sebep olandan alsınlar parayı.

Sahaya atlayan'da belli, Talimat'lara aykırı davrananlarda. ödesinler parayı.............. >:(

55JNR55

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 29 Ekim 2009, 23:27:19
Sahaya atlayanı geçelim arkadaşlar, para cezası yiyeceğimiz kesinken, sen nasıl basın toplantısı yapmıyorsun yada yaptırtmıyorsun.Tahsin yeminle koyun vereyim git onu güt sen!

futbolcular verilen para cezalarına karşılık tepki olarak ve ceza geleceğini bildiğinden kasıtlı olarak basın açıklaması hususunda gıcıklık yapmışlar anlaşılan yani futbolcularda bu yönetimi istemiyor aslında da yönetim ne bok yemeye haala kendini nimetten sayıyosa...

berusa55

Admalar komple zarar; rezilliğe bak: "Röportaj vermiyorum ben!" Sizin yapacağınız işe!

mehmet yılmaz

3.000 lira da yönetim kendi kendine yemiş. Maşallah, sahaya atlayandan çok da farkları yok.

Bu arada maçın gözlemcisi Samsun Yolspor'un eski futbolcularından, F.Bahçe'de gol krallığı yaşamış olan, Bay Gol lakaplı Osman Arpacıoğlu idi. Muhtemelen içindeki Samsunspor sevgisi biraz daha görmezden gelmesini sağlamıştır!

KotuCocuk55

bluegreen55

O sahaya atlayan kendini bilmez herkimse 5000 tl zarar verdi ve o maçta oyuncuların motivasyonunu kaçordo zaten başarısızlar böyle birşey dengelerini bozdu maçı izlerken yüzlerinden okundu bu. O sahaya atlayan kimse işte onu dövecektiniz ki bidaha atlamasın..

Yaman55

Alıntı yapılan: bluegreen55 - 30 Ekim 2009, 04:20:40
O sahaya atlayan kendini bilmez herkimse 5000 tl zarar verdi ve o maçta oyuncuların motivasyonunu kaçordo zaten başarısızlar böyle birşey dengelerini bozdu maçı izlerken yüzlerinden okundu bu. O sahaya atlayan kimse işte onu dövecektiniz ki bidaha atlamasın..

askerden izne gelmiş sanırsam gitmiştir bile