Bank Asya 1.Lig 10.Hafta Samsunspor'umuz:0 - Giresunspor:3

Başlatan Yaman55, 18 Ekim 2009, 15:38:20

« önceki - sonraki »

Yaman55

stadda yakılan meşaleden dolayı ceza yermiyiz

SametYılmaz55

büyük olasılıkla ceza gelir ama dengesiz federasyonun nasıl bir ceza vereceğini kestiremiyorum

berusa55

Sahaya atlama ve meşale olayları sonucu para cezamız şimdiden hazırdır Federasyon'da.

Yaman55

berusa55

27 Ekim 2009, 04:24:06 #454 Son düzenlenme: 27 Ekim 2009, 04:26:20 berusa55
Tamam işte Yaman 5bin değil de 10bin TL para cezası olur... Bir şekilde yine cezamız hazır.

SametYılmaz55

uyku bırakmadınız be insanda kabussa uyanmak istiyorum artık

berusa55

Bu kabustan uyanamayacağız bu gidişle; işin esas can sıkıcı yönü bu...

Yaman55

Alıntı yapılan: berusa55 - 27 Ekim 2009, 04:24:06
Tamam işte Yaman 5bin değil de 10bin TL para cezası olur... Bir şekilde yine cezamız hazır.

bağarma abi :D

berusa55

27 Ekim 2009, 04:29:20 #458 Son düzenlenme: 27 Ekim 2009, 04:30:47 berusa55
Alıntı yapılan: Yaman55 - 27 Ekim 2009, 04:28:24
bağarma abi :D

Bağırırım akıllı ol :) Şaka maka moraller dibe vurdu. Ooff Samsunspor'umuz ooooofff!

SametYılmaz55

maçtan sonra sanki cenaze evinden çıkmış gibiydim nasıl insan sevdiğinin artık gelmeyeceğine inanmak istemez ama giden geri gelmez bizim durumda böyle ercan kaptanımızın malatyaya attığı golden tutta düştüğümüz malatya maçı 4-3 yendiğimiz kocaeli maçı son saniyede mucizevi bir şekilde kazandığımız kasımpaşa maçına kadar her şey şerit gibi geçiyor gözlerimin önünden çökmeye başladık 5 sene önce hala devam ediyor bugün net bir şekilde gördük her düşüşün bir çıkışı vardır ama bu düşüşün çıkışı yok gibi ama bir umut gene bekleyecem kim bilir belki yarın belki yarından da yakın offf Samsunspor'um offfff

serkancengiz

termerüzgari

bu düsüsün gercekten cikisi yok gibi
ama yine de allah tan ümit kesilmez

SamsunluReis

Alıntı yapılan: termerüzgari - 27 Ekim 2009, 04:57:36
bu düsüsün gercekten cikisi yok gibi
ama yine de allah tan ümit kesilmez

allah tan ümit kesilmez diye diye bu takımın peşinden koştukk yinedee böle diyoruzz ama buu insafsızlar bilmiyoo değerlerinii oo armayıı taşıyamıyolar yüklerinii bilmiyolar..

babasamsunlu

oooooooooooooofffffffffffffffffffff  ooooooooooooooffffffffffffffff.....
sağlığımızdan olduk...
eve geldiğimde benim sırıtmdaki forma ter su içindeydi..sanırım hiç bir futbolcu benim kadar terlemedi sahada..
diyecek çok söz var...ama hepsi küfür içerikli olduğundan yayınlamıyorum :):)

ağlasak duyarmısınız eyyy ******* yönetim topçu bozuntuları
bu kadar gurursuz olmak sadece sizlere nasip olmuş olmalı
yediği tasa pisleyen adi insan kırıntıları....
seneye yalovasporla oynatacaksınız canım takımımızı..

yuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

:'( :-* :-\ :-X :-[ :P ::) ??? 8) :o :( >:( ;D :D ;) :)

:'( :-* :-\ :-X :-[ :P ::) ??? 8) :o :( >:( ;D :D ;) :)

eLLis

Takımın bu hali gün içinde durup durup gözlerimi yaşartıyor Samsunspor artık eriyo yokmu 1.5 milyonluk şehirde bi Allahın ulu sahip çıkacak Samsunun çeyreği etrmeyen şehirle Samsunla kendini kıyas yapar olmuş en çok koyanda bu Allah sonumuzu hayır etsin...