Bank Asya 1.Lig 10.Hafta Samsunspor'umuz:0 - Giresunspor:3

Başlatan Yaman55, 18 Ekim 2009, 15:38:20

« önceki - sonraki »

çarşambalı-55

Siz samsunspor forması giymeye layık değilsiniz Sizi çiftlikte yaklalayıp dansöz kıyafeti giydirmek lazım O formayı hiçbiriniz haketmiyorsunuz

Nerden açıldı şu transfer tahtası şu paralarını alamadıkları için sahada top oynamayan koşmayan yatan rushsuzlarla küme düşceğimize kendi gençlerimizle şerefimizle küme düşelim

çarşambalı-55

beceriksiz yönetim kenanı bile küstürdünüz O canını dişine takıp oynayan kenan bile oynamadı

13 tane futbolcu transfer etmişlerler nerde o 13 futbolcu

13 tane işe yaramaz adam alcağına 3 tane adam gibi adam alda bi işe yarasın 3 tane yide geçtik bir tane adam gibi forvet alsaydınız onada razıydık

cem 55

kenan kaptanlıgı bıraktın allah peygamber aşkına şu futbolu da bırakta rahat edelim d**** herif 2 kere ıska geçilmezki bi topa aptal aptal topu arıyosun kafan havalarda yeter artık zorlama işte olmuyo hoca bozuntusu almıssın yine torpilli adamlarını o sefa sercan turgut senin götüne girsin oldumu öküz hoca ulan mal herif o 3 salagı toplasan 1 adam etmiyo nesine güveniyosun bu futbolcu bozuntularının bizim görmedigimiz neyi görüyosun bu gerizekallılarda tek forvet çıkmış o da turgut adam kaleciyle karsı karsıya topu taça vuruyo biri çok güzel maç çıkartıya oyundan çıkarken hocaya el kol hareketi yapıyo artistler buldunuz tabi babanızın çiftligi sizin kafanızı gözünüzü yarmak lazım

red_white

kenan seni çok seviyoruz ama sanki artık sende bitmiş gibisin bence dahada fazla düşmeden yükseklerdeyken bırak sana o yakışırr

Yaman55

Alıntı yapılan: red_white - 27 Ekim 2009, 02:12:26
kenan seni çok seviyoruz ama sanki artık sende bitmiş gibisin bence dahada fazla düşmeden yükseklerdeyken bırak sana o yakışırr

yüksekliği kalmadı ki kardeşim yerlerde sürünüyor

Kürsat Berrak

Alıntı yapılan: red_white - 27 Ekim 2009, 02:12:26

Vakit saat gelince bırakmayı bilmek gerek...

red_white

ben emeği çok olduğu için biraz daha iyimser konuştum zıplayamıyor artık  :( yaş geldi 34 e daha vücut tak etti yeter diyorr

çarşambalı-55

nerdesin yusuf ziya seçim öncesi vaatler ne oldu başka belediyeler şehrinin takımını oluk gibi para akıtır sen zırnık koklatma
ne karın ağrın var samsunsporla ne kuyruk acın var samsunsporla

sayın vali nerdesin nerde Kurban olayım ben muammer gülere her maç tribündeydi Hiç unutmam adam bütün maaşını bağışlamıştı bir kampanyada samsunspora Maaş önemli değil adam samsunporun yanındaydı arkasındaydı onun için çırpınıyodu Onun gibi bir vali gelmedi daha samsuna

nerdesiniz sevgili samsunlu milletvekillerimiz Samsunlu demeyede dilim varmıyoya nüfus cüzdanında samsun yazdığına bakmayın siz onların TBMM ye trabzondan daha çok trabzonlu milletvekili giriyor samsun kontenjanından

gozgoz yýlmaz

bu maçta girresunsporun en etkili elemanı 28 numaralı kenandı.

samsuna geleli 1 ay olmuş, 22-23 yaşında bir çocuğa kaptanlık veren, pazartesi günü ceza verdiğin sercanla sefayı zorla ilk obnirde oynatan ( ali bilgiciye talimat verdiler, kadro bu olacak diye.. ) bir yönetim zihniyeti var.

biz bu adamlarla bir halt olmaz derken destek verin diyenler oluyordu. destek adam olana verilir. piyasaya dünya kadar borcu olan bir adam ikinci başkan bu kulüpte. bankalar kredi vermiyor, banka güvenlik görevlisi selam bile vermiyor bu adama. hayatı hasbi ağanın paralarıyla yöneticilik yapmakal geçmiş bir ihtiyar da çıııp başkan oluyor. genel sekreter la fontainenin samsun şubesi. herkesle dost, herkesle arkadaş, kanka. her işi halediyor msaşalah.

Eğri Ağacın Doğru Gölgesi Olmaz!!!!
Tomaç, geçen sezon kıl payı kaçırdı ama bu sezon bizi küme düşürmeyi başaracaktır.

red_white

Eğri Ağacın Doğru Gölgesi Olmaz!!!!
Tomaç, geçen sezon kıl payı kaçırdı ama bu sezon bizi küme düşürmeyi başaracaktır.

aynen öle abii Büyük Başkan Tomaç başarmaya doğru adım adım gidiyor

Kürsat Berrak

Samsunun ve Samsunsporun sahibi olarak kendini gören güç ve denyoların uşağı Topiç Başkan...
Müflis ve kompleksli Tutu İkinci Başkan...
Palavracılar kralı Kel Tahsin Genel sekreter...
Allahım sen bize yardım et...

çarşambalı-55

koskoca Samsunspor sirke çevirdiler palyaçoların eline kaldık

CeLiL_55

Diyecek bişey yok seneye Malatya ile beraberiz.

Yaman55

Alıntı yapılan: CeLiL_55 - 27 Ekim 2009, 03:01:32
Diyecek bişey yok seneye Malatya ile beraberiz.

malatyaya ercü geldi :D onlar 3e  biz 2ye

CeLiL_55