Bank Asya 1.Lig 10.Hafta Samsunspor'umuz:0 - Giresunspor:3

Başlatan Yaman55, 18 Ekim 2009, 15:38:20

« önceki - sonraki »

kuzey55

resmen averaj takımı olduk rezillik diz boyu can özgürün topa müdahalesine bakın allahım olmaz böyle birşeyyyy

gkhn

bluegreen55

arkadaşlar kim iyi oynuyo söyliyelimde biri hocaya ulaşsın onuda çıkarsın dışarı 5-6 yiyelim...

FK_SAMSUN

Sercan

26 Ekim 2009, 22:32:45 #349 Son düzenlenme: 27 Ekim 2009, 17:44:41 samsuni
 rezil ettiniz lan bizi def olun gidin qrtik >:( >:(

KareAs55

daha benim umudum falan kalmadı  düşücez off offfffff

SamsunluReis

26 Ekim 2009, 22:37:23 #351 Son düzenlenme: 27 Ekim 2009, 17:47:10 samsuni
buu serseri takımından artık bii halt olmazz beceriksizler giresununa kendi sahamızda 3-0 yeniliyosakk bu takımdann bidaha bişe beklememm benn bu yönetimm def olup gitmeden hiç bi şey yapamayızz salağın yöneticilerii yaa lannn bu adamlar samsunda nasıl dolaşıyolar aklımm almıyoo yaa nasıll bakıyolar milletin yüzünee yaa allahh belalarınıı versin yaaa nasıl takım buu bikerede yüzümüsüü güldürsünn ler yaa hiçmii vicdan yok bunlardaa ne yüzsüzz adamlar bunlarr yaa mal turgutunun ne işi varr ilk 11 de sen ne yapıcann adam bi iş yapamıyoo zatenn sercann sen ne yapıyonn 55 numaranın hakkını verebiliyomusun lann geziniyonn orda burda sürtüyonn copurlaa mall herizz sen daha pas vermeyii bilmiyosunn ne mall adam sınınız yaa daha bişedemiyorum ben bunlara yaa artıkk istifaa YÖNETİMM defol git YÖNETİMM istenmiyorsunn koskoca SAMSUNSPOR u batırdınız bee yazıklar olsun size.... >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

gkhn

Maalasef takımımız bu ligi bile kaldıracak kapasitede değil..

kuzey55

o stadı yıkmak lazım hala nasıl sakin duruyoruz anlamıyorum

Ollivanders

GurbetciFanatik

Yönetim radikal karar alacakmis.

Kodugumun esekleri radikal karar alcaginiza adam gibi karar alin defolun gidin.

Ahhh be UYANIK  ahhh be UYANIK  takimin halini görmüyormusun.

gkhn

Alıntı yapılan: kuzey55 - 26 Ekim 2009, 22:39:01

Yenilmeye alışmaya başladık maalasef..Samsunumuza hiç yakışmıyor içim içimi yiyor şu anda...

55erhan55

bu yşerefsiz yönetimin amacı bu takımı düşürmek

maviay55

Alıntı yapılan: kuzey55 - 26 Ekim 2009, 22:39:01
hep bir agızdan istifa bile diyemiyoruz sanki sinema izliyolar tepkisiz halkımız..koca çınar yıkılıo biz hala izliyoruz.. >:(

Forvetim

çukunatlara bayram yaptırıyolar orda, rezilliklerinin göstergesini rakip tribünde izlesinler