Fortis Türkiye Kupasi 2. Tur l Samsunspor'umuz 2 - 0 K. Karabükspor

Başlatan MeL_55, 27 Eylül 2009, 13:49:08

« önceki - sonraki »

söðütlübahçe

Alıntı yapılan: samsuni - 01 Ekim 2009, 22:10:14
Rakip maça yedek takımla çıkmıştı. Yücel İldiz denen korkak herif hiç şaşırtmadı beni bu yüzden. Rakibin kadrı yapısı rahat kazanmamamızı sağladı. Bence bu maç bir ölçü olmamalı. Sadece oyuncular birey olarak değerlendirilebilir. Adem Alkaşi sürekli üstüne koyarak oynuyor. Yerine alıştı, iyiydi bu akşam da... Okan'a pek top gelmedi, çok önemli bir top çıkardı oyun 1-0 iken. Serkan Eyüboğlu sadece savunmayı düşünüyor. Hiç hücumda yok. Can Özgür ilk 15 dakika hayli heyecanlı ve tedirgindi. Sonradan ısındı oyuna. Fiziği çok sağlam, Turgay'dan aşağı oynamadı bence. Turgut sadece gol attı, o da şanslı bir goldü. Murat da gol atmasına rağmen kendi ortalamasının altındaydı bana göre. Golden sonra direkt kale arkasına koşması güzel bir görüntüydü onun adına. Hacı Hakan da rölanti oynayanlardandı. Sercan ikinci devre girdi ve her zaman ki gibi aptal aptal dolandı sahada. Ev sahibi olduğumuz bu maçta Giorgi oynatılmalıydı. Velhasıl rahat bir galibiyet oldu.

Maç başlarken SBÇ, Turgut'u alkışlayıp tribüne çağırdı. İlk devre oynanırken kale arkasında ısınan Sercan'ı tribünlere kadar çağırıp alkışladılar. Bu sırada biz "İnşallah küme düşersiniz" diyen ve Ankara'da bizlere küfür eden bu sözde futbolcuyu yuhaladık. Pişmiş kelle gibi gelen sözde futbolcu, beklemediği bu tepki karşısında şaşırdı.

İkinci devre oyuna alındı bu vatandaş ve biz yine yuhaladık. Sonrasında topla buluşmasında yuhalama devam etti. Yanımızdaki grup Sercan lehine tezahürat yaparken biz yuhaladık. Aslında gayet demokratik bir ortamdı. Neticede onlarla farklı düşünüyorduk. İkinci golümüz geldi. Sonra bizim Hakan abi, ( SBÇ'nin en fazla görüştüğümüz ve gerçekten çok sevdiğimiz bir abimizdir. ) Ellerini salayarak alt taraftan bize doğru geldi. Niyeti çok temizdi, sadece "maç içinde yuhlamak olmaz" diyordu. Ama uzaktakiler Hakan abinin bizim oraya kavgaya geldiğini sandı ve birden bizim tarafa hareketlenidler. Zaten çoğu beni tanıyor, biz de çoğunu biliyoruz. Forumdan genç arkadaşlarımız da vardı. Hakan abi de şaşırdı, kızdı, gidin lan dedi. Çünkü onlar Hakan abinin neden geldiğini bile bilmeden aksiyona geldiler. Sonrasında arkadaşımız Arena55 ve forumdan gençler de geldiler. Kesinlikle bir küfürleşme ya da yumruklaşma olmamaıştır. Herhangi bir itiş kakış da olamamıştır. Bize Sercan ve Turgut'un özür dilediğini söylediler ama Sercan küfür ettiğini inkar da etmiş vs. vs. Sorun yok yani, mevzu kapandı.

Şimdi gelelim samsuni ( mehmet yılmaz ) olarak söylemek istediğim şeye. Biz bir tribün grubu değiliz, öyle bir niyetimiz de yok, çok tecrübeli olduğumuz da söylenemez. belki maç içinde yuhalamak doğru değildir, olabilir ama ben affetmek anlamında da olsa Sercan'ın özellikle alkışlanması ve tribüne çağırılmasını anlamyadım. Anlayabileceğimi de sabnmıyorum. Tamam, protesto olmasa da alkışa ve desteğe hiç gerek yoktu. Neticede herkesin Sercan ve Turgut hakkında neler düşündüğü, yazdığımız yazılarla ortada idi. Artık olan oldu.

Sanırım bundan sonra en iyisi maratonda maç seyretmemek olacaktır. Bakacağız bir yoluna. Forumdaki genç kardeşlerimize ayrıca teşekkür ederim; sizlik bir durum yok.

biz zaten olaya el attık hemen mıllet ı uzaklasıtırdık kımseye zarar gelmememısı ıcın ugrastık ve yaptık bı yanlıs anlasılma oldu bu duruma dustuk olay burda kapanmıstır..

55.hakan

Alıntı yapılan: samsuni - 01 Ekim 2009, 22:10:14

Şimdi gelelim samsuni ( mehmet yılmaz ) olarak söylemek istediğim şeye. Biz bir tribün grubu değiliz, öyle bir niyetimiz de yok, çok tecrübeli olduğumuz da söylenemez. belki maç içinde yuhalamak doğru değildir, olabilir ama ben affetmek anlamında da olsa Sercan'ın özellikle alkışlanması ve tribüne çağırılmasını anlamyadım. Anlayabileceğimi de sabnmıyorum. Tamam, protesto olmasa da alkışa ve desteğe hiç gerek yoktu. Neticede herkesin Sercan ve Turgut hakkında neler düşündüğü, yazdığımız yazılarla ortada idi. Artık olan oldu.

Sanırım bundan sonra en iyisi maratonda maç seyretmemek olacaktır. Bakacağız bir yoluna. Forumdaki genç kardeşlerimize ayrıca teşekkür ederim; sizlik bir durum yok.

supernatural_55

@ uçarlı
bana göre yerine de oğuzhan oynayabilir turgut ve sercanla küme düşeceğime yürekli oyunculrla oynarım ve küme düşmem.tabi bu benm görüşüm.

mehmet abi kelimesine kadar katılıyorum söylediklerinin...

sBc-55

Turgutla sercan sanırım özür dilemiş ondan bağırılmıştır umarım.bende bilmiyorum.ayrıca samsunspor.biz üyeleriyle hiç sorun olmamıstır sadece konusulmustur...tekrardan özür dileriz..Ayrıca rencide edici laflar kullanmıs bazı üyeler..

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: sBc-55 - 01 Ekim 2009, 22:17:42
Turgutla sercan sanırım özür dilemiş ondan bağırılmıştır umarım.bende bilmiyorum.ayrıca samsunspor.biz üyeleriyle hiç sorun olmamıstır sadece konusulmustur...tekrardan özür dileriz..Ayrıca rencide edici laflar kullanmıs bazı üyeler..

Alıntı yapılan: söğütlübahçe - 01 Ekim 2009, 22:15:38
biz zaten olaya el attık hemen mıllet ı uzaklasıtırdık kımseye zarar gelmememısı ıcın ugrastık ve yaptık bı yanlıs anlasılma oldu bu duruma dustuk olay burda kapanmıstır..

Onur ve Emrah sizi çok takdir ettim, sizinle bir alakası yok zaten ama bir tane zibidi köpek için oluşan ortam içimi acıttı doğrusu. Özür dilediğini söyledi arkadaşlar ama bir yandan da inkar etmiş Sercan, küfür etmedim demiş.

Ollivanders

mehmet abim eline saglık. noktasına vurgulune katılıyorum. Konu kapanmıstır ama izleri kalacaktır. Biz bazı seyleri unutmusuz.Kulup degil samsunspor degil futbolcular oncelikli olmus. Unutmayalımkı onlar yokken bu takım burdaydı onlar yokken bu taraftar burdaydı. Onlar yokken bu takım kimleri yeniyordu ve nerdeydi . Gecmisi iyi incelemeliyiz ve gelecegimiz parlak olsun. Tepki  gerekiyorsa verilmeli bu da bana gore tepki verilmesi gereken maclardandı. Kimse samsunspordan buyuk degil kacırdıgımız nokta bu.

söðütlübahçe

Alıntı yapılan: samsuni - 01 Ekim 2009, 22:20:46
Onur ve Emrah sizi çok takdir ettim, sizinle bir alakası yok zaten ama bir tane zibidi köpek için oluşan ortam içimi acıttı doğrusu. Özür dilediğini söyledi arkadaşlar ama bir yandan da inkar etmiş Sercan, küfür etmedim demiş.

abı bızım amacımız kavga degıl dı zaten oyle bı nıyetımız ben elımden geldıgı kadar cocuklara gıdın dedım kovdum baktım dınlemeyen oldu doverek gonderdım bızler sızlerın arasında sorun olmaz ama bızde o trubunde bıze dusen gorevı yaptık  belkı kotu belkı ıyı ama kımseyı kırmak ıcın bız o trubune gelmıyoruz bızım hatamız varsa ben butun herkezın adına ozur dılıyorum ..samsunspor.bizden

Yaman55

muhakka unutulmaz olaylar sercan kına yaksın birbirimize düşürdü bizi ama sercan turgut samsunu terkedene kadar durmak yok gidere devam :D

Recep

unutulmasın ki o fubolcu bozuntuları olduğu için SAMSUNSPOR olmadı
SAMSUNSPOR olduğu için o şerefsizler var

Ollivanders

Alıntı yapılan: recep55 - 01 Ekim 2009, 22:24:54

kesinlikle abi.

celebi

Yaman55

sBc-55

Bizim çok hatamız var onur çok..ama bu iştedede bir hayır vardır..sanırım özür dilediler galip abilerden falan..Bende anlayamadım açıkçası..

sBc-55

Ayrıca ümit abi olsaydı böyle şeyler yaşanmazdı sanırımm

kadir55ist

hepimiz samsunumuzu çok sevdiğimizden bazen sevdiğimiz kişileri üzebiliyoruz.
bu zor zamanlarda hep birlikte kırmadan dökmeden samsunsporumuza destek vermeliyiz.
KIRMIZI BEYAZ KARA SEVDA...