Fortis Türkiye Kupasi 2. Tur l Samsunspor'umuz 2 - 0 K. Karabükspor

Başlatan MeL_55, 27 Eylül 2009, 13:49:08

« önceki - sonraki »

berusa55

Büyük bir şey olmadı beyler merak etmeyin. Tirbünde konuşuldu zaten. Yanlış anlaşılmayı yazarlar az sonra. Takımımız yine ev sahibi geleneğini sürdürerek maçı kazanmasını bildi. Umarız bundan sonraki maçı da alır ve gruplara kalırız. İç sahada başka dışarda başka bir Samsunspor'umuz portresi devam ediyor.

lucarelli

Bu galibiyet iyi oldu. Takım iyi oynamış sınırım. Umarım formumuz yükselerek devam eder.

İsterse bir maçta 27, sezonda 127 gol atsın, bu Turgutun bu takımda yeri yok..

cembaba

Arkadaşlar anlatılanları duyduğumda çok şaşırdım.. Yıllarımı verdiğim bu tribün adına bende söz sahibiysem sizlerin vezninde sizlerden özür dilerim. Oradaki destek, abilerimizin bilgisizliğinden ve ya ordaki ufak yaştaki çocukların dengesizliğinden olmuştur. Bu olay keşke yaşanmasaydı. Tekrar herkesten özür dilerim.

beşnumara

söylenen veya onların söyleyecekleri belli zaten.sercan özür diledi samsunun çocuğu vs. eeee taraftara ettiği küfür nerde kaldı bu zamana kadar yaptıkları nerde kaldı.ben sercan başlığına yazdım zaten buraya da yazıyorum.üstüne alınan alınsın.

taraftar artık ikiye bölündü. sercanın .iktikleri ve sercanı .ikenler.sercanın yürüttüğü mantığa göre tabii.

ankarada murat yıldırım diye tezahürat ederken murat bunları .ikti mi de murat murat diye bağırıyorlar demişti. böyle dediğine göre böyle düşündüğüne göre sercan da kendisini destekleyenleri .ikmiş anlaşılan.helal olsun aynı adam geçen sene de inşaallah düşersiniz demişti değil mi? bir de bu adam özür diledi samsunun çocuğu diye korunuyor >:( >:(

HaSaNCaN

Alıntı yapılan: MeL_55 - 01 Ekim 2009, 20:10:25
Yanlisin var... Maratondan hem küfür hem yuhlama sesi geliyordu. Ve Sercana gelen destek iste uzaktan geliyordu.

bizim sercanmış turgutmuş çoluk çocukla işimiz olmaz tek çağırdığımız adam Murat Yıldırımdır.

55.hakan

Alıntı yapılan: berusa55 - 01 Ekim 2009, 20:52:56
Sercan özür dilemiş bundan bizim haberimiz yokmuş; olay bu! Nerde ne zaman dilediği hakkında kimsenin fikri yok!
özür dilemesi neyi değiştirirki bize ankara da ettiği küfürle protestoyu haketmişti

seckin55

Alıntı yapılan: HaSaNCaN - 01 Ekim 2009, 20:54:46
bizim sercanmış turgutmuş çoluk çocukla işimiz olmaz tek çağırdığımız adam Murat Yıldırımdır.
helal olsun ŞİRİNLER...superdınız tribunde..

beşnumara

hasancan muratın yanında adem de giriyor yavaş yavaş.bence onu da bi düşünün ;)

GurbetciFanatik

Burda Samsunsporumuz tur atlamis  

Bizim Konustugumuz konuya bak

Turgutla Sercan
Koyam ikisinede , biri hic seyindeymis gini oynayan bize sac bas yolduran , biride insallah düsersiniz diyen simarik
sözde samsunun cocugu olan serseri.

Birakin yaaaa sunlarai tur atlatik onu konusalin takimi konusulan  Bolu macini konusalim
2 serserinin yüzünden kalp kirmayin.

CurvaSudSamsunspor

Alıntı yapılan: seckin55 - 01 Ekim 2009, 20:57:41
helal olsun ŞİRİNLER...superdınız tribunde..

sizide BİRLİK,BERABERLİK,SAYGININ OLDUĞU YERE BEKLERİZ ADRES BELLİ...

AntZ

Helal olsun, olay budur, çoluk, çocuk, doğru söze ne denir ama bu çoluk çocuğa da gerektiğinde gerekeni yapmak lazım, dingonun ahırı sanmasınlar burayı.

berusa55

Murat Yıldırım yine iyi şeyler yaptı; canla başla mücadele edip golünü de atarak imzasını çaktı. Helal olsun!

supernatural_55

ya murat yıldırım gol attı sercana baktım sevinmedi ya takım olmak bu mu isterse özür dilesin benm gözümde adam değil ne hali varsa görsün zaten bizim takımdan başka takımda oynayab
lceğni hiç sanmıyorum

sersa

SSBiz Gençlik

O altı harfli insan bozuntularının adlarını duymak istemiyorum... >:(