Fortis Türkiye Kupasi 2. Tur l Samsunspor'umuz 2 - 0 K. Karabükspor

Başlatan MeL_55, 27 Eylül 2009, 13:49:08

« önceki - sonraki »

KocumVolkan

adem utandırdı beni ya..
ilk maç mersin maçında onu çıkaran hocada suç.. rezil oynamıştı
form tutunca helal olsun

GurbetciFanatik

Gencler seneye kismet olursa izine gelebilirsen bu yavur devletden

siz benim gibi fanatik samsunsporlularla  bulusmak sohbet edip
tanisip oturup konusmak isterim.

Ben izine geldigimde Bld. evlerinde kaliyom umarim herkes orayi bilir  ;D ;D ;D

Turuncu

Bügün bence maçın adamı  ademdi iyi oynadı aynı zamanda muratta iyidi ...

supernatural_55

adem gerçekten çok iyi oynamaya başladı ama takım bugün bence gene iyi değildi goller dışında hiçbişey yoktu muratla adem çok iyiydiler bide Kenan da iyiydi bana göre

ayrıca Can.ı ben çok beğendim çok iyiydi bence hele bi pozisyonda Turgay olsa adam kesin geçmişti ama salmadı Can yetişti hızlı şekilde

berusa55

Kenan, Adem ve ilk kez bugün oynayan Can Özgür Arslantaş defansta çok uyumlu göründüler. Can Özgür iyi transferimizmiş gibi duruyor ama erken konuşmayalım yine de...

seckin55

hoca turgayı sag beke çekip ademi one alsa daha etkili olabılırız..3 senedir kanatsız oynuyoruz

ali ihsan

Adem,Okan,Can,Hakan verimli olmaya başladılar.Chelidze Ve İlhan Ummak'ta katkı yapmaya başlarsa bence sıkıntı yaşamayız.Bu oyuncularla sene başı kamp yapabilseydik bence ligin en iddialı takımlarından biri olabilirdik.

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: seckin55 - 01 Ekim 2009, 21:14:14
hoca turgayı sag beke çekip ademi one alsa daha etkili olabılırız..3 senedir kanatsız oynuyoruz

Bari Tosunpasadaki Suphiyi alsak onun kanadi vardi filmde.  ;D ;D ;D ;D ;D

seckin55

King1965

sımdı ne olacak arkadaslar :D gruplara gıtmıormuyuz gecen sene cıft mac vardı deplasman ve evsahıbı

GurbetciFanatik

yanilmiyorsan bi mac daha yapacagiz gruplara kalmak icin ,
ve isin kötü yani her an rakibimiz süper lig takimi olabilir.

deado

sonuç olarak güzel bir galibiyet oldu.ilk golü erken bulmamızla beraber maçı kaybetmeyeceğimizi belli ettik.açıkcası maçı seyrederken bir telaş hissetmedim.rakibin 10 kişi kalmasıyla beraber artık bu iş bitmişti.2. golün gelmesiyle beraber skor da belli olmuştu.darısı Boluspor maçına

King1965

Turuncu

inş trabzon çıkar ben bizim stadı düşünemiyorum eğer mac burda olursa .... :)

Jnr.Serkan

maça gittik desteğimizi elimizden geldiğince yaptık
çolul çocukla uğraşmadık sadece tezaruhat yaptık takımımızı destekledik...maça girememiz için yönetim baya çabaladı ama biz yinede girdik.herşeye rağmen güzeldi sercanı destekleyenleri anlamak güç...