Turgut Doğan Şahin (Ankaragücü'ne Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:44:53

« önceki - sonraki »

LisandroLopez

kuzey55

demek ki seney takımda kalmayacak turgut. bu kötü olur hedefimiz şampiyonluk olursa.ama iyi paraya giderse sadece turguttan gelen parayla bu ligin en iyi oyuncularından en az 3 tane alırız.

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: kuzey55 - 22 Nisan 2010, 17:14:40
demek ki seney takımda kalmayacak turgut. bu kötü olur hedefimiz şampiyonluk olursa.ama iyi paraya giderse sadece turguttan gelen parayla bu ligin en iyi oyuncularından en az 3 tane alırız.

aynen katılıyorum.Satıldığında parayı yönetim doğru kullancaksa turgut satılsın muratta satılsın.Diyarbakırspor süperlige çıktığında geçen sene parada yoktu.ne para ne topçu vardı ama çıktılar.Biz elimizdekileri abartıyoruz.elbette yetenekliler ama yetenekli olsalar bu 2 futbolcu bizi ilk 2ye sokardı.ikisi satılsın.ele 3-4 trilyon geçse sanmıyorum ama Mükemmel olur...İyi bir izleme komitesi kurulup  o paraya genç ve yetenekli isimler alınabilir.Daha iyisi gelcekse gitsin

LisandroLopez

Turgut seneye bu takımı süper Lige çıkaracak , yönetimde zaten bu sene hedefimiz kümede kalmak , bir dahaki sene asıl hedefimiz Şampiyonluktur sözünü ifade etmişti.
Turgut'u satacaksa böyle bi hedef konulması zor , eldeki oyunculara 2-3 iyi takviyeyle en az ilk 6 yaparız diye düşünüyorum.
Turgut kalır ve Seneye süper Lige çıkarsak işte o zaman sözleşmesinide uzatır.

vanlioglu

Turgut sözleşme felan uzatmaz, seneye bedavaya gitceğine bu sene parayla gitsin daha ii yıllar sonra bi topçudan da para kazanalım

supernatural_55

Turgut'un Samsunspor'u süper lige taşımak,bu takımda futbol yaşamını sürdürmek gibi bi düşüncesinin olduğuna inanamıyorum ben nedense.Haa şu olabilir iyi bir para verirse yönetim kalabilir ama bu da bana göre zayıf bi ihtimal çünkü bütçenin çoğunu Turgut.a ayırmak zor kaldı ki ayırsalar bile süper lig takımlarıyla hemen hemen aynı para dahi verilse gene bizi tercih etmez diye düşünüyorum bana göre Turgut gidici,yönetim takımda tutmak istese bile...
En azından umarım iyi bi fiyata satarlar kazanan takımımz olur iyi bi kadro kurmakta katkı olmuş olur
(Umarım bu yazdıklarımda yanılırım ama kısacası Turgut.ta takımdan ziyade bencilliğin olduğu kanısındayım...)

LisandroLopez

brigand

hakketti , bazen fevri hareketleri oldu ama genel anlamdaki performansıyla hakketti.keşke tutabilsek elimizde.hedefi süper lig olan takım zaten tutmaya calısır bekleyip görücez.milli takımda basarılar turgut a

beşnumara

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 22 Nisan 2010, 22:42:14
Turgut seneye bu takımı süper Lige çıkaracak , yönetimde zaten bu sene hedefimiz kümede kalmak , bir dahaki sene asıl hedefimiz Şampiyonluktur sözünü ifade etmişti.
Turgut'u satacaksa böyle bi hedef konulması zor , eldeki oyunculara 2-3 iyi takviyeyle en az ilk 6 yaparız diye düşünüyorum.
Turgut kalır ve Seneye süper Lige çıkarsak işte o zaman sözleşmesinide uzatır.
turgutu satarak züper lige çıkacağız zaten yoksa başka yerden gelecek para yok.kim çok verirse turgut onun olur.biz ne turgutlar ilhanlar tümerler çıkarırız ;)

guvener55

golü var bu hafta her türlü.bize de çok para kazandıracak

celebi

bu haftada 2 tane de golü var

europe_55

AlıntıTurgut Şahin, Bursa yolunda
Bir yandan şampiyonluğu kovalayan Bursaspor, diğer taraftan da gelecek sezonun planlarını kuruyor...

Transfer çalışmalarını titizlikle sürdüren Timsahlar, Samsunsporlu Turgut Doğan Şahin için devreye girdi. Kayserispor'un da bir süredir peşinden koştuğu genç golcü için Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam'ın, Samsunspor Genel Menaceri İsa Turan ile görüştüğü bildirildi. Yıldız oyuncunun transferi için öncelik isteyen Sağlam'ın, Turan'a, "Turgut'u kimseye satmayın, sezon sonunda onu alacağız" dediği öğrenildi. Turgut bu sezon Bank Asya 1.Lig'de 14 gol attı.   

M.Ali Sabuncu

Kaynak: Fanatik

**KaR6**

aynı anda aynı haberi koymayı nası başardınız, vallahi helal olsun ;D

erkutdem55

Seneye küme düşeceğiz.