Turgut Doğan Şahin (Ankaragücü'ne Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:44:53

« önceki - sonraki »

gkhn

LisandroLopez

Satmayın , adam gibi kadro kurun Süper Lig hedefi koyun , Süper Lige çıktığınızda Turgut'tan gelecek paranın iki katı gelsin !

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: **KaR6** - 24 Nisan 2010, 11:15:31
aynı anda aynı haberi koymayı nası başardınız, vallahi helal olsun ;D

aynen abi ya :) neyse ben silim :)
Adama söve söve topçu yaptıkya helal bize  :D

edmontdante

Bursa,ts,gs turguta talıpmıs beyler cıddı cıddı.ılk 10 a gıremeyen takımlardan talep gelmesı durumunda gıtmek ıstemıyormus ama talıplerı cıddı takımlar oldugu ıcın ıstenılen para verılırse gıdecekmıs.ertugrulun 3 oyuncu sozu varmıs eger dusunulen seyler olursa.gelecek sene hedef kesınlıkle super lıg.ıranlı hoca kesın balon.huseyın hoca hayatından memnun buyuk ıhtımalle seneye takımda kalacak.yzy onumuzdekı sene ıcın ısın ıcınde olacagına daır soz vermıs.otoparklar konusunda gelısme saglanmıs.kaynak saglam.

edmontdante

Cıftlık ve ıstasyon caddelerının otopark olarak dolaylı yonden samsunspora tahsısı konusunda gelısmeler soz konusu.

YaşarDoğu

Engin Abi sen inanıyor musun dediklerine?Şahsen ben YZy nin içinde bulunduğu hiçbirşeye inanmıyorum.

Turgut u satalım, süper lig te kaç gol atacak bakalım . Hatta mevkisinde oynasın ki bu sene attığı 14 golün 2 katına ulaşssın.

Turguttan gelecek parayı iyi futbolcular alarak değerlendirmemiz lazım.

Jnr.Serkan

turgutu satıp 3 futbolcu verceklerine bize para versinler.ertuğrulda adamlık yapıp takımdaki şans vermediği gençlerini versin.örnek forvetlerindeki genç muhammed.geçen sene manchester united istiyordu.versinler bizde pişsin.eruğrulun samsunsporluluğuna inanıyorum ve gelecek sene Samsunspora futbolcu yollıcağını düşünüyorum.İnşallah Adamlığını yapar

edmontdante

Benım dedıklerıme ınanmaya gelınce zaten ben demıyorum bunları ama kaynak saglam.turgut buyuk ıhtımal takımda olmayacak zaten superlıgden teklıf varken faydası olmayacagı acık.5 tane banko oynayacak futbolcu hedeflenıyor.yzy hedef superlıg olmak kaydıyla yardımcı olacagını acıkca belırtmıs yonetıme.takımdan gonderılecek ısımler de var.
Bu arada konuyu bırı ılgılı baslıga tasısın.

s_uzunkaya

24 Nisan 2010, 14:55:00 #1058 Son düzenlenme: 24 Nisan 2010, 14:56:33 slazenger
 turgut eğer gönderilirse samsunspor sonradan çok pişman olacaktır. bunu herzaman söylemişimdir. ama görünen o ki turgut bu şartlar altında seneye olmayacak. en azından sezon bitmeden, gönderme garantisi verilerek sözleşme yapılabilse vede transferi yapılırken sözleşmenin maddeleri arasına (nasıl olur bilemiyorum ama) belli bir yüzde yetiştirme hakkı veya değişik isimde bir madde konularak gittiği takımdan başka takımlara transfer olduğu zaman bir yüzde alınabilse. gönül isterki turgut samsunporda süperlige çıksın ve süperligde yeni pazarlar yapılarak 5-10 milyon dolarlara gitsin ama dediğim gibi kalması zor gözüküyor....

LisandroLopez

Ben Turgut'un en az bir sezon daha bu takımın formasını giyeceğini düşünüyorum.

europe_55

Alıntı yapılan: **KaR6** - 24 Nisan 2010, 11:15:31
aynı anda aynı haberi koymayı nası başardınız, vallahi helal olsun ;D

Abi demek ki kalbimiz birmis..  :D

Bu arada seneye hedef süper lig olacaksa, Turgut´un bu takimda olmasi gerekir diye düsünüyorum...

Burak

ya şimdi hedef süperligde olsa oturup mantıklı düşünmek lazım şimdi turgut süper ligde istenirken sizce samsunspor a imza atarmı? varsayalım sözleşmesi var dedik göndermedik önümüzdeki sezon da çıkamadık diyelim turguttan 100-150 bin dolar yetiştirme parası belki alırız sözleşmesi bittiği için kaçma kaçar bence turgut satılmalı keşke satılmasa çok beğendiğim bir futbolcu ama bu şartlarda satılmalı turguttan 1.5 2 trilyon kazanmak varken bir futbolcu bizi tek başına çıkartamaz sonuçta.

kuzey55

iyi para artı 3 futbolcuya bursaya verelim.en azından bursayı severiz zorumuza gitmez.ts ve gs olmasında bursa olsun.hem iyi para alır hemde oyuncu alırız.bursanın altyapısı da iyi.bu lig ayarında iyi oyuncular vardır mutlaka.

AntZ

Geçen senenin Sercan, Sefa ile birlikte muhteşem üçlüsünden biriydi Turgut. En fazla eleştiriler onların üzerinde yoğunlaştı, hakettilerde. Eleştirdiğimiz nokta, kendi yetiştirdiğimiz gençlerimizin gamsızlığı, vurdumduymazlığıydı. Turgut aklını başına aldı, kendini topladı, gitse de kalsa da takıma katkı yaptı. O zaman da söyledik, adam gibi oynasınlar bizi haksız çıkarsınlar avuçlarımız patlayana kadar alkışlayalım dedik ve alkışlıyoruz da. Keşke Sercan, Sefa hatta Hakan Koçarslan da dönüp kendilerine baksalardı, kendilerini toparlasalardı, Murat ve Turgut la birlikte  Süper Lig takımlarının transfer gündeminde olsalardı, gitseler de kalsalar da takımlarına faydalı olabilselerdi. Şimdi yine eleştiriyorum, kızıyorum, nasıl eleştirmeyeyim ki... İşini ciddiye alıp adam gibi çalışınca oluyor işte. Bana kim Turgut'un kumaşı Sercan'dan sağlam, Sercan yeteneksiz de kendini gösteremedi takıma faydalı olamadı diyebilir ki?

LisandroLopez

Diyoruz ki , Turgut takımda kalırda seneye süper Lige çıkamazsak yazık olur..  Evet olur , ama birazda olumlu düşünelim..
Turgut takımda kalırda süper Lige çıkarsak , hemde Turgut'un satışından gelecek para kadar gelir gelecek , hemde Turgut sözleşme uzatacak büyük ihtimalle..
Bence olumlu düşünmekte fayda var.
Son zamanlarda böyle oyuncular yetiştiremez olduk eğer süper Lig hedefi konulacaksa kesinlikle kalmalı.
Satılırsa bende anlarım ki hedef süper Lig felan değil ..