Turgut Doğan Şahin (Ankaragücü'ne Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:44:53

« önceki - sonraki »

SametYılmaz55

eğer böyle oynamaya devam edecekse tutmamız gerekir turgutu

LisandroLopez

Turgut sezon sonu ayrılmazsa dahada ayrılmaz bu takımdan..
Takımdaki arkadaşlarından bireysel olarak biraz üstün yeteneğe sahip futbolcuları sözleşme bitiş tarihinden itibaren hep kaybettik , başka takımlara kaptırdık.
Örnek ; Emre Balak , Adnan Güngör,Caner Altın,Musa Aydın vs vs.

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: oguz_5528 - 11 Mart 2010, 15:49:52
Turgut'u hep savundum savunurum da eskiden takımdan gitsin diyenlere inat oynuyor ve iyi oluyor,inşallah takımda kalır

Eğer turgut Takımda yeri yok diyenlere inat oynuyorsa Turguttan bundan fazlası olmaz..Taraftar sadece turgutu değil tüm futbolcuları eleştirme hakkına sahip Turgut'un şahsında fazla eleştiri alıyorsa buda Alt yapıdan geldiğinden bizim futbolcumuz olmasından kaynaklanıyor..

sadece55

Turgutu eleştirmemizin tek sebebi onun potansiyelini bilmemizdi...İşte biz bu gerçek Turgutu bekliyorduk

Recep

hala bence bu adamdan olacağı en fazla bu
süper ligde hiç bir takımda yedek kulübesinde bile oturamaz
inşallah iyi para veren bir takım bulunurda gider

LisandroLopez

Ben katılmıyorum buna Recep55 Turgut çok yetenekli bi oyuncu süratli ve o süratini kullanmasını biliyor Süper Ligde 4 büyük takım hariç her takımda rahat oynar..

beşnumara

süper ligdeki 4 büyük bursaspor ankaragücü kayserispor eskişehirsporda oynar turgut

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: beşnumara - 15 Mart 2010, 00:31:41
süper ligdeki 4 büyük bursaspor ankaragücü kayserispor eskişehirsporda oynar turgut

SSBiz Gençlik

Alıntı yapılan: beşnumara - 15 Mart 2010, 00:31:41
Süper ligdeki 4 büyük Bursaspor Ankaragücü Kayserispor Eskişehirsporda oynar Turgut...

kerem55

eakgül55

celebi

turgusuz ileriye bile gidemiyoruxz

sadece55

erkutdem55

Ben gol atacak adam aradım,Oktay'a gol pası atacak olmadığından ya da Oktay'ın topu atacağı Turgut olmadığı için gol atamadık

Burak

bence 1.ligde anadolu takımlarında çok rahat oynar aynı şekilde murat yıldırımda