19- Murat Yıldırım (Bursaspor'a transfer)

Başlatan mehmet yılmaz, 10 Ağustos 2009, 22:15:31

« önceki - sonraki »

berusa55

AlıntıSamsunsporlu Futbolcu Yıldırım Açıklaması

Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Samsunspor'lu futbolcu Murat Yıldırım, "En büyük hedefimde Spor Toto Süper Lig'inde oynamaktı. Bunu Samsunspor ile beraber başardığım için de çok mutluyum" dedi.

Yıldırım, Aa muhabirine yaptığı açıklamada, Ajax'ın alt yapısında 3 yıl oynadıktan sonra Samsunspor'a geldiğini söyledi.

Samsunspor'a ilk geldiği sezon düşmemek için oynadıklarını belirten Yıldırım, "Geçen sezonda kümede kalmak için mücadele yaptık. Bu yıl hem yönetim hem futbolcular olarak her şey yerli yerine oturdu, mükemmel bir ekip oluşturduk" diye konuştu.

Hedefinin futbolcu olarak Spor Toto Süper Lig'inde iyi bir kariyer yapmak olduğunu ifade eden Yıldırım, şöyle devam etti:

"En büyük hedefim Spor Toto Süper Lig'inde oynamaktı. Bunu Samsunspor ile beraber başardığım için de çok mutluyum. Öncelikle Spor Toto Süper Lig'inde kendimi ispatlamak istiyorum. Geçen sezon Spor Toto Süper Lig'de oynayan bir kaç tane takımdan teklif almıştım. Ama Samsunspor'un bana ihtiyacı olduğu için burada kaldım. İyi ki kalmışım çünkü şampiyonluk yaşadım. Şuan Spor Toto Süper Lig'inde vazgeçilmez bir Oyuncu olmak istiyorum. Şuana kadar hiç bir takımda şampiyonluk yaşamamıştım. Bunu yaşadığım için çok mutluyum. Bu yıl sözleşmem sona eriyor. Önceliğim Samsunspor olacak. Eğer yönetim ile anlaşabilirsek burada kalmak istiyorum. Tabi ki hayallerim arasında 4 büyük takımdan birinde forma giymek var. Ama şuan önceliğim Samsunspor. "

Yıldırım, Trabzonsporlu Selçuk İnan ve Fenerbahçeli Emre Belözoğlu'nu çok beğendiğini ve örnek aldığını söyledi.

Samsunspor'un mükemmel bir taraftara sahip olduğunu vurgulayan Yıldırım, taraftarların saha içinde yaptıkları tezahüratlar ve güzel şovlarla futbolcuları oldukça güzel motive ettiğini ve müthiş bir destek verdiğini kaydetti.

- Samsun (Anadolu Ajansı)

http://www.haberler.com/samsunsporlu-futbolcu-yildirim-aciklamasi-2712421-haberi/

İyi güzel bir açıklama yaparken en sonda zıçmışsın be Murat eğer gerçekten bunu dediysen  :(

1927

Samsun AA patentli haberleri iyi incelemek lazım.
Murat'ın 4 büyük diye bir ifade kullanacağını hiç sanmıyorum. Belki 3 büyük demiştir ama 4 büyük işi başka bence...

isyan

Anadolu Ajansi pek yalan haber yayinlamaz  :( :(

kuzey55

4 eziklerde oynamak isteyen gider.tabi bu haliyle alırlarsa !!!

TeRMeLee

Bence Murat öyle dememiştir, basında bu takımları belirtmek için "4 büyükler" ifadesi kullanıldığı için öyle yazmışlardır. "Malum takımlar" diyecek halleri yok ya :).

1927

Alıntı yapılan: FoRZa_SaMSuN_55 - 09 Mayıs 2011, 16:44:21
Anadolu Ajansi pek yalan haber yayinlamaz  :( :(

AA demiyorum, AA Samsun diyorum...

AA Samsun Bölge Müdürü çok koyu bir TS taraftarı. Samsun'da TS'yi önplana çıkarmak için mesela samsunsporlu gelin, tsli damat gibi, kırmızı-beyaz, bordo-mavi bayrak gibi haberleri ulusal medyaya özellikle servis ediyorlar. şehirden 10.000 tane sasmunspor bayrağı var, AA bir tane haber yapmadı ama sadece 1 tane o garabet bayraktab var, haber yaptılar. murat 3 büyük demiştir, 4 büyük dememiştir, bu kadar iddialıyım.

ayrıca bence tek büyük samsunspordur, bizim için de öyle ama aynı mantığı bir futbolcudan, hele de gurbetçi bir çocuktan bekleyip, darılmanın alemi yok.

isyan

Abi ben yorum yazarken senin yorumun yazilmamisti daha, ben reportajin altindaki Anadolu Ajansi'ni gördüm'de yorum yaptim. Anadolu Ajansi'nin Samsun bölgesinin müdürü'nün teseli oldugunu bilemezdim  :( kusuruma bakmayasin  ::)

isyan

Reportaj LigTv'de yayinlanmis.

hakan55

celebi

ya arkadaşlar futbolcuları neden kendimiz gibi düşünüyoruz. adamlar bizim gibi düşüenmiyor maalesef faantik olmasını beklememeliyiz bence

mehmet yılmaz

http://www.ligtv.com.tr/Bank_Asya_1_Lig.aspx?r=1&hid=92068

sevgili istanbul basını
murat röportajına turgay'ın fotosunu koymuş  :(

babasamsunlu

bencede çok yalnış yapmışlar..
Bneim bildiğim Murat kel birisi :D :D :D

hakan55

Ve hatta Koller gibi sırıktı demi  :D

cany

dün de spiker Ersin'e Hakan Bayraktar diyodu

LisandroLopez

Ya abi Murat demez sanmıyorum ama 4 büyük dediyse 1 dakika durmasın lazım değil!!