19- Murat Yıldırım (Bursaspor'a transfer)

Başlatan mehmet yılmaz, 10 Ağustos 2009, 22:15:31

« önceki - sonraki »

Burak

Çok top kaybı yapıyor nedendir bilinmez

sadece55

Bu kadar kötü oynanmaz

babasamsunlu

Kantta oynamaya zorlanması onu oyundan kopartıyor sanki..Kötü oyunun nedeni bence bu..
Bence Ordu maçı onun maçı olacak..
Çünkü Hakanın yerinde oynayacak..Kanatta muhtemelen A.Aziz oynar..
Bu hafta asist ve gol bekliyorum Murattan...
Yeter da Murat Altay maçından beri yatıyon kanatta :):)

celebi

ordu maçının kilit ismi olacak ve bu yükün altından kalkacak Allahın izniyle.

kumköylü ahmet

Yusufu Rezil eden Murat Degilmiydi 2 kere Ayni Yerde hehehe

Ollivanders

Artık murata kızmıyorum . Sağ kanatta bu kadar oynayabiliyor.

ngonge

Murat'ın aklını süper lig takımları çelmiştir muhtemelen, aklı sahada değil gibi. Kolay değil onun durumunda oynamak, kulübün oyuncular ile sene başında sözleşme imzalaması lazımdı.

Ollivanders

Maçı tekrar izleyince çok da kotu oynamadıgını gordum. Ordu maçında performansı yukselecektir.

Ayberk

Kaç maçtır söylüyorum, adam kanatta görev verilince yapamıyoooor! Ayakları ortaya ortaya çekiyor onu. Hayır böyle oynayınca, Adem de ileriyle geri arasında mekik dokuyor. Her türlü zarar sağ kanatta oynaması. Ama gören nerdeeee???

Stoper

Ordu maçında Hakan yok. Büyük ihtimalle Murat ortaya kayacak. Turgay-Murat göbekte olur. Sağda Musa oynarsa sevinirim. Abduuuuuul oynamaz inşallah.

55(tuncay)55

ordu maçında takımına en büyük katkıyı saglıyacak oyunculardan biri zenke ye asist yapacaktır çünkü hakanın yoklugunda kendi bölgesinde oynama şansı dogdu ve buda onun performansını en üs seviyeye çekicektir

LisandroLopez

Murat ın bi kanat oyuncusu olmadığını herkes iyi biliyor.
Kendi bölgesinde oynasa Samsunsporun gol sıkıntısını bu kadar fazla yaşayacağını düşünmüyorum.
Ama alternatif çok olunca sağ tarafa mahkum ediliyor malesef..

yirmiuc

Geçen yıl sezon sonuna doğru Oktay'ın yaşadığı düşüşün aynını Murat ta yaşıyor.

kaptan 55

19 Nisan 2011, 12:50:35 #703 Son düzenlenme: 19 Nisan 2011, 12:54:54 kaptan 55
hakan bayraktar'ın yokluğunda ordu maçının kilit adamı olur,gereksiz ayağında top tutmaz eski murat gibi oynarsa galibiyette önemli rol oynar.

Gorkem

bu kalpar muratıda gönderecek oktay gibi.