5- Turgay Gölbaşı

Başlatan yönetici, 10 Ağustos 2009, 22:10:28

« önceki - sonraki »

masbene

Kaya

Samsunspor'un kaptanlığını yapmış olmak(formasını giymek bile) bir oyuncunun piyasasının tavan yapmasının nedenidir..Bunu futbol piyasası çok iyi bilir..

SametYılmaz55

yeni takımında 55 numaralı formayı almış >l< >l<

yirmiuc

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: SametYılmaz55 - 23 Ocak 2012, 22:02:27
yeni takımında 55 numaralı formayı almış >l< >l<

Şimdi gözümde değeri açıkcası 10 kat daha arttı.

celebi

Kadir ÇELEBİ

Turgayın futbolunu tartışırız ama Samsunspor takım kaptanlığını tartışmamalıyız bence çok iyi idare etti. 55 numarada yakışır Turgay'a >l<

burakbas

:oyun:  :deli: :holey: :holey: :holey: Bu ikonlar senin için yeterli sanırım...

Theofanis Gekas

turgayın sırtında 55 i görmek çok güzel,hakan arslan oynarken neden turgay gitti demeden edemiyorum ;)

Jnr.Serkan

Hakan Arslan'ı fink'i murat ceylan'ı görünce senden özür diliyorum.Keşke seni görme şansım olsada yüzüne karşı özür dileyebilsem hakkını helal et desem

red_white

Ollivanders

Sorun şu ki Turgay'ı aramamız anormal. Yani SPL şartlarında akıllı transferler yapsaydık şuan ne Turgay'ı arayacaktık ne de başka birini. Hakan Arslan'ın oynadıgı yerde Turgay oynar. Ama bu Turgay'ın yetenekli oldugunu gostermez.

Serkan

Alıntı yapılan: Serpico - 23 Mart 2012, 09:33:30
Sorun şu ki Turgay'ı aramamız anormal. Yani SPL şartlarında akıllı transferler yapsaydık şuan ne Turgay'ı arayacaktık ne de başka birini. Hakan Arslan'ın oynadıgı yerde Turgay oynar. Ama bu Turgay'ın yetenekli oldugunu gostermez.

baba bitmez şimdi muhabbet Orhan olsaydı Turgay olsaydı diye aman diyeyim uzak durayım ben sen sabırlı adamsın anlatırsın uzun uzun soranlara: d

FaTiH_HaN

Bazı oyuncuların takımdan gidiş zamanlaması onların aklımızda güzel anılarla kalmasını sağlıyor, kalsaydı Hakana değil Turgaya sallayacaktık, burası farklı süper ligde orta saha oyuncusu olmak ve mevki itibari ile oyun kurucu görevini üstlenmek bu işin hakkını vermek, Hakanla, Turgayla olucak iş değil, he Hakanın oynadığı takımda Turgayın ölüsü oynar o ayrı konu.

beşnumara

Burası süper lig hakan fink ne verdiyse turgay fazlasını veremezdi.Bankasyada çıldırtıyordu bizi süper ligde ne yapmasını bekliyordunuz?