5- Turgay Gölbaşı

Başlatan yönetici, 10 Ağustos 2009, 22:10:28

« önceki - sonraki »

Turuncu

Turgay yüreğiyle oynar.  samsunspor_x Hayırlı olsun.

Cheregi

Alıntı yapılan: ekigho55 - 01 Ağustos 2012, 19:30:08
beyler 2011 ruhu geri geliyor..

80'lerin ruhu geldi, yanında 2011 tuzruhu olur  ;)

GökhanÇağlar

Kaptan geri döndü,çok fazla beklentiye gerek yok,iyi top keser ;)

Gorkem

tekrardan hoşgeldin turgay gölbaşı

saim55

çok saç baş yonarız yine. hep geride kal Turgay, sakın ceza sahasına girme emi

Cheregi

Sahada gizlenmeyen, sorumluluk alan adam daha çok hata yapar ya da daha çok hata yapıyor görünür. Hakan Aslan'a kaçırdığı goller yüzünden kızdık ama adam önlibero, her ne kadar %100 lük golleri kaçırsa da canla başla mücadelesinin yanında ataklara katkıda bulunmaya çalışması artıdır. İşimi yapıyor görüneyim, hata yapmayayım dese hiç hatasını görmeyeceğiz belkide. Aynı şey Turgay içinde geçerli.

Tufan

Stoperden bozm ortasahadan bekletimiz buyuk oldugu icn begenmiyorduk ki sezon baslasin yine elestiricez tank gibi diye, oyunu acamiyor diye ama karakterli adam oldugunu diger futbolcularin roportajlarindan biliyorduk. Hosgeldin kaptan cok sac bas yoldurmaman umidiyle...

Levent ÖCAL

Gelmesine sevindim, takıma ağabeylik yapacak ve gençlerin hırslı oynamasına katkı sağlayacağını düşünüyorum ve yaptığı fedakarlık içinde teşekkür ediyorum kendisine  :)

fındık

Xavi - İniesta neyse Hakan Arslan - Turgay Gölbaşı da odur .  :ok

lucarelli

İnşallah ağabeylik görevini de layıkıyla yerine getirir.

AhmetDenizci

Herseyin para olmadigini gosteren bir transferle Samsunsporumuza dondu. Tekrar donmesine cok sevindim gercekten. Zamaninda cok elestirdigimiz oldu Turgay'i. Ama gecen sene daha resmi sitede ayrilma haberleri cikmadan Turgay kamptan ayrildi dedikodulari ciktiginda "Kaptan takimdan ayrildigin dogru mu?" diye sormustum. O da "Evet kardesim kovulduk adeta" diye yanitlamisti. Eski yonetimin bence buyuk ayibiydi. Diger futbolcularin roportajlarindan da anlasilacagi uzere takim kaptaninin kampta apar topar yollanmasi tum takimi etkilemistir o zaman. Ama boylesi bir olaydan sonra hem de ucretinde fedakarlik yapip gelmesine ayrica sevindim. Uzun lafin kisasi tekrar hosgeldin Kaptan.

Levent ÖCAL

Sol Açık

Ben sevindim açıkçası. Çok çok harika maçlar oynamamış olabilir, ama çok disiplinli bir oyuncuydu. Samsunspor'da oynadığı 3 sezondaki istatistikleri (lig) de bunu gösteriyor:

2008-09: 32 maç, 2735 dakika, 1 gol, 1 asist, 1 sarı kart
2009-10: 28 maç, 2376 dakika, 3 gol, 4 asist, 2 sarı kart, 1 kırmızı kart
2010-11: 30 maç, 2598 dakika, 1 gol, 3 sarı kart

Bence dikkat çekici bir diğer yanı da sakatlık ceza vs gibi nedenlerle takımı hemen hemen hiç yalnız bırakmamasıydı. Benim hatırladığım kadarıyla 1 kez birkaç maçlık bir sakatlığı olmuştu, 3 sezonda sadece 1 kez cezalı durumuna düşmüş.

Sol Açık

Aşağıdaki haberi yeni gördüm, 4 gün öncenin. Hangi sayfaya ekleyeceğime karar veremedim, ama Turgay'ın yorumunu okumak hoşuma gittiğinden buraya ekliyorum. Umarım bu sezon takım ruhunu Turgay gibileri ile oluşturabileceğiz...

http://birincilighaber.com/haber/samsundan-ayri-kaldigim-gunler-kabus-gibiydi-1608.html

samsunsporlu1994

Turgaya yine takım kaptanlığını vereceklerdir. Turgay belli kalitesi olan ve her maç koşan,mücadele eden bir futbolcumuz. Gelmesi Samsunspor için iyi oldu. Böyle tecrübeli oyunculara ihticamız var.