Transfer Tahtasını Ne Zaman Açacaksın Yönetim?

Başlatan mehmet yılmaz, 29 Temmuz 2009, 22:59:59

« önceki - sonraki »

Tamer55

yerel gazetelerde halk gazetesinde kaleci  olarak hasan ve okan anlaşıldığı yazıyor açılışta olabilicekleri belirtiliyor metin aktaş'ın taransferi  içinde dığer gazetelerde taraftarların tepkili olduğu yazıları var
                yerel basınımızda bizim için ayrı bir yeri olan haber gazetesinde transfer tahtasının kalktığını bunu yöneticilerin gizli tuttğu ve taraftarlara müjdeyi sezon açılışında bakanların vereceği yazıyor
                  tomaç bu habere çok şaşıracak ve yok oyle bir şey kim demiş diyerek yalanlıyacak harhalde

mehmet yılmaz

Caner hariç diğer isimlerle anlaşılmış; Caner de öyle ya da böyle ikna edilecekmiş.
Sezon açılışında
Hasan, Okan Karabulut, Caner, Sinan, Hakkı, Chelidze ve Kerim Baş olacaklarmış.

cembaba

Ben caneri oldum olası sevmezdim. Maçlardan sonra Parpali ye koşardı. O yüzden bir futbolcuya yakıştıramadığımdan dolayı da, bir türlü ısınamadım. İşin açıkçası bu. Ayrıca Caner çok ters bir futbolcu inşallah tahta açılır da transfer yaparız. :(

Baskent_Samsunspor

hiç keyif alamadım hiçç

sezon açılışında süpriz yapıp cenk ile celilin anonsunu yapsalar çok iiolur

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: Baskent_Samsunspor - 14 Ağustos 2009, 11:42:11
hiç keyif alamadım hiçç

sezon açılışında süpriz yapıp cenk ile celilin anonsunu yapsalar çok iiolur

**KaR6**

HaSaNCaN

Jnr.Serkan

anons yapsalar :) 55 ceLil 10 cenk işler die ahhh ahhh :-[

Sercan

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: 35ama55 - 14 Ağustos 2009, 12:39:56
Cenk'i rize'nin hocası istememişti .. Cenk yeteri kadar kazandı , ne zaman gelecek Samsunspora ?

Ver parayı gelsin, bizimki gibi kuru kuruya Samsunluluk yok ;)

Jnr.Serkan

madem Samsunsporumuzda yetiştin bunca parayı Samsunspor Sayesinde Kazandın Seni Türk Futboluna Samsunspor Hediye etti artık yaş geldi 35e.fedakarlık yapması gerek...Kazan Kazan Nereye kadar Kefenin Cebi yok.bu arada az diye bahsettiğimz miktarda yıllık 350 milyar.

**KaR6**

Alıntı yapılan: 35ama55 - 14 Ağustos 2009, 12:39:56
Cenk'i rize'nin hocası istememişti .. Cenk yeteri kadar kazandı , ne zaman gelecek Samsunspora ?

menejerimiyim ben, bana ne soruyosun :) daha dun konusuyolardı, ne bilim hocanın istemediğini, Samsun'a gelmesinin Samsunsporla pek alakası yokmus diye duydum, kendi tercihidir, napalım..

samet haci

ben onun yerınde oLsam hıc dusunmeden samsuna geLırım dıyer kulupler onun deyerını bılmez ama bız ıyı bılırıızz futbolu bırakana kadarda samsunda kalırım yaparım jubılemı samsunda bu onun ıcın en ıyısı bncee

AntZ

İyi de arkadaşlar bakalım da bizimkiler istedimi bu işi, adam zorlamı aldıracak kendini? Tanju, Caner Çolak, Hakan Akman'ı hadi saymayalım, Burhan, Volkan, Chelidze, Turgut, Caner  Altın ( ne olacağı belli değil)... Cenk i almak isteyen kadrosunu ona göre ayarlar, forveti bu kadar şişirmez. Samsunspor istedi de Cenk gelmedi dense eyvallah ama şu durumda Cenk te en ufak hata bulmuyorum.

FaTiH_HaN

forvete takviye yapildi bence oncelikli olarak celil takima tekrar kazandirilmali celil oynarken takimida oynatan bi futbolcu celile kesinlikle cok ihtiyacimiz var.