Transfer Tahtasını Ne Zaman Açacaksın Yönetim?

Başlatan mehmet yılmaz, 29 Temmuz 2009, 22:59:59

« önceki - sonraki »

red_white

Gaziosmanpaşalı3455

Tahtayı Bakanlar mı açacak ?
Samsunspor Yönetimi, aylardır uğraş verdikleri transfer tahtasının açılması konusunda önemli bir adım attı. Tahtanın açıldığı müjdesini ise sezon açılışı için kente gelecek olan Spordan Sorumlu Devlet Bakanaı Faruk Nafiz Özak ile Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir´in vereceği öğrenildi.
Aylardır transfer tahtasının açılması için yoğun bir çaba gösteren Samsunspor Yönetimi´nin bu konuda olumlu gelişmeler elde ettiği öğrenildi. Kulüpten alacağı bulunan futbolcular ve federasyon yetkilileri ile sürekli görüşerek tahtanın açılmasında insanüstü çaba gösteren yöneticilerin, önemli bir adım attığı ve tahtanın açılmasını sağladığı kaydedildi. Ancak bu konunun gizli kalması içinde aynı hassasiyeti gösteren yönetimin, müjdeyi Yarın yapılacak olan sezon açılışında vereceği öğrenildi.

MÜJDEYİ BAKANLAR VERECEK
Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Faruk Nafiz Özak ile Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir´in de katılacağı sezon açılışında taraftara müjdeyi iki bakan verecek. Görkemli bir açılışla sezona "merhaba" diyecek olan Samsunspor´un aynı gün taraftara transfer müjdesini de vereceği öğrenildi. Yönetim cephesinden konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmazken, taraftarlara böylesine görkemli bir açılışta sürprizlerle dolu bir gece yaşatılacak.

FaTiH_HaN

en buyuk supriz imparator Celile Samsunspor formasini giydirerek yapabilirler.

Gaziosmanpaşalı3455

Hasan'da sevindiren gelişme
Kaleci Hasan Sönmez'in menajeri Ali Ekber Bozkurt ile Samsunspor İkinci Başkanı Erkut Tutu'nun Ankara'daki Hacettepe maçında yaptıkları görüşmeler sonrasında önemli gelişmeler olduğu ve bir pürüz çıkmaması durumunda bugün Ankara'da sözleşme imzalanacağı öğrenildi .Uzun zamandır çözüme kavuşturulamayan Kaleci Hasan Sönmez konusunda sürpriz bir gelişme yaşandı. Tecrübeli file bekçisinin menajeri Ali Ekber Bozkurt ile Samsunspor İkinci Başkanı Erkut Tutu'nun Ankara'daki Hacettepe maçında yaptıkları görüşmeler sonrasında önemli gelişmeler olduğu öğrenildi. Tarafların her konuda anlaştığı ve bir pürüz çıkmaması durumunda bugün Ankara'da sözleşme imzalanacağı gelen bilgiler arasında. Bugünkü görüşmede imza atılırsa, Hasan hemen Samsun'a gelecek ve takım arkadaşlarına katılacak.

Gaziosmanpaşalı3455

GEORGE TURP GİBİ
14 Ağustos 2009 / 13:10
Samsunspor'un dış transferde renklerine bağladığı Gürcü forvet George Chiledze, sağlık taramasından geçti. Yapılan kontrollerin ardından sağlık probleminin olmadığı açıklanan golcü futbolcu bugün takımla birlikte antrenmana katılacak
TAHLİLLERİ YAPILDI
Kırmızı-Beyazlıların dış transferde bir yıllık anlaşma yaptığı Gürcü futbolcu George Chiledze, dün sabah Kılıçdede Aile Sağlık Merkezi'nde sağlık taramasından geçti. Yakın arkadaşı Cako Memedov ve kulüp personeli Akın ile sağılık merkezine gelen Gürcü forvetin, Dr. Ali Tüter nezaratinde sağlık kontrolü yapıldı. Kan ve idrar tahlili yapılan yeni transfer George Chiledze de herhangi bulguya rastlanmadı. Kontrollerden temiz çıkan George, bugün takımla birlikte antrenmanlara başlayacak.

SABIRSIZLANIYOR
Samsunspor'da faydalı olmak istediğini vurgulayan Gürcü futbolcu George Chiledze, "Samsunspor'da hocalarım ve takım arkadaşlarıma kanım çok ısındı. Çok iyi bir arkadaşlık ortamı var. Ayrıca mükemmel bir tesislere sahip. Samsunspor'da başarılı bir sezon geçirmek istiyorum. Bana güvenenleri mahcup etmemek için çok çalışacağım. transferim gerçekleştiği için çok mutluyum. Şimdi kendimi futboluma vereceğim. Sabırsızlıkla ligin başlamasını bekliyorum"dedi. EMRE İSHAK

Oflu

Hele tahta bi acilsinda ondan sonra sen haber yaparsin vefasiz medya!

FaTiH_HaN

Caner Altın'ın, ek maddesi zarara uğrattı

Samsunspor'dan 450 bin TL alacağı olan Caner Altın'ın sözleşmesinde 'Sakat olduğum zaman oynamadığım maçların da ücretini alırım" diye bir madde koydurduğu öğrenildi. Trabzonsporlu kaleci Tolga Zengin ise sakat olduğu 2 aylık dönemin parasını kulüpten istemedi

Kategori : Bank Asya
  Yorum Sayısı : 0
  Tarih : 14-Ağustos-2009, 12:47

EK MADDE DE İŞE YARAMADI
Samsunspor transfer tahtasını açma yolunda futbolcularla olan pazarlıklarını sürdürüyor. Futbolcuların alacaklarını taksitle ödemek isteyen Kırmızı-Beyazlılar, ayrıca sözleşmeye 'taksitlerden biri gecikirse para tekrar baştan ödenecek' diye bir madde de ekleyerek anlaşmayı kolaylaştırmak istiyor. Buna rağmen bazı futbolcular anlaşmaya zıt bakmaya devam ediyor.

SAKAT OLSAM DA ALIRIM
Samsunspor'dan 450 bin TL alacağı olan Caner Altın ise anlaşılamayan futbolcuların başında yer alıyor. Caner'in ayrıca Samsunspor'da oynadığı zaman sözleşmesine ilginç bir maddeyi de koydurttuğu öğrenildi. Caner'in Samsunspor ile imzaladığı sözleşmede, 'Sakat olduğum zaman oynamadığım maçların ücretini de alırım' diye bir madde eklediği ortaya çıktı. Bu maddeden dolayı Caner'in alacağı 450 bin TL'ye yükseldi.

TOLGA ÖRNEK OLDU
Bir yandan Samsun'un kendi futbolcusu sözleşmesine bu maddeyi koydururken, Trabzonsporlu kaleci Tolga Zengin ise tam tersini yaparak futbolcu arkadaşlarına örnek oldu. Özel hayatında yaşadığı talihsiz bir olay neticesinde sakatlanan ve 2 ay sahalardan uzak kalan Tolga Zengin, yönetime başvurarak bu dönemdeki alacaklarını istemediğini söyledi. Zengin'in bu hareketi karşısında devreye giren Fair-Play Komisyonu Başkanı Erdoğan Arıpınar, genç kaleciyi 2009 Fair-Play ödülüne aday gösterdi.

Ben Ofosu

Samsunspor'un hukuki ve mali yapısının geri dönerek incelenmesi şart ! Bu kaçıncı skandal , Caner efendi de sakatlığının kılıfını hazırlamış yahu böyle karaktersiz insan olur mu?

55erhan55

Celil gelsin bir kaç takviye ile bu takım bu ligi süpürür

Baskent_Samsunspor

Alıntı yapılan: Ben Ofosu - 14 Ağustos 2009, 14:27:40
Samsunspor'un hukuki ve mali yapısının geri dönerek incelenmesi şart ! Bu kaçıncı skandal , Caner efendi de sakatlığının kılıfını hazırlamış yahu böyle karaktersiz insan olur mu?

bu adamı samsunspor forması altında nasıl destekleyeceğiz bi fikir verecek varmı ayıp vallahi billahi ayıp

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: Gaziosmanpaşalı3455 - 14 Ağustos 2009, 14:04:43
GEORGE TURP GİBİ
14 Ağustos 2009 / 13:10
Samsunspor'un dış transferde renklerine bağladığı Gürcü forvet George Chiledze, sağlık taramasından geçti. Yapılan kontrollerin ardından sağlık probleminin olmadığı açıklanan golcü futbolcu bugün takımla birlikte antrenmana katılacak
TAHLİLLERİ YAPILDI
Kırmızı-Beyazlıların dış transferde bir yıllık anlaşma yaptığı Gürcü futbolcu George Chiledze, dün sabah Kılıçdede Aile Sağlık Merkezi'nde sağlık taramasından geçti. Yakın arkadaşı Cako Memedov ve kulüp personeli Akın ile sağılık merkezine gelen Gürcü forvetin, Dr. Ali Tüter nezaratinde sağlık kontrolü yapıldı. Kan ve idrar tahlili yapılan yeni transfer George Chiledze de herhangi bulguya rastlanmadı. Kontrollerden temiz çıkan George
, bugün takımla birlikte antrenmanlara başlayacak.

SABIRSIZLANIYOR
Samsunspor'da faydalı olmak istediğini vurgulayan Gürcü futbolcu George Chiledze, "Samsunspor'da hocalarım ve takım arkadaşlarıma kanım çok ısındı. Çok iyi bir arkadaşlık ortamı var. Ayrıca mükemmel bir tesislere sahip. Samsunspor'da başarılı bir sezon geçirmek istiyorum. Bana güvenenleri mahcup etmemek için çok çalışacağım. transferim gerçekleştiği için çok mutluyum. Şimdi kendimi futboluma vereceğim. Sabırsızlıkla ligin başlamasını bekliyorum"dedi. EMRE İSHAK

Tam bir komedi, hangi devirde kaldık Sağlık ocağı'nda Profesyonel futbolcu sağlık taramasından geçiyor. ''Keşke Yeşilkart çıkarsaydınız'da Devlet Hastanesinde muayene ettirseydiniz'' daha kapsamlı kontrol edilirdi enazından..... >:( :(

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: %100 samsunspor - 14 Ağustos 2009, 15:09:20
Tam bir komedi, hangi devirde kaldık Sağlık ocağı'nda Profesyonel futbolcu sağlık taramasından geçiyor. ''Keşke Yeşilkart çıkarsaydınız'da Devlet Hastanesinde muayene ettirseydiniz'' daha kapsamlı kontrol edilirdi enazından..... >:( :(

Hemşerim sen dua et, kırık-çıkık için Kırıkçı Hasan'a gitmediler.

Oflu

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 14 Ağustos 2009, 15:12:48

Abi onun adi cikikci idi heralde  :D

Turuncu

Alıntı yapılan: fatih_han55 - 14 Ağustos 2009, 14:01:19
en buyuk supriz imparator Celile Samsunspor formasini giydirerek yapabilirler.
ve cenk

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 14 Ağustos 2009, 15:12:48

Söylediğini espiri olarak algılamıyorum çünkü ben bunlardan herşeyi beklerim.