Transfer Tahtasını Ne Zaman Açacaksın Yönetim?

Başlatan mehmet yılmaz, 29 Temmuz 2009, 22:59:59

« önceki - sonraki »

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: furkan5534 - 14 Ağustos 2009, 23:53:24
maç olsada gitsek şimdi gece gece =) Roma-SAMSUN

İlacın mı almadın birader? Furkan5534 normal bir insan evladıydı, sarhoş mu diriyorsun siteye; nickini mi çaldın?

YaşarDoğu

Ütopyanda bayaa genişmiş haa , helal sana

furkan5534

tamam niye kızıyosunuz ya özür dilerim :'( de aksam aksam şakalaşamıcakmıyız .niye bukadar büyüttünüz anlamıyorum gerçekten

AntZ

Maç başlığında transfer sorup transfer başlığında maç olsaydı diyorsun be kardeşim, sinyalizasyon mu yetersiz harbi alkollümüsün anlamadım gitti  >:(

furkan5534

**KaR6**

kardeşim, bi terslik var gibiydi, sen misin değil misin belli değil, nick in çalınmış olabilirdi, anlaşıldı durum, yok problem..

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: furkan5534 - 14 Ağustos 2009, 23:55:34
tamam niye kızıyosunuz ya özür dilerim :'( de aksam aksam şakalaşamıcakmıyız .niye bukadar büyüttünüz anlamıyorum gerçekten

tamam ya bu çcuk iyi çocuk aslında. daha önce siteden attırdığım çakallar gibi değil, iyi bir samsunsporlu, etmiş bir hata, özür de dilemiş. uzatmayalım artık...

ulen ne kadar yapıcı bir insanmışım ben yav...  ;D

**KaR6**

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 14 Ağustos 2009, 23:57:59
tamam ya bu çcuk iyi çocuk aslında. daha önce siteden attırdığım çakallar gibi değil, iyi bir samsunsporlu, etmiş bir hata, özür de dilemiş. uzatmayalım artık...

ben de diyorum bu furkan iyi çocuktu, noldu :) eşref saatine denk gelmişiz :)

YaşarDoğu

furkan5534

valla şakalasalım dedim abi hemen kızdınız.Allahın bodrum'unda stres içindeyim.ne nete girip sıtemıze baktırıyorlar ne ızın verıp tatil yaptırıyolar 7 gun / 18 saat çalışıyorum.Gülelim bişiler yapalım demiştim

AntZ

Alıntı yapılan: furkan5534 - 14 Ağustos 2009, 23:55:34

Sen şimdi bizim yazdıklarımızın şaka olduğunu anlamayıp ciddiye mi aldın  ;D

Bu arada Gozgoz abi galiba şifreyi kaptırdı  ;D

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: Ant55 - 15 Ağustos 2009, 00:02:09

Bu arada Gozgoz abi galiba şifreyi kaptırdı  ;D

En büyük Tirabzonspor

:) :)

estağfurullah, estağfurullah, estağfurullah ellezi lailahe illahu hüvel hayyel kayyum ve netübuhi ileyh :) gidip kırk laıp sabunla yıkanayım yav, şaka yaparken büyük günah işledim, ne iğrenç cümleymiş o..  :P

furkan5534

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 14 Ağustos 2009, 23:57:59

Birşey dicem Selahattın abiyle Veis Abiyede Demiştim.sımdı mugla bodrumda calsıyorum.geldıgım ılk gunler cıkıp dolasım dedım.bı baktım calıstıgın otelın karsı yolunda duvarda kocaman "55" yazıo :D bi hava yapıyorum mıllete varya.bıde otelde SAMSUN'lu Dolu =))) hangı takımlıyız Dıyorum Tabiki SAMSUNSPOR dıyolar hellalll be dıyorum  :D :D :D :D :D 8)
İstanbul'u Fatih Sultan Mehmet Bodrum'uda Biz Feth Ettikkk beee  :P :P :P

YaşarDoğu

Tamam daa hatimde indirdik daha kim dokunur bize  ;D ;D ;D