Transfer Tahtasını Ne Zaman Açacaksın Yönetim?

Başlatan mehmet yılmaz, 29 Temmuz 2009, 22:59:59

« önceki - sonraki »

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: berusa55 - 15 Ağustos 2009, 00:32:49
Şimdiden soruyorum 63'te sorun var mı? Urfa :)

İbrahim Tatlıses'in Allah belasını versin de Urfa da sorun yok. Rahat olun.  ;)

AntZ

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 15 Ağustos 2009, 00:33:39
bana kim ne diyebilir kardeşim?

forum yönetimine rica ettim, bu smileylar yetersiz, mümkünse birer tane nah işareti, yalaıp ses çıkaran nah işareti ile hakem sana kafam girsin işareti de koyun dedim. :)

bakalım, cevap bekliyoruz.

hayırlısı inşallah.  ;D

Bande yalanını sevsinler smile ı istiyorum, en çok onun eksikliğini hissediyoruz  ;D

Akyol

şimdi bu yazdıklarımızı yönetimden biri görüp "bunların tahta mahta umurlarında değil yiyin gari paracıkları" demesinler :) :)

bu arada gozgoz abi istek smileylar inşallah kabül görür forum sıralamasında en üstlere tırmanırız smiley yelpazemizin genişliğiyle :P

Recep

aslında hiç yazmadan smile lerle anlaşsak tek tuşa basıp göndeririz böyle bir şey olursa
çelebi de alıntı yapmaktan vaz geçer :)

AntZ

Alıntı yapılan: Akyol55 - 15 Ağustos 2009, 00:38:03
şimdi bu yazdıklarımızı yönetimden biri görüp "bunların tahta mahta umurlarında değil yiyin gari paracıkları" demesinler :) :)

Bence teşekkür yazısı göndersinler, bu yazılar olmasaydı yerinde şükran yazıları olacaktı.

AntZ

AlıntıSamsunspor'da hazırlıklar başladı!

Bank Asya 1. Lig takımlarından Samsunspor, 2 günlük iznin ardından çalışmalara başladı.

Nuri Asan Tesisleri'nde yapılan akşam idmanı yardımcı antrenör Mesut Çalışkan yönetiminde gerçekleştirildi. Antrenmana özel işleri nedeniyle katılamayan teknik direktör Turhan Özyazanlar'ın yanı sıra, milli maç nedeniyle Liechtenstein'de bulunan kaleci Cengiz de katılmadı.

Öte yandan Samsunspor'un transfer etmeyi planladığı Gürcü oyuncu Georgi de idmanda yerini alırken, Sakaryaspor'un PAF takımı kalecisi 17 yaşında ki Serdar da denenmek üzere ilk antrenmanına çıktı.

İdmanda ilk olarak düz koşu yapan oyuncular, kondisyon ağırlıklı çalışma yaptı. Yaklaşık 45 dakika süren idmanda oyuncuların bir hayli hırslı olduğu gözlendi. Kaleci Serdar'ın takıma katılmasını değerlendiren Samsunspor Sportif Direktörü İsa Turan, geleceğin takımını kurmak istediklerini belirterek, almayı düşündükleri oyuncuların genç olmasından da bunun rahatlıkla anlaşılabileceğini söyledi.

SEZON AÇILIŞI
Öte yandan, kırmızı-beyazlılar, açılış töreniyle yeni sezona 'merhaba' diyecek. Samsunspor'un açılış töreni yarın saat 18.30'da 19 Mayıs Stadı'nda yapılacak. Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir ve Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Faruk Özak'ın da katılacağı açılış, İzel konseri ile başlayacak. Samsunspor forma tanıtım defilesinde Ece Gürsel, Özge Öztürk, Aslı Semiz, Esra Kilik, Çiğdem Büyükköprü ve Sıtkı Sapmaz sahneye çıkacak.

Samsunspor kadro tanıtımının ardından konuşmalar yapılacak. Sezon açılış töreninin sonunda Samsunspor ile Kayseri Erciyesspor arasında hazırlık maçı oynanacak. Yarın akşam yapılacak olan sezon açılışı öncesi Samsunspor'da yönetiminde transfer tahtasının açılması yönünde bir bekleyiş hakim. Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir ve Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Faruk Özak'ın katılacağı açılış töreninde, transfer tahtasının açılması yönünde müjdeli haber bekleniyor.

http://www.ajansspor.com/futbol/tff1lig/h/20090814/samsunsporda_hazirliklar_basladi.html?ref=tur_satb

**KaR6**

Alıntı yapılan: gazetekolikSamsun'da bulunan bazı sivil toplum örgütlerinin başkanları ve temsilcileri dün sabah erken saatlerde Samsunsporlu yöneticilerle Nuri Asan Tesisleri'nde biraraya geldiler

Kırmızı-Beyazlı yönetim, bazı sivil toplum örgütlerinin başkan ve temsilcilerine sabah kahvaltısı ikram etti. Kahvaltıdan sonra Samsunspor'un sorunları masaya yatırıldı. Başkan ve temsilcilerin Samsunspor'a gerekli yapılacağı sözünü verdikleri öğrenildi. Samsunspor yönetimi kahvaltı sonrasında basına herhangi bir açıklamada bulunmadı. Kahvaltıda ele alınan ana konunun transfer tahtasındaki pürüzler olduğu öğrenildi.

gazetekolik.net

hayırlısı olur inşallah güzel sonuclar cıkar..

bu arada inşallah kaşarı çok yememişlerdir :)

gozgoz yýlmaz

Beleş kahvaltı :)

Hiç bir halt çıkmaz, göreceksiniz.

O sivil toplum kuruluşlarının hiç birisini M.Teoman Taş Derneğinin yarısı kadar bile faydası olmadı Samsunspor'a. Derneği niye çağırmıyorlar acaba? :)  ::)

Kaptan

Derneğinde para gücü olsun o zaman gör sen Tahsin Kosifi

Onlara kafası çalışan adam değil , parasını işletebilecek adam lazım.

yana yakıla yalanır sana
yana yakıla......

jean

bugun guzel seyler olsa artik ya deli olduk fitik olacaz lig basladi hala transfer yapabilecezmi gundemde aks ten izlemeye calisacam acilisi

sadece55

Bizim Dernek kadar samsunspora maddi yardım yapmışlarmıdır...

sersa

Bugünki denge gazetesine göre hasan transferi yatmış :-X

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: sersa - 15 Ağustos 2009, 12:45:42
Bugünki denge gazetesine göre hasan transferi yatmış :-X

Habere bak, Iker Casillas geliyodur Cuma'ya