Transfer Tahtasını Ne Zaman Açacaksın Yönetim?

Başlatan mehmet yılmaz, 29 Temmuz 2009, 22:59:59

« önceki - sonraki »

berusa55

Alıntı

İLK İMZA GEORGİ'DEN

11 Ağustos 2009 / 12:30

Transfer tahtasının açılmasıyla birlikte Samsunspor'da hareketli günler yaşanmaya başladı. Kırmızı-Beyazlılar, dış transferde ilk olarak Gürcü futbolcu Georgi ile anlaştı. Dün tesislerde Başkan Vekili Erkut Tutu ile görüşen Georgi'nin imzası bugüne kaldı
ANLAŞMA SAĞLANDI
Samsunspor'da yılan hikayesine dönen transfer tahtası sonunda açıldı. Tahtanın açılmasının ardından Kırmızı-Beyazlı ekip, bir süre Samsunsporla idmanlara çıkan ve teknik heyet tarafından da beğenilen Gürcü futbolcu Georgi ile anlaşma sağladı. Dün akşam İkinci Başkan Erkut Tutu ile Gürcü oyuncunun menejeri Süleyman Akın Nuri Asan Tesisleri'nde bir araya geldi. Yapılan görüşmeler neticesinde Kırmızı-Beyazlılar, genç oyuncu Georgi ile anlaşmaya vardı.

EVRAK YETİŞMEDİ
Kırmızı-Beyazlı ekip, Gürcistan Futbol Federasyonu'ndan sertifikası yetişmediği için Gürcü oyuncu Georgi'ye bugün imza attıracak. Gürcü oyuncu Georgi'nin menajeri Süleyman Akın, "Yönetici Erkut Beyle yapılan görüşmelerimiz olumlu sonuçlandı. Para konusunda ve diğer konularda her türlü anlaşmayı sağladık. Sadece federasyona çekilen faks yetişmedi. O nedenle transfer bugün gerçekleşecek. Georgi'nin Samsunspor'a faydalı olacağına inanıyorum"dedi. Emre İSHAK

Kaynak: http://dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=27553

Baskent_Samsunspor

2 güne kadar siirt faciasınadan sonra en büyük düşme adayı olarak gördüğümüz takım bir tahtayla şampiyonluya oynayacak

biz tahtalı köye göçmeden şu tahtaları kırabileceğizmi bakalım haydi hüsrev gün senin günün  ;D

usare

var mı abi bi haber? Allah aşkına birisi ya doğrulasın ya da yalanlasın!

FaTiH_HaN

2 hazırlık maçındada görüldüki forvette takviye şart işallah gürcü bu açığı doldurur.

Tiryakiler55

beyler size birkac hafta önce demi$tim ya biriyle görü$tüm samsunspora futbolcu getirecekmi$... resmi görünce $Imdi hatirladim i$te parpali'de bunlarin ikisini görmü$tüm size bahsettigim futbolcu buydu :D ve bu menajerle konu$mu$tum :)

AntZ

Alıntı yapılan: Tiryakiler55 - 11 Ağustos 2009, 13:35:15
beyler size birkac hafta önce demi$tim ya biriyle görü$tüm samsunspora futbolcu getirecekmi$... resmi görünce $Imdi hatirladim i$te parpali'de bunlarin ikisini görmü$tüm size bahsettigim futbolcu buydu :D ve bu menajerle konu$mu$tum :)

Evet kardeş daha önce de sağlamasını yapmıştık, tebrikler  ;)

Alıntı yapılan: Ant55 - 30 Temmuz 2009, 03:50:32
Tiryakiler55 yönetimin transfer çabaları başlığında yazmıştı 12 gün önce, bizim Chelidze imiş bu adam  ;)

dün atakum sahilinde birine rasladım 55 numaralı lokomotif moskova formalı bi adam... tesadüfen tuvaletde elimizi yıkarken karşılaştık. neden 55li samsunspor forması değilde bu forma diye sorunca kendisinin menajer olduğunu öğrendim ve üstündeki forma şu an samsunspor'a getirdiği ve samsunsporla görüştüğü futbolcuya ait olduğunu söyledi...

http://www.samsunspor.biz/forum/index.php?topic=6168.msg206652#msg206652

Chelidze Lokomotif Moskova da oynarken 55 numarayı giyiyormuş. Hadi Chelidze kim giysin diye o kadar tartıştık, süper bir performans sergile, layık olduğunu göster burda da sana verelim 55 numarayı.

http://soccernet.espn.go.com/players/stats?id=88499&cc=5739

Gaziosmanpaşalı3455

yahu inanman tff org baktım açılan bişi yok imza yok başkan açıklamarı çelişkili dengesiz gazetesinin haberi çelişkili etmen ya resmi imza görmeden havaya girmeyelim.malum 80 defa acılıp kapandı bu tahta.

Turuncu

55.hakan

Alıntı yapılan: Gaziosmanpaşalı3455 - 11 Ağustos 2009, 13:49:00
yahu inanman tff org baktım açılan bişi yok imza yok başkan açıklamarı çelişkili dengesiz gazetesinin haberi çelişkili etmen ya resmi imza görmeden havaya girmeyelim.malum 80 defa acılıp kapandı bu tahta.
bugün imzalıyormuş anlaşmaya varılmış

Tufan

bu seferde açılmadıysa manik depresif olucam :s

Gaziosmanpaşalı3455

11 Ağustos 2009, 13:57:22 #655 Son düzenlenme: 11 Ağustos 2009, 14:00:10 Gaziosmanpaþalý3455
Alıntı yapılan: hakanelgun - 11 Ağustos 2009, 13:53:39
bugün imzalıyormuş anlaşmaya varılmış
yok babam resmi imza törenini yada tff org sitesinden futbolcumuz olduğunu görmeden inanmayalım az sonra bi yalanma gelir hevesimis kursamızda kalmasın ya bu haberleride zırtpırt dengeli yada dengesiz kişilerin açıldı die yapması buyuk ayıp ve gunah ya açıldı ise sağlam  kaynak göster be mubarek nedir bunca samsunspor taraftarının elinizden çektiği :'( :'( :'( manyadık ula haberlerinizden

Oflu

Vallahi Cenk ile Celil gelsin kisininde formasini alicam  ;D

55.hakan

Alıntı yapılan: Gaziosmanpaşalı3455 - 11 Ağustos 2009, 13:57:22
yok babam resmi imza törenini yada tff org sitesinden futbolcumuz olduğunu görmeden inanmayalım az sonra bi yalanma gelir hevesimis kursamızda kalmasın ya bu haberleride zırtpırt dengeli yada dengesiz kişilerin açıldı die yapması buyuk ayıp ve gunah ya açıldı ise sağlam  kaynak göster be mubarek nedir bunca samsunspor taraftarının elinizden çektiği :'( :'( :'(
burda konuştuğumuz inandığımız anlamına gelmiyor zaten temkinliyiz biz de merak etme ;)

Oflu

Alıntı yapılan: Gaziosmanpaşalı3455 - 11 Ağustos 2009, 13:57:22
yok babam resmi imza törenini yada tff org sitesinden futbolcumuz olduğunu görmeden inanmayalım az sonra bi yalanma gelir hevesimis kursamızda kalmasın ya bu haberleride zırtpırt dengeli yada dengesiz kişilerin açıldı die yapması buyuk ayıp ve gunah ya açıldı ise sağlam  kaynak göster be mubarek nedir bunca samsunspor taraftarının elinizden çektiği :'( :'( :'( manyadık ula haberlerinizden

Abi birakda biraz cosalim da,  ;D haberin yalani bile sevindiriyor bizi  :-\

Gaziosmanpaşalı3455

Alıntı yapılan: hakanelgun - 11 Ağustos 2009, 14:00:33
burda konuştuğumuz inandığımız anlamına gelmiyor zaten temkinliyiz biz de merak etme ;)
;) ;) ;) ;) ;)aç kapa aç akapa artema ;) ;) ;)