Transfer Tahtasını Ne Zaman Açacaksın Yönetim?

Başlatan mehmet yılmaz, 29 Temmuz 2009, 22:59:59

« önceki - sonraki »

kuzey55

Alıntı yapılan: fatih55ankara - 11 Ağustos 2009, 12:32:46
arkadaşlar son dakika transfer tahtası açıldı.hayırlı olsun.gürcü chelidze tesislerde şu an.anlaşıldı onunla.sırada da baya topçu var.Samsunspor rüzgarı esecek hiç merak etmeyin.

bende böyle birşey olmadığını transfer tahtasının hala açılmadığını duydum...

kaan

Alıntı yapılan: fatih55ankara - 11 Ağustos 2009, 12:32:46
arkadaşlar son dakika transfer tahtası açıldı.hayırlı olsun.gürcü chelidze tesislerde şu an.anlaşıldı onunla.sırada da baya topçu var.Samsunspor rüzgarı esecek hiç merak etmeyin.
Kaynak ?

Gürcü çok büyük topçu bence gerçekten tesislerdemi?

Allahını seven biri onaylasın açıldımı tahta?

**KaR6**

yazar kimliğimle ??? yaptığım araştırmada gazetemin ??? haberinin doğru olduğunu öğrendim :) hayırlısı olsun artık :) ohhh beee :) avea reklamı çekeceğim bu tahta mevzuuyla :)

eLLis

Arkadaşlar bu gürcü gerçektende çokmu iyi isim izlenimlere göre öyle deniliyor ama bizden başka ilgilenen yokmu?

55.hakan

Alıntı yapılan: **KaR6** - 11 Ağustos 2009, 12:41:51
yazar kimliğimle ??? yaptığım araştırmada gazetemin ??? haberinin doğru olduğunu öğrendim :) hayırlısı olsun artık :) ohhh beee :) avea reklamı çekeceğim bu tahta mevzuuyla :)
hayırlı olsun hepimize mi desek demesek mi  :D

kaan

Alıntı yapılan: **KaR6** - 11 Ağustos 2009, 12:41:51
Yaa ağlayacam resmen ;D gözlerimi ovuşturuyom doğrumu abi doğrumu açıldı transferide yaptık hemi   ;D ;D ;D ;D

Kodalak

berusa55

55.hakan

Alıntı yapılan: eLLis - 11 Ağustos 2009, 12:42:27
Arkadaşlar bu gürcü gerçektende çokmu iyi isim izlenimlere göre öyle deniliyor ama bizden başka ilgilenen yokmu?
dardanelspor'un ilgilendiğini söylüyolardı

FaTiH_HaN

berusa55

Demek tahtamız yine açıldı. Az sonra kapatır yönetim. Aç kapa tahtamız! >:(

FaTiH_HaN

Jnr.Serkan

ben inanmıyorum.bizim tahta içine verir yine.yarın tomaç açıklar.ne tahtası kim açmış diye

kuzey55

Alıntı yapılan: fatih_han55 - 11 Ağustos 2009, 12:52:59
yalanlama gelmedimi hala :)

gürcünün tesislerde olduğunu ama yasal olarak tahtanın şuan açık olmadığını öğrendim bende.yalnı bu adamı getirdiyseler iş sadece prosedürü halletmeye kaldı diye tahmin ediyorum.yani tahta bugün açılmış yarın açılmış sorun değil.son günde açılsa lisans alınır.önemli olan futbolcu gelmesi.

salihcakir

herhalde bu kez sonuna geldik. inşallah yine bir sıkıntı çıkmaz da sezon öncesi gerçek manada umutlanırız. ümitlerimizin kursağımızda kalmaması ümidiyle...