fenerum açılışına gelen çelenkler !

Başlatan HaSaNCaN, 13 Haziran 2009, 13:50:07

« önceki - sonraki »

ali ihsan

Bunlar İsmail Uyanığın sol .aşşağı olamazlar be ...

faça55

bunlardan birkaçı hissedar bile çıkar. hüzeyin tayıncıya hiç şaşırmadım, sbk denen işişrme takımı samsunspora alternatif yapmaya çalışanlar vardı onların arasında. gs, fbli adamlar, samsunsporla ilgilier yoktu. gitsin azizden yardım istesin.

vatan55mekan16

Ohhooo:S Bu ne yaa şakamı bu arkadaşlar.. kocaman YAZIK rezillik

zaten samsunda mağaza acılması baska rezillik..

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Bu gurursuzlar trubunlerimizi de sari laciverte boyarlar yakinda?

grkn55

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 13 Haziran 2009, 21:44:19
Biz burada ne yazarsak yazalım,sövelim,asalım,keselim ama tek kurtuluş İSMAİL UYANIK!..

erdem

Alıntı yapılan: BİR SEVDADIR SAMSUNSPOR - 13 Haziran 2009, 23:13:08
Bu gurursuzlar trubunlerimizi de sari laciverte boyarlar yakinda?

otogarı boyadılar zaten,bi o kaldı >:(

okan

14 Haziran 2009, 00:41:12 #51 Son düzenlenme: 14 Haziran 2009, 00:57:17 okan
Yorum yapmaya değmez bile bunlara kimse daha gazetelere televizyonlar çıkıpta PARA DİNLENMESİ EY BAŞKANLAR İNANDIRICI GELMEZSİNİZ YİYİCİLER SİZİ

bengülü

yazıklar olsun biz böyle bir samsunspor yönetimi istemiyoruz senin neyine  hakkı başkan sana ne fenerum mağazasından  açıkça konuşmak gerekiyor samsunumuz da samsunsporluğun ruhu kalmamış yazık gerçekten çok yazık boşuna denmedi sahipsiz şehrin sahipsiz takımı SAMSUNSPOR

red_white

sinirden uyuyamıyorum arkadaşlar gözünüzü seveyim şuna tepkiyi koyalım ist den gelmeye hazıırm ben dayanamıyorum  :(

AntZ

14 Haziran 2009, 03:12:50 #54 Son düzenlenme: 14 Haziran 2009, 05:00:39 Ant55
Bu adiliği yapan dilenciler takımı süper ligde şampiyon yapsalar bile benim gözümde ebediyen onursuz insanlar olarak kalacaktır. Masal anlatmayı bırakıp biran önce çekip gitsinler. Onların sahip çıkmasına ihtiyacımız yok, bu rezillikleri göreceğimize amatöre düşseydik. Sadece Samsunspor diyemedikten sonra zaten Samsunspor'un olmasının ya da olmamasının da anlamı yok. Birileri bize ihanet etmiştir, hemde içimizden birileri. Bu saatten sonra fener rum patrikhanesi açılır, diyanet işleri de çelenk gönderirse şaşırmam!

red_white

ş... ler o çelenge verilen para kadar Samsunspor a destek bile çıkmıyosunuz utanmaz arlanmaz adi k ..pekler  hakkı topaç  git satılmış adi sen ilk başta çocuklarına söz geçirde Samsunspor lu yap çocuğuna söz geçiremeyen Samsunspor umu yöneticek pislik

europe_55

Eger koskoca SAMSUNSPOR baska kulüplere futbolcumu almayin diye yalvaracaksa, fenere yalakalik olsun diye celenk yollayacaksa, bunun adi kücülmek degil yerin dibine gecmektir...

Eger Samsunspor böyle yönetilecekse, birakin hic yönetilmesin, kulüp kayyuma kalsin, kapansin gitsin...
En azindan serefli mazimizle hatirlariz Samsunspor´u , böyle sere.sizliklerle degil....

ramcQ_55

herkez asıp kesiyodu neoldu bi ALLAH'ın kulu sesini cıkaramadımı baktım bütün yazılara ama nerdeee demekki söylenenlerin hepsi fısmış demekki burda atıp kesmekle olmuyormuş bu işler

ramcQ_55

o utanc verici celenki bi tane SAMSUNSPOR'lu alamadımı oradan cıkartamadımı yazıyı yazıklar olsun cesareti olmayan SAMSUNSPOR'lulara

METE_55

ACİL,ACİL,ACİL,ACİL, adam gibi adam,alemin kralı,taraftarın babası,ağbeyi,samsunsporun herşeyi, efsane, bazı ş.....ler gibi kestane değil lütfen allah aşkına geri dön kurtar bizi bunlardan düşeceksekte seninle düşelim, öleceksekte seninle ölelim, (İSMAİL UYANIK) ne olur gel artık arkadaşlar artık bu saatten sonra yapılacak tek şey kaldı bunlara tepki büyük başkanımıza çağrı....