fenerum açılışına gelen çelenkler !

Başlatan HaSaNCaN, 13 Haziran 2009, 13:50:07

« önceki - sonraki »

Kais

ya herkezi anladımda SAMSUNSPOR çelenk göndermesini anlamadım.olayı bilmiyoruz.belki yalandır.belki hakkı tomaç falan çelenk göndermemiştir.UMARIM.

mehmet yılmaz

13 Haziran 2009, 20:24:46 #31 Son düzenlenme: 14 Haziran 2009, 20:24:17 samsuni
Alıntı

Sakat Zihniyetin Çiçeği!

Fenerium Mağazasının açılışına Samsunspor Kulübü adına çiçek gönderme gaflet ve ihanetini sergileyenlerin Samsunsporlu olmadıklarını düşünüyoruz ve bu sakat zihniyetle Samsunspor'un ilerleyişinin olamayacağı kanısındayız!
13.06.2009 / 10:21:12

Sakat Zihniyetin Çiçeği

Bugün şehrimizde biz Samsunsporlular için bir utanç kaynağı olan Fenerium adlı burjuva dükkanı açıldı. Tahmin ve temennimiz çok fazla yaşayamadan, iflas bayrağını dikeceği yönünde. Ancak bugün oradan gelen bir fotoğrafa inanmakta güçlük çektik. İlgili mağazanın açılışına şahsi olarak değil, bizim için kutsal bir kavram olan Samsunspor'umuzun adıyla çelenk gönderilmişti.

Fenerium Mağazasının açılışına Samsunspor Kulübü adına çiçek gönderme gaflet ve ihanetini sergileyenlerin Samsunsporlu olmadıklarını düşünüyoruz ve bu sakat zihniyetle Samsunspor'un ilerleyişinin olamayacağı kanısındayız!

Mağlup olunca, küme düşünce üzülüyoruz ama bu gibi durumlarda utanıyoruz.

Sakat zihniyetin çiçeği solacaktır bir gün!

Biz İstanbul düzenine karşı direnen Samsunspor'un taraftarıyız; İstanbul düzenine alkış tutanları tasvip etmiyoruz.

Sadece Samsunspor; en büyük Samsunspor!

www.samsunspor.biz ( Hepinize rağmen )

berusa55

Bugün yerin dibine geçtiğimiz gündür. Önce Tomaç'ın fanatik gazetesindeki açıklamaları, ardından da bu çelenk! >:( >:(

Hakkı Tomaç istifa!

since1965

Hüseyin tayinci sponsor arıyordu her yerde işte fenerıum samsun basketbol olsun renkleri sarı lacivert olsun.Necattin demirtaş beni en çok şaşırtan oldu.Zaten digerlerinin ne oldugu belli. site olarak en kısa zamanda bir açıklama yapılmalıdır.

ali ihsan

O çelengin orada bulunmasında emeği geçenlerin Allah belasını versin.

Ollivanders

harbisamsunsporlu5517

bu fotodan sonra düştüğümüz kesinleşmiştir hepimize hayırlı olsun

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Bunlarin onuru gururu kalmamis.parasiz bir samsunspor düsünebiliriz,2.ligde hatta amatorde bir samsunspor da dusunebiliriz,ama onursuz gurursuz bir samsunspor asla dusunemeyiz.bu efsane kulubumuzun adi harami kuluplerinin sermayelerinin icinde  asla gecemez????

Kais

renklerine kurban oluruz dedik.armana ölürüz dedik.her yerde yanında olduk.istanbul yalakalarına inat hiç bir zaman vazgeçmedik.ama gelgelelim yüzümüz yere bakıyor.benim inanasım gelmiyor.ben hakkı tomaçı istifaya ve hemen bir kongreye davet ediyorum.belki adam gibi(belediye desteği hafiften kendini hisstettirmişken fuat başkan olabilir) yönetim gelebilir.TOMAÇ İSTİFA

Ollivanders

bizim ilacımız o veya bu degil artık birileri elini koymalı kulube yoksa her gecen gun yok oluyoruz eriyoruz . Gel artık be baskan yoklugun yedi bitirdi bizi  :'(

since1965

Fenerıum sbkya sponsor olsun başkanı tayinci renkleri sarı lacivert olsun verdigimiz destege yazıklar olsun.Sadece samsun var dedik adında ama olmadı.

Sercan

Biz burada ne yazarsak yazalım,sövelim,asalım,keselim ama tek kurtuluş İSMAİL UYANIK!..

Ollivanders

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 13 Haziran 2009, 21:44:19
Biz burada ne yazarsak yazalım,sövelim,asalım,keselim ama tek kurtuluş İSMAİL UYANIK!..

Sioux

Alıntı yapılan: 78 - 13 Haziran 2009, 21:48:40
??? ??? ???

buyur birader, açık konuş!!!

-----

İnşallah bu çelengi gönderten gerizekalının cenaze çelengini göndeririz en kısa sürede. Çift takımlı zibidiler. Alemde tek kral İsmail başkan.