fenerum açılışına gelen çelenkler !

Başlatan HaSaNCaN, 13 Haziran 2009, 13:50:07

« önceki - sonraki »

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: 35ama55 - 13 Haziran 2009, 14:46:12
Yazıklar olsun , herkesi anlarım da SAMSUNSPOR çelenkinin orada ne işi var , anlamak güç ..

Giderek Küçülüyoruz ...

küçülmek az gelir yok oluyoruz?

Yalnızca BİZ

Bu kadar incildiğim bir durum yoktur herhalde...

beşnumara

samsunspor tarihinde bu seneki kadar rezillik görmemiştir.kimler yönetiyor kulübü yaa >:( >:(

maviay55

ismail uyanık gör bunları gör!! ne hallere düşürdüler koskoca samsunsporu

Nuri Asan

Samsunsporun adını kullanarak oraya çelenk gönderen adamın ta ...
kapanacak orası başka yolu yok

selahattin55

evde karılarına sözü geçmeyenler.samsunu ve samsunsporu yönetemezler.demekki bundan başarılı olamıyoruz adamlar samsunsporu ikinci planda tutuyorlar.

safser

Alıntı yapılan: kuzey55 - 13 Haziran 2009, 14:25:16
yolda yürümeyi bilmeyen adam başkan oldu da şimdi açılışlara çelenk gönderiyo.seçim zamanı destek vercez dedi ama bişey göremedik.hepsi sahtekar bunların.

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Ya boyle ezik insanlarin elinde  mahvoldu koca samsunspor?

Tribün_ali

Hiç böyle ezik olmamıştık ne zor günler gördük ne kötü günler ama hep boynumuz dik gezdik ama bu kadar da olmaz artık her zaman demişimdir ismail uyanık gibi başkan gelmemişitir gelmicek te :-[ en cok zoruma giden ise benim ilçem olan canik belediye başkanın celenk yollaması bu kadarda olmaz beyaz evin sahibi gelip ağlamasın taraftar basket macına gelsin diye istanbuldan fenerlileri getirsin malum azize yalakalık yapacak

DUY GÖR BUNLARI EY SAMSUN EVLADI ŞEHRİNE SAHİP CIK BU İSİMLERİ SİTEDE ÖLE BİR YERE YAZALIM Kİ KİMSE UNUTMASIN OO ÇELENK GÖNDERENLER

veis

vay be samsun fenerıuma ne kadar ihtiyaç duyuyormuşda bizim haberimiz yokmuş.

erdem

ya belki bizim tepkimizi çekmemek için,bakın samsunspor yönetimi bile karşı değil fenerium a dedirtmek için dükkanın sahibi kendisi yaptırtmıştır çelengi...tabi inşallah böyledir.keşke o samsunspor yazısını alsaydınız ya,çiftliğe ayağım düşsün ilk işim onu ordan almak. >:(

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Ulan madem onurunuzu sattiniz,celenk gonderiyorsunuz,samsunspor adini neden yaziyorsunuz.samsunspor sizin babanizin dükkanimi?karilarinizin kizlarinizin adini yazsaydiniz celenke.iyi reklaminiz olurdu???

CurvaSudSamsunspor

Başıma kaynar sular döküldü ALLAHIM BİZİ BU DURUMLARDAN KURTAR...

CeLL-O

Yönetim İstifa..  ???

Olanları hayretle izliyorum ve sadece Bravo diyorum.. Hakkı Tomaç'ın diğer
belediye başkanlarının az çok ne olduğu biliniyordu ama Hüseyin Tayıncı'nin bu olayı desteklemesine şaşırdım. Sen değil miydin be kardeşim İstanbul'daki maçlarda oyun yaptılar bize diyen..

kuzey55

Alıntı yapılan: CeLL-O - 13 Haziran 2009, 18:47:40
Yönetim İstifa..  ???

Olanları hayretle izliyorum ve sadece Bravo diyorum.. Hakkı Tomaç'ın diğer
belediye başkanlarının az çok ne olduğu biliniyordu ama Hüseyin Tayıncı'nin bu olayı desteklemesine şaşırdım. Sen değil miydin be kardeşim İstanbul'daki maçlarda oyun yaptılar bize diyen..

fb li ya gs maçında çirkeflik yapmıştı bizde samsunlu die sanıyoduk.fb li oldugu için kuyruk acısı varmışşş