Ercüment Coşkundere Git Artık!

Başlatan ali ihsan, 10 Mayıs 2009, 17:40:34

« önceki - sonraki »

ali ihsan

10 Mayıs 2009, 17:40:34 Son düzenlenme: 10 Mayıs 2009, 18:48:08 samsuni
Puan tablosuna bak ve gereğini yap Ercüment Hoca ...

maviay55

MeL_55

Zaten sezon sonu sözlesmesi bitiyor. 31.05.2009

AntZ

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 10 Mayıs 2009, 17:40:34
Puan tablosuna bak ve gereğini yap Ercüment Hoca ...

Yapma Ali İhsan hocam, o puan tablosunun gereği intihardır, bırak kıymasın kendine istifa etsin yeter  >:(

Recep

pro lisansınıda alda gittttttttttttttttt >:(

kumköylü ahmet

berkay55

hadıı ercument ve ögrencılerı cantalarınızı toplayın ve sehırden ve tesıslerden bırdaha gırmemek kosuluyla ılerleyın (kenan can oktay murat harıc)

grkn55

gerekeni maraon başkan söyledi maçtan sonra  ;D

Ollivanders

Alıntı yapılan: BeRKaY_55 - 10 Mayıs 2009, 18:44:24
hadıı ercument ve ögrencılerı cantalarınızı toplayın ve sehırden ve tesıslerden bırdaha gırmemek kosuluyla ılerleyın (kenan can oktay murat harıc)

SametYılmaz55

Allah sizleri bir daha karşımıza çıkartmasın bugün hastanedeydim ve bir mesaj geldi Samsunspor küme düştü diye dünya başıma yıkıldı ama Allah'tan arkadaşımın baktığı site yanlış vermiş tabloyu defolun gidin artık yeter be yeter

jean

ercument hocanin iyi yonettigini dusunuyorum kadro yok elinde adam ne yapsin bu kadar avantaja ragmen son hafta zar zor ligde kaliyorsaniz en unlu hoca gelse yine birsey yapamaz bu tur sikintilari daha gormeyiz inslalah

celebi

Sony

tecrübeli futbolcular ve en önemlisi tecrübeli başkan lazım...gerisi çorap söküğü gibi gelir...

34_55

valla ben futbolculardan CAN,KENAN,MURAT,KALECİ HASAN diyorum gerisi kocaman bir yalan ayrıcada ercüment hocaya ve ekibinde bulunan  bünyamin kubat hocaya,ferruh özgün hocaya ve kaleci hocası mehmet hocayada  teşekkür ediyorum nedenimi hiç olmazsa şu karmaşada bize en önemli maçları kazandırdılar  arkadaşlar evet hataları onlarında  oldu tabiki ama sevapları hatalarından fazla şimdi istayen hakkını helal eder istiyen haram eder herkeze saygı duymalıyız....

orhan

haklısın kardeşim takımın ayakta duracak hali kalmamış bu takım idman yapmıyor fizik gücü sıfıra düşmüş dün hayrettin gümüşdağı beyenmeyenler bugün bize onu arattı.