Ercüment Coşkundere Git Artık!

Başlatan ali ihsan, 10 Mayıs 2009, 17:40:34

« önceki - sonraki »

AntZ

Yalakanın yanında çamurcuyuda unutmamak lazım  >:(

Sadece Samsunspor

AlıntıCoşkundere seneye yok ? (mu)

23 Mayıs 2009 / 10:32

Spor kamuoyu Samsunspor'un Teknik Direktör Ercüment Coşkundere ile büyük ölçüde yollarını ayıracağı konuşuluyor. Yönetimin şu ana kadar Coşkundere ile mukavele yenilememesi ise bu ihtimali güçlendiriyor

SÖZLEŞMESİ BİTİYOR
Samsunspor yönetimi, bu ay sonunda sözleşmesi sona eren Teknik Direktör Ercüment Coşkundere ile yeniden anlaşıp anlaşmayacağı belirsizliğini koruyor. Özellikle sezonun son haftalarına doğru takım içinde yaşananlardan sonra yönetim kurulunun Coşkundere'nin teknik direktörlüğüne sıcak bakmadığı ve bu nedenden de alternatif isimlere yöneldiği öğrenildi.

KARMAKARIŞIK BİR DURUM
Şu anda acil ödemeler konusunda yoğun bir çaba sarfeden Kırmızı-Beyazlı yönetim, fırsat bulduğu ilk noktada teknik adam konusunu çözmeye kararlı. Geçmiş sezonlarda yapılan hataları tekrarlamak ve sezona erken başlayabilmek adına çalışmalarına geceli gündüzlü devam eden Kırmızı-Beyazlı yönetim kurulunun işi oldukça zor görünüyor.

http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=23780

europe_55

bana bak fanatik misin fotomac misin bas git baska sitede yaz...

Burada senin gibilere yer yok...

cem and naz55

ercüment çoşkun dereyle yola devam edilmeyecektir..
                                                                 kaynak:tahsin kosif

kuzey55

Alıntı yapılan: cem and naz55 - 23 Mayıs 2009, 17:48:34

son derece isabetli olur...yokum diyorrr .ohhhh beeeeeeeeeeee

yaman55

MeL_55

AlıntıNuri Asan'da büyük zirve

Samsunspor Başkanı Hakkı Tomaç, ay sonunda sözleşmesi sona erecek Teknik Direktör Ercüment Coşkundere ile dün kulüpte özel bir görüşme yaptı. Başkanlık makamında gerçekleşen görüşme yaklaşık bir saat sürdü

KARAR AÇIKLANMADI
Samsunspor Nuri Asan Tesisleri'nde büyük zirve. Bu ay sonunda sözleşmesi sona erecek olan Teknik Direktör Ercüment Coşkundere'nin yeni sezonda takımda kalıp kalmayacağı netlik kazanmadı. Kırmızı-Beyazlı ekibin Başkanı Hakkı Tomaç, bu konuyu görüşmek üzere dün Teknik Direktör Coşkundere'yi kulübe davet etti. Öğlenden sonra gerçekleşen görüşme büyük bir gizlilik içinde yapıldı.

ANKARA'YA ORADAN İSTANBUL'A GİDECEK

Yeni sezonda Coşkundere'nin takımda kalıp kalmayacağı konusunun görüşüldüğü toplantı sonunda basın mensuplarına bu konuşmalar sonunda çıkan sonuç açıklanmadı. Öte yandan Teknik Direktör Coşkundere, İkinci Lig Play-Off müsabakalarını izlemek üzere Ankara'ya gidecek. Burada yükselme maçlarını izleyecek Coşkundere, daha sonra özel bir toplantı için Ankara'dan İstanbul'a geçecek.

cembaba

Alıntı yapılan: MeL_55 - 24 Mayıs 2009, 14:47:52

bence kalmalı Ercüment Coşkundere. Bu benim şahsi fikrim. Takım oynamıyorsa, hocanın hiçbir günahı olamaz. Ayrıca para istiyor gibi birşey de yok. Unutmayalım ki, Karşıyaka, Diyarbakır, Manisa, Kasımpaşa' yı yenmiş bir takım var. Korkak futbol oynatıyor diye birşey yok. Bu sezon yaptığı tek hata Ercüment Hoca' nın, Sercan oldu. Sercan' ı da elinde daha iyi bir futbolcu vardı da mı oynatmadı? Şimdi beni tanıyan tanır. Ercüment hayranı falan sanmayın beni. Ama daha iyisi olamaz bence. Hoca' dan önce, çok güçlü bir yönetim lazım. Bu da çok parayla olur !

tanju55

kalirsada üzülmem gidersede...

benim en cok istedigim t.direktörler:

yücel uyar
tanju colak
erdogan arica

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: tanju55 - 24 Mayıs 2009, 15:13:21

yücel uyar
tanju colak
erdogan arica

erdoğan arıca mı adam her geldiğinde düşmemeye oynuyoruz yada düşüyoruz, tanju mu 2-3 maç alır sonra bi gsden teklif hop 2 gün sonra orda, geçin bu işleri

harbisamsunsporlu5517

Alıntı yapılan: tanju55 - 24 Mayıs 2009, 15:13:21

yücel uyar
tanju colak
erdogan arica
yucel uyar hocayı bu iki herıfle kıyaslama hatta aynı liste koyma kardesim

Sempatik Bengülü

Alıntı yapılan: cem and naz55 - 23 Mayıs 2009, 17:48:34

ömrümüzü yedin ercüüü >:(

HaSaNCaN

**KaR6**

Alıntı yapılan: HaSaNCaN - 24 Mayıs 2009, 21:57:10
Serhat Güller gelsin beyler !

Hasancan bolu da bayram var o adamdan kurtuldukları için, saçma olmazmı  ;D

Sempatik Bengülü

Alıntı yapılan: **KaR6** - 24 Mayıs 2009, 21:57:56
Hasancan bolu da bayram var o adamdan kurtuldukları için, saçma olmazmı  ;D