Bank Asya 1.Lig 30.Hafta- SAMSUNSPOR'UMUZ 1 - 0 Diyarbakırspor

Başlatan samsunmania, 05 Nisan 2009, 22:17:55

« önceki - sonraki »

celebi

AntZ

Alıntı yapılan: L$ - 14 Nisan 2009, 06:59:31
Sirinler Ciftlik Mesale Show

Abi ne yaptınız ya helal olsun gel de gurur duyma...

Dışardan videoyu izleyenler yanlış anlamasın bu arada, Video da şampiyonluk kutlamalarından görüntüler değil, bir hafta önce kendi evinde 4-0 yenilen bir takımın taraftarının maça gidiş görüntüleri yer almaktadır. Bir takıma ancak bu kadar sahip çıkılır.

Stad da takımı yalnız bırakmayan gerçek taraftara helal olsun

Baskent_Samsunspor

Kais

Alıntı yapılan: %100 samsunspor - 13 Nisan 2009, 15:41:55

Taraftar inancını kaybetmişse bu iş bitmiştir.
bırakın ona buna tepkiyi önce bu maçı kazanmak için ne yapmak gerekiyorsa onu yapalım daha sonra ligde kalmayı garantileyelim ondan sonra gereken ne ise söyleyin ama olumsuz konuşmanın zamanı değil şimdi unutmayın bu siteyi futbolcularımızda ziyaret ediyor eğer bu yazılanları okuyorlarsa kesinlikle olumsuz etkileniyorlar
DİYARBAKIR İSTERSE SÜPER LİG ŞAMPİYONLUĞUNA OYNASIN BİZ TEK VÜCUT OLURSAK ONLARA KESİNLİKLE YENİLMEYİZ NAMERDİN DİLİNE DÜŞMEMEK İÇİN 
ŞU ZAMAN KAYITSIZ ŞARTSIZ DESTEK ZAMANI SAMSUNSPOR'LULARIN TEK VÜCUT OLMA ZAMANI

ben o lafı sercan hasanla tartı o yüzden söyledim.yoksa en son inancını kaybetcek üyelerden biriyim

berkay55

bızım takım kadar karmasık bır baska takım var mı arkadaslar? ben daha cozemedım altaydan 4 yıyen takım nerde dıyara kök söktürüp 3 puanı hakkıyla alan takım nerde??

King Of The North

Bu %100 samsunspor nickli arkadaş çocuk mu bu ne ya evet yeniliriz dedim,Diyar şov izleriz dedim ama herkesten önce koştum maça,cevap bile vermezdim ama neyse...
Maça gelince Turgut vr Volkan'ı ve de kalecimizi çok beğendim,Sefa da iyi oynadı ve Kenan da,takım olarak iyiydik ve Diyara fazla top oynatmadık.üsteki 4 takımı da yendiğimizi düşününce hem gururlanıyorum hem kaçan puanlara yanıyorum ama son nokta 1 puan daha aldık mı garantideyiz. 32 puanlı 2 takımdan da averaj olarak iyiyiz yani 7 puan öndeyiz aslında.son olarak oh beeee diyorum.

Kais

ya tartışmayı bırakalımda.herşeye rağmen tribünler 10 numaraydı.ben dün hayatımın en güzel günlerinden birini daha geçirdim.teşekkürler Samsunspor...

HERKEZ SEVER BİZ ÖLÜRÜZ...   I LOVE SAMSUNSPOR..

Akyol

kais bu takımın hedefi ilk 10! tribünlere bakıyosun izmirlisi,istanbullusu,diyarbakırlısı imrenerek bakıyor seneye şampiyonluğa oynayan bir takımımız olursa şov o zaman başlar bunlar önümüzde ki yıla hazırlık ;)

Kais

Alıntı yapılan: AKYOL55 - 14 Nisan 2009, 09:58:21
kais bu takımın hedefi ilk 10! tribünlere bakıyosun izmirlisi,istanbullusu,diyarbakırlısı imrenerek bakıyor seneye şampiyonluğa oynayan bir takımımız olursa şov o zaman başlar bunlar önümüzde ki yıla hazırlık ;)

hani diyoruzya fanatikte adımız yok.bırakalım bizi gelen görüyor zaten.kaç takımda böyle taraftar var.olanlarda ilk 5'e oynuyorlar.bir bizim halimize düşerlerse aynen devam..yani samsunda taraftar potansiyeli var.yeterki takım biraz iyi gitsin.birde canikli mekansızlar şirinlerden ayrıldımı ?

berkay55

evt arkadasım yazdıgın topcular cokk ıı oynadılar hele kalecı hasan bayılıorum onun  kalecılıgıne helal olsun o vucutlla

ErkÇay55

Takımımız gerçek oyununu oynadığı sürece taraftarın desteğini arkasına aldığı zaman Bank Asya liginde yenemiyeceği takım yok.Lig liderini lig ikincisini evimizde eli boş gönderdik.
AKŞAM TRİBÜNLERİN EN GÜZEL TEZARUHATI  KIRMIZI BEYAZ......  :)ACIMAZ  gerçekten akşamki tablo bunu ispatlıyordu.

edmontdante

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 14 Nisan 2009, 09:47:19

Maça gelince Turgut vr Volkan'ı ve de kalecimizi çok beğendim,Sefa da iyi oynadı

Kardeşim yanlış anlama tabiki herkesin kendi fikri ama sen ciddi misin bu konuda.Volkan-Turgut ve Sefa iyiydiler diyorsun.Bana göre de sahanın en kötü iki oyuncusu Turgut ve Sefa'ydı.Volkan'sa zaten kaç dakika oyunda kaldı ki.Dediğim gibi yanlış anlama o senin bu da benim fikrim.Senden ricam yaptıkları olumlu işleri açıklaman.Belki ben Turgut ve Sefa'ya olumsuz gözle baktığımdan fark etmedim mi acaba?

Bana göre Turgut
-Maç boyunca sağ kanattan tek bir atak getiremedi
-Vakit geçirmek istedi.Kornere topu sıkıştırdı.Onu bile beceremedi.
-Havadan kendisine atılan kaç tane topu ayak içi stoplayamadı.Ki profesyonel bir futbolcu bu.
-%100 bir pozisyonda ayak içi direk dibine bırakması gerekirken o ıska geçti.
-Defansif anlamda da çok pasif kaldı adamlara girişleri ürkekti.
-kanat oynayan bir oyuncu olarak oyun mantalitesinin eksik olduğunu bir kez daha ortaya koydu.Yine defans arkasına koşu yaparak topla çıkan arkadaşını rahatlatacak çok pozisyon oldu ama o hep kenara doğru saklanmayı tercih etti.Örnek ilk yarı Oktay'ın açık trbün önünde önüne attığı pas.

Sefa ise
-Bir tane olumlu pas atamadı.Hatta normal basit paslarda bile yüksek hatayla oynadı.
-Pas hatalarının çoğunu fantazi kesme vuruşları sebebiyle yaşadı.
-2-3 tane çok önemli pas hatası yaptı  bir tanesi bizim kalede gol oluyordu neredeyse.
-Maçın başındaki şutu maç boyunca yaptığı tek olumlu hareketti.Bundan önceki ilk şutunu Bafraspor'la oynanan sezon açılış maçında atmıştı.

Ben bunları gördüm.Sen bunların dışında başka şeyler gördüysen açıklarsan sevinirimDediğim gibi belki futbola ve bu oyunculara bakış açım yanlıştır yani bu sebeple göremediğim durumlar olabilir

King Of The North

Pas hataları yaptılar katılıyorum evet ama savaştılar bence,her ikisini de bu anlamda beğendim.Skor da lehimize sonuçlanınca takım olarak iyi oynadığımızı düşünüyorum.Volkan değil Oktay yazacaktım sevhen yazılmıştır bilgilerinize arz ederim.

Üstelik Bank Asya takımlarına baktığımızda bu takımı fazlaca eleştirdiğimizi düşünüyorum ben de dahilim buna bazı zamanlarda.