Bank Asya 1.Lig 30.Hafta- SAMSUNSPOR'UMUZ 1 - 0 Diyarbakırspor

Başlatan samsunmania, 05 Nisan 2009, 22:17:55

« önceki - sonraki »

YaşarDoğu

ramcQ_55

ahh bide şampiyonluğa oynasak düşünemiyorum samsunumu ve stadı
bütün türkiye gercek taraftar görür ozaman  ama az kaldı az az

YaşarDoğu

berusa55

AlıntıSamsun, Diyar'a dur dedi!

Bank Asya 1. Lig'de haftanın kapanış maçında düşme potasından uzaklaşmak isteyen Samsunspor, Süper Lig yolunda avantajlı olan Diyarbakırspor'u konuk etti.. Ev sahibi, ikinci yarıda bulduğu tek golle 9 hafta sonra rakibine yenilgiyi tattırıp, rahat bir nefes alırken, konuk ekip cepten yemiş oldu!

SAMSUNSPOR: 1 - DİYARBAKIRSPOR: 0

Stat: 19 Mayıs

Hakemler: İlker Meral xxx, Hakan Yemişken xxx, Mehmet Kaan Bingül xxx

Samsunspor: Hasan xxx, Veysel xx, Turgay xx, Kenan xxx, Can xx, Sefa xx (Dk. 86 Hakan ?), Ömür xx, Murat xxx, Turgut xx (Dk. 90 2 Gökhan Kolomoç ?), Oktay xxx, Burhan xxx (Dk. 77 Volkan xx)

Diyarbakırspor: Fevzi xx, Ulaş xx, Ersin xx, Zafer xx, Gökhan Kek xx, Mithat xx, Engin xx, Şenol xx (Dk. 67 Ömer xx), Erhan xx, Emrah xx (Dk. 75 Barış xx), Coşkun xx (Dk. 84 Mutlu ?)
Gol: Dk. 60 Burhan (Samsunspor)
Sarı Kart: Dk. 52 Kenan (Samsunspor)

Kaynak: http://www.ajansspor.com/futbol/tff1lig/h/20090413/samsun_diyara_dur_dedi.html

kýrmýzýbeyaz55

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: %100 samsunspor - 13 Nisan 2009, 23:29:53

maçtan önce aşağıdaki yorumu yapmıştım Allaha şükür yüzümü kara çıkarmadı futbolcularımız teşekürler çocuklar  desteğe devaaaaaaaaaaaammmm!......

Taraftar inancını kaybetmişse bu iş bitmiştir.
bırakın ona buna tepkiyi önce bu maçı kazanmak için ne yapmak gerekiyorsa onu yapalım daha sonra ligde kalmayı garantileyelim ondan sonra gereken ne ise söyleyin ama olumsuz konuşmanın zamanı değil şimdi unutmayın bu siteyi futbolcularımızda ziyaret ediyor eğer bu yazılanları okuyorlarsa kesinlikle olumsuz etkileniyorlar
DİYARBAKIR İSTERSE SÜPER LİG ŞAMPİYONLUĞUNA OYNASIN BİZ TEK VÜCUT OLURSAK ONLARA KESİNLİKLE YENİLMEYİZ NAMERDİN DİLİNE DÜŞMEMEK İÇİN  
ŞU ZAMAN KAYITSIZ ŞARTSIZ DESTEK ZAMANI SAMSUNSPOR'LULARIN TEK VÜCUT OLMA ZAMANI

Arkadaşım böyle olmaz! İnsanları fişler gibi... Niyetin temizse de ifaden şık değil! İnsanların umutsuz, moralsiz olmaya da hakları var bu bir. İkincisi zaten forumda mağlubiyet sonrası pazartesi-salı genelde olumsuz mesajlar yazılır ama maç günü yaklaştıkça bir şekilde nasıl kazanacağımız anlatılır. Hoş olmamış yaptığın.

----

Maça gelince, hak ettik. İnsan D.Bakır gibi takımların Süper Lige çıkacağıı görünce daha da üzülüyor. Seneye telafi ederiz artık.

Kodum mu oturtan takım istiyoruz, alayını öpmemiz lazım bu ligin.

AntZ

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 14 Nisan 2009, 00:56:38
Kodum mu oturtan takım istiyoruz, alayını öpmemiz lazım bu ligin.

Abi ne güzel söyledin ya  ;D İnşallah abicim, inşallah çileli son sezonumuz olur.

AntZ

Herkese açık bir sitede kendini Samsunsporlu olarak tabir eden insanların yaptığı yorumlar;

Hangi akıl izan sahibi biri böyle yorumlar yapabilir, kimin hakkı var takımımı destekliyorum, savunuyorum derken küçük düşürmeye?

Lütfen bu tür mantıksız, saçma sapan yorumlarda bulunan kişileri uyaralım arkadaşlar, iyi niyetli olmak yetmiyor, biraz da mantıklı olmak lazım, kaş yaparken göz çıkarmamak lazım. Kendini takımına sahip çıkıyor sanıp nasıl rezil ettiklerinin farkında değiller.

Alıntı
arkadaslar koyu bır samsun taraftarı olarak takımımı tebrık edıyorum ama yazılan yorumlara baktımda sunu herkez bılsın bız 3 4 sene once dıyarbakıra burda macı verdık ve kume dusurmedık. samsun la dıyarbakır arasındakı maclarda hıc bır zaman olay cıkamıstır
dıyarbakır kardes takım gıbıdır bızım ıcın yolları acık olsun ınsallah seneye bızde cıkarsak super lıgde karsılasmak dılegıyle dıyara super lıgde basarılar sımdıden

Alıntıbu maçı alalım diyarbakır bizim sayemizde düme düşmedi (süperligde) onlarda bizim düşmemizi istemez maçı alırız veya berabere biter diyarbakır kazanmaz..

Alıntıdiyar taraftarlarını yıllardır çözemedim,bizim sayemizde süper ligde 1 sezon fazladan kaldılar fakat görünen oki düşene birde sen vur tabiri doğru

berusa55

Allah insana akıl verirken bunları es geçmiş. Yazıklar olsun. Bu gibi adamlar sayesinde güzel sitemizin değerini daha iyi anlıyoruz çok şükür... Aman buralardan uzak dursunlar.

AntZ

Uzak olsunlar da keşke uzaktanda olsa görüp Samsunsporlu nasıl olunur az da olsa öğrenseler

berusa55

Neyse o değil de şu maç, bu haftayı stressiz, normal insan psikolojisinde geçirmemize vesile olacak Allah'tan :) Samsunspor'umuz kazanınca bizden mutlusu var mı be kardeşim ya. ;)

AntZ

Yok tabiki abicim maçtan sonra ev arkadaşım geldi kapıdan girince söylediği ilk laf ne o Samsun kazandı galiba oldu ;D Ağzımla kulaklarım arasındaki mesafeden anlıyo  ;D

beşnumara

AntZ

berusa55

Alıntı yapılan: Ant55 - 14 Nisan 2009, 03:22:06
Yok tabiki abicim maçtan sonra ev arkadaşım geldi kapıdan girince söylediği ilk laf ne o Samsun kazandı galiba oldu ;D Ağzımla kulaklarım arasındaki mesafeden anlıyo  ;D

Samsunspor'lu olmak farklı be kardeşim. Güzeldi bu anlattığın  ;)