samsun yerel seçim sonuçları

Başlatan HABEREXEN.COM, 28 Mart 2009, 12:27:53

« önceki - sonraki »

istanbuldan

Alıntı sahibi: istanbuldan üzerinde Bugün  20:27
Samsunda hiç Samsunspor'lu birisi varmı önde olan? İlçelerede razıyım:)

Hayati Tekin DSP adayı, Tekkeköy'de önde. Kuvvetle muhtemel de kazanacak.
Necaattin Demirtaş da zorluyor... 

Bu güzel haber, en azından derdimizi anlayacak birileri olacak demektir.

Clint_Eastwood

Alıntı yapılan: berusa55 - 29 Mart 2009, 22:31:29
Kaynak: http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=10451

Sayın Atalay, bizde adaya oy verme kültürü, doğruyu yanlışı ayırt edebilme yeteneği olan bir toplum olsaydı  bu fark olmazdı... Siz başkan olamadıysanız bu Samsun halkının ayıbıdır, Davos fatihinin peşinden koşan hayata bakışları kapalı, düşünmeden hareket edep toplumun sonucudur... Kesinlikle yzy'ın başarısı değildir bu...

yaman55

Alıntı yapılan: Clint_Eastwood - 29 Mart 2009, 22:37:49
Sayın Atalay, bizde adaya oy verme kültürü, doğruyu yanlışı ayırt edebilme yeteneği olan bir toplum olsaydı  bu fark olmazdı... Siz başkan olamadıysanız bu Samsun halkının ayıbıdır, Davos fatihinin peşinden koşan hayata bakışları kapalı, düşünmeden hareket edep toplumun sonucudur... Kesinlikle yzy'ın başarısı değildir bu...

Yalnızca BİZ

İlkadım da AKP öne geçti...

red_white

adem bektaş Samsunlumu aslen?

berusa55

Yzy'nin sitesi uçuk verileri en sonunda düzeltti

Toplam Sandık : 1296

Açılan Sandık : 996 (%76)

AKP: 115,929

CHP: 50,236

MHP: 48,626

Anlaşılan kesin verileri yarına kadar öğrenmek zor...

Akyol

değil bayburtlu diye biliyorum

mehmet yılmaz

29 Mart 2009, 23:01:41 #127 Son düzenlenme: 29 Mart 2009, 23:14:41 samsuni
Adem Bektaş, Bayburtlu, hangi takımı tuttuğunu bilmiyorum.
Metin Burma, Trabzonlu... Trabzon doğumlu. Trabzonsporlu.
Anlaşılan Atakum'dan Samsunspor'a ekmek çıkmamıştı, yine çıkmayacak...

red_white

trabzonlu yerine bayburtlu tercih edilirmi sizce atakumda adem bektaşda yaramaz adamın teki ama trabzonsporlu birinin yerine Samsundaki arkadaşların görüşlerini almak isterim

merkez

Adem Bektaşın Samsunsporu tutmadığını biliyorum.

Hatta destek vermeme derecesinde nefret içinde olduğunu da biliyorum.

Hatta belediyeye kiraladığı araçların (tanıdıklarının olduğu söyleniyor) plakalarının gs,fb olduğunu da biliyorum.

Aldığı kombinelerden bir tanesini dahi satın almadan aynen iade ederek kulübe küfür ettiğini de biliyorum.

berusa55

Recep

ntvmsnbc ye göre ilkadımda sandıkların % 56 sı açılmış ve dikkatimi çeken bir şey oldu
dtp nin aldığı oy sayısı 74 bunlarda Samsunda onlara ekmek verdiğimiz iş imkanı sağladığımız bilumum lokanta gibi şark sofrası gibi yerler olma ihtimali çok yüksek çünkü dükkanları çiflik caddesi ve meydan civarında
lütfen oyuna gelip bunların işlettiği yerlere girmeyin adamların davası belli nerde olurlarsa olsunlar hep aynı

Yalnızca BİZ

CHP 1000 farkla önde devam ediyor...

berusa55

Alıntı yapılan: recep55 - 29 Mart 2009, 23:29:54
ntvmsnbc ye göre ilkadımda sandıkların % 56 sı açılmış ve dikkatimi çeken bir şey oldu
dtp nin aldığı oy sayısı 74 bunlarda Samsunda onlara ekmek verdiğimiz iş imkanı sağladığımız bilumum lokanta gibi şark sofrası gibi yerler olma ihtimali çok yüksek çünkü dükkanları çiflik caddesi ve meydan civarında
lütfen oyuna gelip bunların işlettiği yerlere girmeyin adamların davası belli nerde olurlarsa olsunlar hep aynı

Hepsini bu şekilde itham etmek sanırım yanlış olabilir çünkü burda oy kullanan öğrenciler de olabilir bu parti sempatizanı sevgili Recep...

Recep

Alıntı yapılan: berusa55 - 29 Mart 2009, 23:33:28
Hepsini bu şekilde itham etmek sanırım yanlış olabilir çünkü burda oy kullanan öğrenciler de olabilir bu parti sempatizanı sevgili Recep...
öğrencilerin olduğunu zannetmiyorum ki atakum tarfında daha fazla öğrenci olması lazım orada dtp nin oyu sadece 4
bunların bu topraklarda yediği ekmekte içtiği suda haram