samsun yerel seçim sonuçları

Başlatan HABEREXEN.COM, 28 Mart 2009, 12:27:53

« önceki - sonraki »

Amsterdamli

Alıntı yapılan: recep55 - 29 Mart 2009, 23:36:48
öğrencilerin olduğunu zannetmiyorum ki atakum tarfında daha fazla öğrenci olması lazım orada dtp nin oyu sadece 4
bunların bu topraklarda yediği ekmekte içtiği suda haram

Benim anlamadigim Samsun Buyuksehir Belediyesi icin dtp'den aday mi var? Essas vahim olan budur bence nasil olurda dtp Samsun B.B. icin aday cikarabilir.

Amsterdamli

Bu arada Hayati Tekini tebrik ediyorum. Insallah Demirtasda Ilkadimi alir AKS TVye gore demin %3 onde gidiyordu.

KocumVolkan

bizde 4 oy var 100 oy var onları geçelim okadar olucak ama doğuya baksanıza adamlar %60 lar %70 lerde lanet olsun

cem 55

ilkadımı da akp alacak sanırım fark açılmaya başladı yazık samsunsporumuz için görüntü kötü gözüküyo

europe_55

Ilkadim:

1.  AKP - Adalet ve Kalkınma Partisi % 35     43953
2.  MHP - Milliyetçi Hakreket Partisi % 34,4   43244

Sandiklarin % 78 acildi

Kaynak: Cihan Haber Ajansi
http://www.haberexen.com/election_2009.htm

mehmet yılmaz

Bizatihi Adem Bektaş'ın söylediğine göre Atakum'da 800 oy farkla CHP Adayı Metin Burma seçimi kazanmış.

Daha önce de dediğim gibi, kötünün de kötüsü geldi. Atakum'dan Samsunspor'a fayda gelmeyecek.

berusa55

30 Mart 2009, 00:16:37 #156 Son düzenlenme: 30 Mart 2009, 00:19:46 berusa55
Alıntı yapılan: Amsterdamli - 30 Mart 2009, 00:08:46
Benim anlamadigim Samsun Buyuksehir Belediyesi icin dtp'den aday mi var? Essas vahim olan budur bence nasil olurda dtp Samsun B.B. icin aday cikarabilir.

Yok ki aday... Pusulada basmış adam oyu kıllığına. O da il genel meclisi içindir yani. Büyükşehirde aday olmadığı zaman pusulada da yer almıyor o parti. O da il genel meclisi içindir yani.

merkez

Metin Burmnın ideolojik dünyasını ve içki içip içmediğini bir kenara koyarsak samsunspor konusunda kötünün de kötüsü olduğunu düşünmüyorum.

Atakumda samsunspor kazanmamıştır, fevzi ere oyunu vermiş ve onu desteklemiş biri olarak üzülerek söylüyorum amma velakin  samsunsporla dalga geçen samsunsporluları küçük gören ve küfür edercesine aldığı kombinelerin tamamını kulübe iade eden adem bektaşın seçilmediğine seviniyorum

Clint_Eastwood

Şimdi Adem Bektaş kombine alır sanırım.... Hatta maratonda bizimle beraber maç bile izler... Kırmızı - Beyaz yapar... Biz de ardından beyaz mendil sallarız...

Akyol

yazık oldu bu seçimde de istediklerimiz gelmedi oy verenler güle güle kullansınlar yzy yi beraber yeşilliklerde dolaşırlar artık yazık gerçekten yazık  :-[

YaşarDoğu

Adem Bektaş Samsunspor lu değildir SAmsunlu hiç değildir.

Metin Burma bu gidişle başkanlık makamına oturursa Samsunsporlu olarak vay halimize..

Atakum için hayırlısı neyse o olsun.

Recep

son dakika
açılan sandık % 93.14
MHP 54523
akp  53329

merkez

Alıntı yapılan: slymnbsrn - 30 Mart 2009, 00:26:25
Adem Bektaş Samsunspor lu değildir SAmsunlu hiç değildir.

Metin Burma bu gidişle başkanlık makamına oturursa Samsunsporlu olarak vay halimize..

Atakum için hayırlısı neyse o olsun.

Süleyman Anlayamadım,açarmısın ? Adem Bektaşın samsunsor konusunda kötü olmadığını mı söyledim ben !!?

Amsterdamli

MHP ILkadimda tekrar one gecti. Sandiklarin %93.14u acildi.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: merkez - 30 Mart 2009, 00:20:49
Metin Burmnın ideolojik dünyasını ve içki içip içmediğini bir kenara koyarsak samsunspor konusunda kötünün de kötüsü olduğunu düşünmüyorum.

Aziz dostum
İnşallah dediğin gibi olur, bundan en mutlu olacak kişilerden birisi de ben olurum. Keşke Hayati Tekin gibi Samsunlu, Samsunsporlu bir adayı olsa idi CHP'nin Atakum'da. Yoksa benim için en büyük Samsunsporlu içki de içen, ideolojisi bana tamamen ters olan çok değerli bir başkanımızdır.

Kötünün kötüsünden kastım da şudur, birisi 5 yıl Atakum Belediye Başkanlığı yapmış ve Samsunspor'a zerrece faydası olmamış kötü bir başkan, diğeri ise onun iki katı, 10 yıl başkanlık yapmış ve yine Samsunspor'a zerrece katkısı olmamış bir başka kötü başkan. Yani bir kötü, öbürü kötü+kötü... :) :(

Ama ,nşallah bizim bilmediğimiz başka dayanakların vardır...