Bank Asya Birinci Ligi 27. Hafta - Samsunspor'umuz 2 - 0 Malatyaspor

Başlatan yönetici, 15 Mart 2009, 17:07:43

« önceki - sonraki »

Tufan

Baskent_Samsunspor

celebi

cem 55

taraftar grubu olarak şirinlerin ve samsunspor taraftarın katıltıgı  yzy ın seçim bürosunun önünde slogan atılan güzel bi yürüyüş düzenlemiş arkadaşlarımız. halk tarafından alkışlarlada destek olunmuş orda bulunan arkadaşlara teşekkürlerimizi sunuyoruz.mehmet abi statda olduklarını dısarıda iyi bir kalabalık oldugunu maratonun tamamen dolacagını söyledi havada çok güzelmiş herşey yolunda gözüküyo hadi be samsunsporum utandırma bizleri taraftarın aşkına saldır

cem 55

celebi

55.hakan

Alıntı yapılan: cem 55 - 22 Mart 2009, 14:01:46
dakika 3 kasımpasa attı cok güzel bi goldü
izledim ben de darısı samsunspor'umuza

kuzey55

samsunda maraton tribünü doluymuş.kale arkaları her maç oldugu gibi yarı yarıya dolu.bütün gruplar maratonda birçoğu girmeye çalışıyormuş.malatyadan gelen yok.

Kadir ÇELEBİ

22 Mart 2009, 14:08:23 #218 Son düzenlenme: 22 Mart 2009, 14:10:05 SamsunSpor_34
Hakemler: Hakan Ceylan, Mehmet Metin, Serkan Olguncan

Samsunspor: Hasan, Gökhan, Turgay, Burhan, Turgut, Oktay, Murat, Can, Ömür, Kenan Volkan

Samsunspor Yedekleri: Eray, Serkan, İsmail, Hakan Koçaslan, Hakan Akman, Sef,a Veysel

Malatyaspor: Taylan, Fatih, Serkan, Eren, Güven, Güngör, Turgay, İlhan, Selim, Volkan, Mustafa

Malatyaspor Yedekleri: Emrah, Buğra, Mert, Ali, Nail, Ergün, Mehmet

Son 20 dk heycan hat safada inşallah alıcaz bu maçı

cem 55

kasımpaşa da durumlar kötü gittikçe başka seylere sarıyolar bugunde rizeye 45o kişilik yer ayrılmış fazlasına müsade edilmeyecekmiş bunu yazmamım nedeni 2 sene önce bizde kasımpasa statına girerken çok zorluk çekmiş bayagı taraftarımız dısarda kalmıştı bu sene güngörende olanlarda malum 1 ay sonra yine kasımpasa stadında içeri girmemiz sorun olacak bu belli oldu buna çözüm bulunması gerekiyo

kuzey55

ideal 11 imiz sahada...veysel in yedek kalması isabetli olmuş...

veis

bu maçı anlatmak yetmez anlamı bizde saklı kalsın adam gibi çıkın adam gibi oynayın adamlıgınızı tüm şehre gösterin.belki siyasi anlamda ve maddi anlamda yanlız sınız ama sizi çook seven taraftarınız var ve galibiyet istiyoruz.

bu hayatda allahımdan tek dilegimsin

yaşıyorsam bilki sebebi sensin

şimdi söylüyorum canım samsunum

herşeyimsin seni çok seviyorum

celebi

cem 55

süper kadro turgut harici tam aklımdaki kadro şimdi galibiyete daha çok inandım bu maç bizim gollere hazır olun beyler alemin kralı geliyo geliyo geliyo

mahserxxx