Bank Asya Birinci Ligi 27. Hafta - Samsunspor'umuz 2 - 0 Malatyaspor

Başlatan yönetici, 15 Mart 2009, 17:07:43

« önceki - sonraki »

cembaba

Şampiyon Olmasan, Kupayı Almasan,
Fener' e Cimbom' a Beşiktaş' a Koymasan,
Samsunluyuz Yine Ölene Kadar,
Bize Hiç Bir Zaman Mutluluk Yaşatmasan ! ( Biz Bu Takımı Karşılıksız Sevdik, Malatya' yı Yenemezse Ne Farkeder? ) Sevdamız Uğruna Herşey !

şimşek_55

emre

yaman55

oktay delibalta yanlış düşünüyor malatyaya 1 puan yetmez onlar içinde bizim içinde yap hep ya hiç maçı

onur 55

amisos55

Alıntı yapılan: beşnumara - 21 Mart 2009, 00:07:56
çağrı illa gruplardan mı gelmesi lazım.burdan yapıyoruz işte.biz samsunsporluyuz. sadece gruplar samsunsporlu değil ki. biz de samsunsporluyuz ve biz de çağrı yapıyoruz.öncelikle bu düşünce yapısını değiştirmek lazım.

Evet sonuna kadar katılıyorum. bu çağrıyı biz yapıyoruz ben 4 maç üst üste takım için baskı yapacak grupları bir arada görmedikçe bu takıma başkalarının sahip çıkacağına inanmıyorum.  ederim..Grupların olması takım için tezahurat açısından artı kazandırıyor. bu arada Sansundaki gruplar Bengülüler kadar birlik olsa daha başka olur. Bengülülerin liderini tanımıyorum ama İstanbul ve çevre illerdeki destekleri için teşekkürÇağrıyı biz yapıyoruz bireysel olarak orada olacağız. Gruplarda maratonda birleşsin. Unutmayalım bir yeri başarısızlığa sürüklemek istiyorsanız önce parçalara ayırıp bölersiniz sonra başına o bölgenin insanı olmayanları yönetici yaparsınız. (Örnek samsunlu olmayan milletvekilleri ve belediye başkanları) Samsunsporumuza ve Samsunumuza aynı şeyler yapılıyor birilk olalım yanyana olalım.
Sen yanmasan ben yanmasam biz birlik olmazsak nasıl başarı elde edeceğiz.....!

amisos55

Celili bende gördüm arka koltukta eski oyuncumuz 4 numara Kasım vardı, ama öndeki şahsı tanımıyorum

HaSaNCaN

KocumVolkan

valla bundan önceki maçlarda pek kızmadım bizimkilere ama bu maçı almalılar A-LA-CAK-LAR YOKSA DAHA ÇIKIPTA ÇİFTLİKTE TUR ATMASINLAR ALACAK ALACAGIZ ALMALIYIZ ...

celebi

5BrK5

yarın inşallah stad  önceki maçlar gibi olur. .

ramcQ_55

samsunspor'umuz tarih yazmayı sever

( 55.0 )  ALIRIZ MACI

beşnumara

Alıntı yapılan: ramcQ_55 - 22 Mart 2009, 03:14:18
samsunspor'umuz tarih yazmayı sever

( 55.0 )  ALIRIZ MACI
eğer öyle bir şey olursa bu topic uçar 550 sayfa olur :D ama 44-0 yenelim kofikleri ;)