Bank Asya 1.Lig 24 Hafta l Orduspor 2 - 1 Samsunspor'umuz

Başlatan Tribün_ali, 21 Şubat 2009, 19:43:19

« önceki - sonraki »

Sioux

biz giremeden saygı duruşunda küfür ediliyordu, sebebi neydi? birde kime edildi orda.
birde o turnikeden sığmak için cımbız olmak lazım, daracık kutu gibi, kapıyı kırana helal olsun.

Kaya

Kime kızsak bilmiyorum ki bizi bu kadroya mahkum eden şehrin yüzsüzlerine mi yoksa öyle ya da böyle bu kadroda yer bulmuş SAMSUNSPOR formasını sırtına geçirmiş bazı oyuncularımıza mı ? inanın bende şaşırdım.

Deplasman deplasman diyoruz niye başarılı olamıyoruz diyoruz ben  eminim ki bu takımı  deplasmanda bir kere izleyeyim bir daha izlememe gerek yok erciyes deplasmanında ne oynadıysa takım ya da güngören de ondan sonra giresunda bu maçta da pek fazla farklı oynamadı MEHMET abinin hocayla yaptığı röportajda sorum  deplasmanda ne zaman cesur oynayacağızdı ama malesef ki ercü hoca bu soruya hiç aldırmamış ki en az 4 deplasmandır aynı taktiksel hata ve mahkum futbolla rakiplerimize bizden çok çok kötü takımlara boyun eğdik.

Takıma gelince orta sahası ömür ve hakan koçaslandan kurulmuş iki pası üstüste yapamayan beceriksiz oyuncularımız var ne yazık ki veysel de savunmada ne yaptığı belli değil 2 metre yanında adam varken topu dan dun vurunca tehlike uzaklaşacak zannediyor halbuki 10 saniye içinde o vurduğu top rakip takım hucümu olarak geri dönüyor,yan toplarda çok zayıfız bir kenan ın hava topuna çıkmasıyla olacak iş değil gökhan ın kenan ın yanında oynama vakti geldi diye düşünüyorum böylece turgay dan da sağ bek te yararlanmış oluruz.Turgut,Sercan,Oktay üçlüsü hakkında bir şey söylemek istemiyorum çünkü geriden dan dun vurulan toplarla zaten görevleri  dışında çok iş yaptıklarından yani topu kapmak için efor sarfettiklerinden topu ayaklarına aldıklarında yapması gerekenleri yapamayacak vaziyete geliyorlar.son olarak beşnumara kardeşime katılıyorum TURGUT un son vuruşlarda bırakın çalışmayı kırk fırın ekmek yemesi lazım...

Play-off ümidi bitti mi bana göre bitti karamsar bir düşünce değil mantığın elverdiğince söylüyorum ama hislerim play off oynarız diyor içerdeki maçları almaya devam edceğimiz kesin ama dışarıda bu takımın bu taktik stratejisiyle ve oyuncu yapısıyla maç kazanması ne yazık ki mucize gibi duruyor

GençKozluklu

01 Mart 2009, 20:53:54 #722 Son düzenlenme: 01 Mart 2009, 20:58:02 GençKozluklu
GENÇ KOZLUKLULAR ın   Orduspor maçında çektiği tribün ve çeşitli resimler. Bu resimleri bir de galibiyet sonrası paylaşabiliyor olsaydık. Kısmet değilmiş. Bu mağlubiyetle şartlarını zorlayarak maça giden gençleride ümitsizliğe sürüklüyor. Alınacak galibiyetler SAMSUNSPOR sevgisini ne kadar çok aşılayacak oysa.

ramcQ_55

bizim bi ara kazma vuralımız vardı sangi turgut
arkadaş bu kadarmı benzer insan insana
son vuruşu yapamayan insanları sanki özellikle seciyoruz yaa
gelde SERKAN AYKUT'u arama offf offfffff  :'( :'( :'(

Yalnızca BİZ

BekiRcaN_5s

hocanın "bu sene süper lig'e çıkmayı düşünmüyoruz" açıklamasına tam uydu heralde bu............................

jean

ordu ya yenildigimiz icin cok uzgunum hemde 1-0 ondeyken yenilmek dahada uzucu su takimi bu durumlara dusurenlere bir kez daha lanet olsun

samsunmania

Bu sezon 1-2 maç hariç hakettik diyebildiğim bir mağlubiyet yok. Bu bizim iyi oyunumuz ya da karşı tarafın oynayamaması olarak 2 koşul taşıyor.
Bugün de içimin yanmasının sebebi bu. Hem oynayamadık hem de karşı takım ahım şahım top oynamadı. Buna rağmen bir kamyon gol kaçırdık. Abuk goller yedik.
Şu takıma 4 oyuncu alabilsedik kimbilir nerelerde olacaktık. Samsunspor'a ilgisiz kalanlara ne denir bilemiyorum. Yazıklar olsun. İnsan özüne bu kadar mı kayıtsız kalır? Söylenecek laf yok. İnşallah kongre zamanına kadar güzel gelişmeler olur.

edmontdante

Alıntı yapılan: ramcQ_55 - 01 Mart 2009, 21:25:20
bizim bi ara kazma vuralımız vardı sangi turgut

Evet Vural'ımız vardı haklısın ama Allah ne verdiyse koyardı sahaya.Bunun  gibi mal gibi dolanmazdı sahada.Tedkmeye kafa sokar 90 dakika o kanatta koşar yeri geldiğinde vura vur giderdi.Nerde ondaki hırs Turgut'ta

55.hakan

Alıntı yapılan: edmontdante - 01 Mart 2009, 22:28:09
Evet Vural'ımız vardı haklısın ama Allah ne verdiyse koyardı sahaya.Bunun  gibi mal gibi dolanmazdı sahada.Tedkmeye kafa sokar 90 dakika o kanatta koşar yeri geldiğinde vura vur giderdi.Nerde ondaki hırs Turgut'ta
2 tane yüzde yüzlük gol kaçırdı bugün... bugün üzülüyor değil seviniyor olabilirdik yerinde serkan aykut olsaydı...olsaydı yapsaydı etseydi...

ILUVATAR

Alıntı yapılan: hakanelgun - 01 Mart 2009, 22:42:36
2 tane yüzde yüzlük gol kaçırdı bugün... bugün üzülüyor değil seviniyor olabilirdik yerinde serkan aykut olsaydı...olsaydı yapsaydı etseydi...

Bir tek bugun kacirsa yine iyi ustad ama nerde >:(

mehmet yılmaz

ugrass

01 Mart 2009, 23:30:51 #732 Son düzenlenme: 01 Mart 2009, 23:40:52 samsuni
Alıntı yapılan: maviay55 - 01 Mart 2009, 17:23:22

kumeye dusecekler haberi yok yaa.. bunlara nasıl göbek attırıyoruz yaa =(

ahk34

Alıntı yapılan: ramcQ_55 - 01 Mart 2009, 21:25:20
bizim bi ara kazma vuralımız vardı

senin kazma vural dediğin adam ölümüne top oynardı samsunspor onun diriliş mücadelesi ile çok maç aldı adam gbide adamdı bu arada ki medin diyadin onu iyi tanır.

berusa55

01 Mart 2009, 23:35:22 #734 Son düzenlenme: 01 Mart 2009, 23:44:31 berusa55
AlıntıSAMSUNSPOR TARAFTARI, POLİS OTOBÜSÜNÜ HARABEYE ÇEVİRDİ

Ordu 19 Eylül Stadyumu'nda oynanan ve Orduspor'un 2-1 üstünlüğüyle sona eren karşılaşmanın ardından maç sonunda Samsunspor taraftarları olay çıkardı.
Samsunspor taraftarları önce 19 Eylül Stadyumu'ndaki koltukları kırarak Orduspor taraftarlarına fırlattı. Bunun üzerine stadyuma takviye Çevik Kuvvet ekipleri çağırıldı. Orduspor taraftarları ve Orduspor kafilesinin stadyumu terk etmesinin ardından yoğun güvenlik önlemleri altında Ordu Belediyesi, İl Özel İdaresi ve Ordu İl Emniyet Müdürlüğü'ne ait otobüslere bindirilen Samsunspor taraftarları, şehir içinden geçerken Orduspor taraftarlarına pet şişeler fırlattı.

Bunun üzerine yaklaşık 50 kişilik bir grup Orduspor taraftarı Sırrıpaşa Caddesi'nde toplanarak takımları lehine slogan atmaya başladılar. Polisin uzaklaştırdığı Orduspor taraftarları dağılırken, Samsunspor taraftarları ise tekmelerle bindikleri resmi araçların camlarını kırarak yollara döktü.

Bunun üzerine polis, konuk takım taraftarlarını Ordu Limanı'nda toplayarak önce hasar tespiti yaptı. Bu arada bazı taraftarlarla polis arasında ufak tefek arbede yaşandı. Polis, kırılan otobüs camlarını tutanak halinde belgeleyerek Samsunspor taraftarlarını kendi araçlarına bindirerek yine yoğun güvenlik önlemleri altında il dışına kadar çıkardı.

Olaylarla ilgili olarak gözaltına alınan taraftar olmadığı öğrenildi. (CİHAN)

Kaynak: http://www.haberler.com/samsunspor-taraftari-polis-otobusunu-harabeye-haberi/