Bank Asya 1.Lig 24 Hafta l Orduspor 2 - 1 Samsunspor'umuz

Başlatan Tribün_ali, 21 Şubat 2009, 19:43:19

« önceki - sonraki »

Akyol

Alıntı yapılan: harbisamsunsporlu5517 - 01 Mart 2009, 16:42:03
allahtan bir basamak gerilemişiz playoff sansımız hala suruyor çok şukur ama deplasmanda kazanmamız sart turgut böyle oynadıgı surece dışarda kazanmak imkansız tabi :(
arkadaşım bende hiç umut kalmadı hem 1 değil 2 sıra düştük 10.sıradayız boluyla aramızda 7 puan var hadi bu hafta yendik kaldı 4 haftaya bidaha 7 puan bu sene bence bu maçla bitti ne ineriz ne çıkarız

never.55

01 Mart 2009, 16:47:30 #676 Son düzenlenme: 01 Mart 2009, 16:55:35 samsuni
Alıntı yapılan: ILUVATAR - 01 Mart 2009, 16:10:23
valla ustad kusura bakma ama ben o turgutun 3 haftaddır kacırdıgı goller icin  kelime bulamıyorum. Onların kazandıgı parayı sen veya ben , biz hayatımız boyunca kazanabilecegiz mi acaba ? İnsanlar asgari ucretle yasıyor.

SEN BİZİMLE NİYE KIYASLIYOSU N ADAMLAR YETENEKLERIYE PARA KAZANIYOR ONLARI DIGER TOPCULARLA KIYASLA BIZIMKILER KADAR PARASIZ PULSUZ OYNAYAN TAKIM OLMADI HEPİMİZ AYAKTA UYUTULUYORUZ.YOK YONETIM GIDIYOR YOK HOCA GIDIYOR HER HAFTA BIRSEY ACIKLIYORLAR BIZDE SAF SAF IZLIYORUZ İŞTEE

@küçük harflerle yazınız
Yönetim

mehmet yılmaz

İnsan inanamıyor doğrusu; içeride devire devire giden takım bu mu? Deplasmanlara çıplak gözle de izledim bu takımı çok kez ama iç saha ile deplasman arasında doğu ile batı kadar fark var. İnsan çözmekte zorlanıyor, hangisi gerçek Samsunspor diye soruyor...   

Bu durumda içerideki maçları taraftarın iteklemesiyle de kazanıyoruz tezimiz haklılık kazanıyor gibi. Ancak şu da var, Kayseri'de, Giresun'da, Güngören'de ve dün de Ordu'da sığmadı Samsunspor'un taraftarı misafir tribününe. Süper Ligde bile belki bu kadar yoğun deplasman taraftarı desteği bulamadık son yıllarımızda...

Maç ortada idi; Orduspor ekstrası olan bir takım değil. Belki bulundukları konumdan da dolayı stresli bir takım görüntüsü vardı. 1-0 öne geçmemize rağmen son paslardaki yanlışlar ve kaçan net iki pozisyonun ardından gerçekten çok ucuz bir gol yedik. Soyunma odasına 1-0 ile gidebilsek çok farklı olabilirdi. Futbolda oynamayan her zaman kıymetlidir ama şu da bir gerçek ki oyunun genelinde Murat Yıldırım'ı fazlasıyla aradık.

İkinci devre Ordu'nun baskı kuracağı aşikârdı. Burada sürekli aksayan sağ bek mevkiimizin de ciddi bir katkısı oldu. Maalesef çok fazla alternatifi olmayan bir kadromuz var ve müdahale şansı da oldukça az.

Gökhan Kolomoç doldur boşaltlar için daha erken oyuna dahil edilebilir miydi gibi küçük sorular sorulabilir elbette... İç saha performansıyla ayakta alkışladığımız teknik heyetimiz ve futbolcularımıza deplasman karnesi nedeniyle kızmak, kızamasak da en azından sitem etmek hakkımız diye düşünüyorum. Bir sanat müziği eserinde dendiği gibi; sana sitem ettiysem, sitem sevgiden doğar!.. ( Futbolcular çok yeterli olduğu için değil, aksine çoğunun en üst limiti bu, ötesi yok! )

Mizahi bir lisanla söylersek eğer, Karadeniz'in ağabeyi olduğumuzu bir kez daha göstermiş olduk. Giresun'a 6 puan, Rize'ye içeride 3 puan derken Ordu'yu da lige tutundurduk adeta!

Fakat bir zamanlar sempati sahamızda bulunan, farklı liglerde olup iyi ilişkiler kurduğumuz bazı takımlarla rekabet ortamına girmiş olmak bizim adımıza can sıkmaya devam ediyor.

Diğer maçların neredeyse tamamının berabere bitmesine sevinmeli miyiz, üzülmeli miyiz bilemiyorum. Ancak ulusal medyada "Ordu, Samsun'u yendi!" başlıklarını gören bazı kişilerin bundan kendilerine hisse çıkarmalarını diliyorum. Ordu, Giresun, Rize, Samsun'u yenerken "Samsun bizim sevdamız" demek ciddi bir çelişki teşkil etmeli! 

Özetle kızılması gereken öncelikli isimler ne yöneticiler ne teknik heyet ne de futbolculardır; onları görmezden gelenler, Samsunspor'u yok sayanlardır!

maviay55

AlıntıÖzetle kızılması gereken öncelikli isimler ne yöneticiler ne teknik heyet ne de futbolculardır; onları görmezden gelenler, Samsunspor'u yok sayanlardır!
off off mehmet abi..bi of çeksem geri alabilirmiyiz şu maçı başa  :'(

ardam55

bu kadar korkak topmu oynatılır ercument hoca 90 dk yaslan gerıye kontra ataklarla gol ara dısarda neden bole oynatıyorsun takımı anlamıs degılım.

ugrass

Alıntı yapılan: 5am5un5por - 01 Mart 2009, 17:00:45
bu kadar korkak topmu oynatılır ercument hoca 90 dk yaslan gerıye kontra ataklarla gol ara dısarda neden bole oynatıyorsun takımı anlamıs degılım.

ve butun maç boyunca o sercana , delibaltaya nasıl dayandı yaa :@

kayacan

2 yıl sonra bir maçı tv den seyredeyim dedim.2 yıl önce bıraktığım yerde buldum Samsunsporu. Hiç bir gelişme olmamış. Son zamanlardaki çıkıştan ümitlenmiştim. Ancak izlediğim kadarıyla bu takım bu sene çıkamaz. Ciddi takviyelere ihtiyacı var. Forvette turgut oldukça yetersiz.Ispartada hazırlık maçlarında izlediğim zayıf turgutla aynı.Hiçbir gelişme olmamış. Bruno gibi bir forvet lazım. Seneye takviye yapılırsa ancak çıkma şansı olur. Tüm bunları anladımda tv de maçın sonunda göbek atan bıyıklı varya tüm ceddine yetecek kadar küfürü yedi bizden...

maviay55

Alıntıtv de maçın sonunda göbek atan bıyıklı varya tüm ceddine yetecek kadar küfürü yedi
bizden de  >:( >:(

kadir55ist

[

Özetle kızılması gereken öncelikli isimler ne yöneticiler ne teknik heyet ne de futbolculardır; onları görmezden gelenler, Samsunspor'u yok sayanlardır!

[/quote] 
altına imzamı atıyorum samsunu abi bu kadro kendinden büyük işler yaptı ve yapmaya devam edecektir sahip ve destek olunduğu taktirde...

jean

cok moralim bozuldu bu maglubiyete alt siradakilerde  kazanamadi cogu berabere bitti yararimiza olacakti alsaydik maci playy off isi biter artik bundna sonra korkulu ruya gormemeye oynicaz

celebi

Sony

Alıntı yapılan: kadir55ist - 01 Mart 2009, 17:30:57
[

altına imzamı atıyorum samsunu abi bu kadro kendinden büyük işler yaptı ve yapmaya devam edecektir sahip ve destek olunduğu taktirde...

evet katılıyorum...

europe_55

Alıntı yapılan: samsuni - 01 Mart 2009, 16:52:49

Off off...
Bolu, rize ve bütün diger SAMSUN´dan kücük sehirler takimlarina sahip cikarken sadece biz sahip cikmiyoruz. Cok YAZIK...

GençKozluklu

01 Mart 2009, 17:35:18 #688 Son düzenlenme: 01 Mart 2009, 17:56:51 GençKozluklu
Bugün Maçı istanbul'daki SAMSUNSPOR sevdalılarıyla birlikte bir cafede izledik. Golu atınca ne de sevinmiştik. Ne yazık ki devamını getiremedik.

Ercüment hoca deplesmanda biraz daha cesaretli oynatmalı takımı. İkinci yarı baskı yediğimiz dakikalarda takıma müdahale edemedi. İçerde büyük seyircimizle kazanıyor. Çıkan sonuç bu.

Maç öncesi arkadaşlarla simitçide kahvaltımızı yaptık. Sizler için çektiğim resimler aşağıdaki gibidir. Attığımız golu ve yediğimiz ilk golüde çektim. Onların videolarını da paylaşacağım. Goldeki sevinci görmliydiniz. Bu taraftar galibiyeti fazlasıyla haketmişti oysa

celebi