Bank Asya 1.Lig 24 Hafta l Orduspor 2 - 1 Samsunspor'umuz

Başlatan Tribün_ali, 21 Şubat 2009, 19:43:19

« önceki - sonraki »

europe_55

01 Mart 2009, 11:39:00 #285 Son düzenlenme: 01 Mart 2009, 12:14:35 samsuni
Alıntı yapılan: samsuni - 01 Mart 2009, 11:12:05
- Doktor Bey uzun süre sonra TV'de Samsunspor'umun maçını seyredeceğim. Tuhaf bir heyecan bastı, Maç seyrederken hiç bir şey yiyip, içemiyorum. Başka seslere tahammül edemiyorum. Futbolla ilgisi olmayan bir misafirin gelmesinden nefret ediyorum. Bir koltukta kaskatı kesiliyorum. Allah muhafaza gol yersek, evdekilere bağırıp çağırıyorum. Sizce bende bir sorun mu var mı?

- Yok evladım. Tıpta buna "samsunsporos maniacos" deniliyor. Tüm belirtiler bu yönde.

Allah'ım... Kazanalım Ordu'da.

Arkadaslar burada bu hastaliga yakalanmayan var mi?  ;D
Insallah kazaniriz.
Bugün bende gurbetteki diger SAMSUNSPORLULAR gibi maci tv´den takip edecegim...

Gaziosmanpaşalı3455

heyacan dorukta istanbuldaki kardeşlerim mecidiyeköyde cafede toplanıyormuş bende aralarında olmak isterdim lakin cümbür cemaat herkes bizde d smart başında olacağız.maça kaldı 2saat 15 dakika allah yardımcımız olsun

edmontdante

Alıntı yapılan: AKYOL55 - 01 Mart 2009, 11:30:58
arkadaşlar maç öncesi sizlerle takımımız için hazırladığım videoyu paylaşmak istiyorum ;)

http://www.izlesene.com/video/spor-samsunspor-55/798353

Çok güzel olmuş kardeşim eline sağlık.Ama kapanışı bir başka tabiki.

jorgensen55

Su an sabah 4.08 am . Amerikadan Samsunsporumuzun macini seyretmek icin uykusuz bi sekilde bilgisayar basinda bekliyorum. Uyursam bir daha uyanamam ve maci kaciririm diye korkuyorum. Her sey cok guseL oLacak, inaniyorum, heryerdeyiz, from USA...

Kadir ÇELEBİ

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: jorgensen55 - 01 Mart 2009, 12:11:39
Su an sabah 4.08 am . Amerikadan Samsunsporumuzun macini seyretmek icin uykusuz bi sekilde bilgisayar basinda bekliyorum. Uyursam bir daha uyanamam ve maci kaciririm diye korkuyorum. Her sey cok guseL oLacak, inaniyorum, heryerdeyiz, from USA...

Harikasın arkadaşım budur işte...

Akyol

01 Mart 2009, 12:34:41 #291 Son düzenlenme: 01 Mart 2009, 13:33:28 samsuni
geliyor geliyor SAMSUN geliyor SAMSUNSPOR geliyoorrr :)

harbisamsunsporlu5517

Alıntı yapılan: AKYOL55 - 01 Mart 2009, 11:30:58
arkadaşlar maç öncesi sizlerle takımımız için hazırladığım videoyu paylaşmak istiyorum ;)

http://www.izlesene.com/video/spor-samsunspor-55/798353[/b
daha önce facebookta izlemiştim bu klibi super olmuş ellerıne saglık kardesım

Akyol

çok teşekkürler evet videomuz daha önce facebookta da vardı ama bugün önemli bi gün ve çoğumuz sitedeyiz o yüzden heyecan katması açısından burda da paylaşmak istedim :)

europe_55

Haydi SAMSUN...
Play-Off askina, Süper Lig askina...
Yen su ordu´yu...

germencisse

şuan sabırsızlıktan çatlıyorum... iddaa da direk 2 yi çaktım

Kadir ÇELEBİ

Birazdan misafirlerim gelir pek misafir denilmez evde küçük bir tribün oluşturup 90 dk destek vericez siteye galibiyet yorumlarını, sevincini yansıtıcaz inşallah..

Akyol

kaldı 1 saat haififten başlayalım ;)

kırmızıııııı

harbisamsunsporlu5517

eLLis

Sanki bu bir saat hiç geçmeyecek Allahım inşallah yeneriz kazasız belasız atlatırız bu haftayıda..Orduluyum ama bu nasıl bir Samsunspor sevgisi kendi memleketime karşıyım :)