Bank Asya 1.Lig 24 Hafta l Orduspor 2 - 1 Samsunspor'umuz

Başlatan Tribün_ali, 21 Şubat 2009, 19:43:19

« önceki - sonraki »

red_white

yarın İstanbul grubu 11 de mecidiyeköyde buluşuyoruz gelmek isteyen arkalara duyurulur canlı izlicez kafede

özkan

Alıntı yapılan: ßqRcN_5s - 01 Mart 2009, 01:23:34
biz yarın Başkentli Samsunsporlular olarak buluşcaz bi kahvede desteklicez takımımızı eğer aydın doğan vermezse maçı bizde aydın doğana veririz :)
bedne tek basıma sökede 70lik dedelerın arasında atkım formam ben ve kardesım bu askı atesleyecegız ınsallah ;D  ya bı galıbıyet alsak allaha cok dua edıyorum gercekden su mac ıcın ..inannın tartısıp burdakı molozlarla kavga etmekden bıktım artık cıkalım ya su ,super lıge..

KIRMIZI BEYAZ ARMA AŞKINA BÜTÜN MAÇLARA..

çerkez55

burdan sevgililerinden izin alamayıpta orduya gelemeyen canım arkadaşlarıma ;)
     dün gece sevgilim aradı birden ayrılalım dedi hayır yok senden SAMSUNU daha çok sevdin sen benden bitti gitti dersin soran olursa,,Üzgünüm sevgilim anlaşamadık kırmızı beyazı paylaşamadık işte böle bir şey SAMSUN sevdası deplesmanda dersin (orduda )dersin soran olursa ;) ...
     vazgeçemedğim tek sevdamsın SaMsUnSPoRuM
                   GELİYORUZ...!!!

çerkez55

VAYY orçunum resim on numara biz daaa ;) o resme bu söz yakışır...
         bizde aşk mum altında dudak dadağa değil , kar altında omuz omuza olur!!
                    SAMSUNSPOR ulannnnnnnnn

Harun55

Beyler duyumlara göre maçi verdigim linkten izliyebilirsiniz.

http://www.ligtv-izle.net/

yaman55

samsun155

Tufan

Samsundan yola çıkanlara hayırlı yolculuklar.
maça gelince gençlerin paraları verilmiş taaa pirarize kadar taraftar gidip pasta götürmüş şimdi sıra onlarda bu emeklerin hakkını vermeleri lazım. takım sahaya 3 puan için çıkmalı. Her zaman diyorum savaşsınlar formanın hakkını versinler yenilselerde sorun değil ama beraberliğe yatmaya çıkınca sahaya bunalıyorum oynadıkları futboldan.

yine gurbette yine tv başındayız güzel haberlerini bekliyoruz Samsunum!

Akyol

cem 55

hadi samsunum al şu maçıda şu şehir artık uyansın stad kapıları eskisi gibi 3 saat önceden kapansın sana destek olmayan o belediye baskanı milletvekilleri utansın şanlı forman aşkına playoff aşkına mazinin aşkına bu büyük taraftarın aşkına saldırın çocuklar saldır samsunsporum

mehmet yılmaz

01 Mart 2009, 11:12:05 #280 Son düzenlenme: 01 Mart 2009, 12:15:17 samsuni
- Doktor Bey uzun süre sonra TV'de Samsunspor'umun maçını seyredeceğim. Tuhaf bir heyecan bastı, Maç seyrederken hiç bir şey yiyip, içemiyorum. Başka seslere tahammül edemiyorum. Futbolla ilgisi olmayan bir misafirin gelmesinden nefret ediyorum. Bir koltukta kaskatı kesiliyorum. Allah muhafaza gol yersek, evdekilere bağırıp çağırıyorum. Sizce bende bir sorun mu var mı?

- Yok evladım. Tıpta buna "samsunsporos maniacos" deniliyor. Tüm belirtiler bu yönde.

Allah'ım... Kazanalım Ordu'da.

Akyol

GençKozluklu

Kozluk'tan Ordu maçı için 20 kişilik grup yola çıkmış. Fatsa'ya doğru yola gidiyorlarmış.

Allahım inşallah alırız bu maçı. Bu galibiyetler Kozluk en uç ve küçük belde de dahi bu kadar heyecan yaratıyorsa bir de şampiyonluğa oynadığımız zamanı düşünün. Neler olur.

Bugün mağlubiyet aklımdan dahi geçirmek istemiyorum. KArt görmezsek biz bu maçı alacağız.

carvalho

Ordu'ya giden arkadaşlar, sesinize, yüreğinize kuvvet... Oyuncularımız da en az sizler bizler kadar inanmışlardır galibiyete, inanmak da başarmanın yarısıdır... Galibiyetle döneceğiz Samsun'a...

Akyol

01 Mart 2009, 11:30:58 #284 Son düzenlenme: 01 Mart 2009, 11:35:31 AKYOL55
arkadaşlar maç öncesi sizlerle takımımız için hazırladığım videoyu paylaşmak istiyorum ;)

http://www.izlesene.com/video/spor-samsunspor-55/798353