Bank Asya 1.Lig 24 Hafta l Orduspor 2 - 1 Samsunspor'umuz

Başlatan Tribün_ali, 21 Şubat 2009, 19:43:19

« önceki - sonraki »

emre

Alıntı yapılan: mahserxxx - 27 Şubat 2009, 19:25:26
futbolalemi.tr.cx bu siteden izliyorum ben hep maçları..dün akşam gs maçını donma olmadan kaliteli şekilde izledim

eywallah kardeşim saolasınn.valla çalışıyor!!

King Of The North

Kaç otobüs gider bilmiyorum ama arkadaşlarla görüştüm çok sayıda özel arabasıyla Ordu'ya akanlar olacak,umarım Güngören maçında İstanbulda yaşadığımız rezilliği yaşamayız.Burdan yönetime sesleniyorum eziyet ettirmesin taraftarımıza.Biz yarın Çankaya Belediye-Samsun Basket maçında olacağız.Ama pazar günü Ordu'dayım.

yaman55

770 kişilik ayrılmış 1000 kişi girer oraya bakalım kaç kişi olcaz

amisos55

B maçtakart görmezsek kazanırız. Artık Turgut Oktay Sercan deplasmanda coşmalı. Maçın kilit adamları olacaklar. bu inanmışlıkla artık olsun ve deplasman açısından ordu bize ilaç olacak gibime geliyor.
Takımların şartlarını değerlendirirsek çokta kolay maç değil manisa maçı kadar zor küçümsememek lazım..

cgr

eğer gerçekten siteden ordu deplasmanına gitmek isteyen varsa bi minibüs ayarlayabiliriz die düsünüorum...

yaman55

cumartesi oldu herkes organizasyonunu yapmıştır

cgr

Alıntı yapılan: yaman55 - 28 Şubat 2009, 02:29:01
cumartesi oldu herkes organizasyonunu yapmıştır

bi bugun akşama kadar bakalımda durumlara ona göre olur hocam bi çözüm

cgr

Alıntı yapılan: yaman55 - 28 Şubat 2009, 02:40:42
gruplarla git

araba var ztn hocam gidecek ama maksat hep beraber bi ortam oluşturmak

kaan

burda hava halen kapali yerler islak umarim yarina acar:( kotu bir zeminde mucadele etmeyìz.

Akyol

iyi olur inşallah saha şartları bizim futbolcularımızı olumsuz etkiliyor bunun nedeni gerek antreman sahaları gerekse stadımızda ki zemin harika ve bu şartlara alışmış yerden oynayan bir ekibiz umarım saha şartları kötü etkilemez

oguz_5528

geçen sene orduda berbat bi zemin wardı ama yine çok iyi mücadele etmiştik..saha şartları iki takımı da etkiliyo çünkü geçen sene ordululardan zemin bozuk olmasa yenerdik sözlerini duyduk.hortum çıksa maç samsunumuzn olur...Oktay ve Volkan atar en az 2 gol atarız..

yaman55

28 Şubat 2009, 13:16:21 #208 Son düzenlenme: 28 Şubat 2009, 14:23:44 **KaR6**
kar dolu yağsın fırtınalar kopsun havada karada fidangörü yeneceğiz  >:(

jean